Please enter a search term:

  • Digitaalsed eksperdid

    Meie kõrge kvalifikatsiooniga digitaalspetsialistide meeskond aitab teil oma projekte ellu viia.

    Meeskonna ülevaade

Eksperdid mprofi

Meil on üle 25 aasta kogemust interaktiivsete IT-projektide juhtimise ja nõustamise alal ning oleme viimastel aastatel spetsialiseerunud veebipõhiste keskmise suurusega ettevõtete digitaalsele ülesehitusele ja digitaalsele ümberkujundamisele. Meie peakontor asub Šveitsis Zugis , kuid meie veebi- ja IT-ekspertide võrgustik on ulatunud üle Euroopa juba rohkem kui 14 aastat. Tutvuge meiega!

Andre Beherzig

Juhatus ja tegevdirektor mprofi AG

Tutvu Andrega
Conny Rochlitz

Finantsjuhtimine ja projektijuhtimine Backend / ERP / rahandus

Tutvu Connyga
Stefan

Vanemarendus

Simone

Sisu, toimetamine: veebilehe tekstid, mis aitavad müüa!

Michel

Vanem serveri ekspert

Gordon

Backend arendus

Gerhard

Frontend arendus

Nadine

Projektijuhtimine Digitaalne turundus

Frank

AI ekspert, projektijuhtimine, agiilne tarkvaraarendus

Monty

CSS, PHP, Backend, vanemarendus

Petr

Docker, Kubernetes, pilveteenused, serverite ja API-de arendamine, vanemekspert

Alexander

API ekspert, vanemarendus

Markus

Vanemarendus

Jürgen

Juhtimise toetus

Sebastian

PHP, frontend ja backend arendus

Anne-Lise

Tagasi kontoris

Norman

Projektijuhtimise ja juhtimise tugi

Monika

mprofi on teie usaldusväärne partner!

Kui tegemist on teie IT-projektide elluviimisega, oleme ettevõte, millel on aastatepikkune kogemus IT- ja digivaldkonnas ning kõrgelt kvalifitseeritud tippspetsialistide meeskond, kes teid toetab. Meie meeskond koosneb erinevate valdkondade ekspertidest, nagu tarkvaraarendus, veebilehtede kujundamine, pilvandmetöötlus, andmehaldus ja palju muud.

Oleme uhked selle üle, et meil on kõrgelt kvalifitseeritud IT-spetsialistide meeskond, kes on alati kursis uusima tehnoloogiaga, et pakkuda teile parimat võimalikku tulemuslikkust ja kvaliteeti. Meie eksperdid teevad teiega tihedat koostööd. Nii leiame teie ettevõtte jaoks optimaalse lahenduse. Et tagada, et olete alati ajakohane ja saate parima võimaliku tulemuslikkuse, tugineme uusimatele tehnoloogiatele ja uuendustele.

Pakume teile laia valikut teenuseid ja lahendusi. Aitame teil optimeerida oma IT-infrastruktuuri ja parandada äriprotsesse. Toetame teid tarkvara arendamisel, IT-turvalisuse parandamisel, andmete tõhusal haldamisel ja paljuski veel.

Kas otsite usaldusväärset digitaliseerimispartnerit, kes toetaks teid platvormimajanduse suunas toimuvate ümberkujundamisprojektide elluviimisel? Siis on mprofi teie jaoks õige aadress. Teeme teiega tihedat koostööd, et tagada teie vajadustele parim võimalik lahendus. Meie eesmärk on pakkuda teile kiiret, tõhusat ja kvaliteetset lahendust, mis on täpselt teie vajadustele kohandatud. Me mõistame, kui oluline on IT teie ettevõtte jaoks ja seetõttu on meie eesmärk pakkuda teile parimat võimalikku lahendust.