Please enter a search term:

  • Tooted ja süsteemid

    Kasutame avatud lähtekoodiga intuitiivseid ja andmeturvalisi tooteid, mis pakuvad meie klientidele parimat võimalikku kasutajasõbralikkust nende töötajate jaoks, võimaldades samal ajal maksimaalset tõhusust, andmete sõltumatust ja turvalisust ning suurendades kliendihankeid.

    Siit süsteemi ülevaatesse!

Süsteemilahendused teie edu saavutamiseks!

Allpool anname teile põhjaliku ülevaate meie toote- ja süsteemilahendustest, mis on spetsiaalselt kohandatud B2B-ettevõtete vajadustele. Alates lihtsatest rakendustest kuni keeruliste süsteemideni pakume teile laia valikut tarkvaralahendusi, millega saate automatiseerida ja optimeerida oma äriprotsesse.

Meie tooteportfell sisaldab tooteid, mis vastavad nii kõrgetele turvanõuetele kui ka kasutajasõbralikule käsitsemisele ning intuitiivsetele, paindlikele ja dünaamilistele töövoogudele.

Turunduse automatiseerimine

Meie tööriistad aitavad teil optimeerida oma turundusprotsesse.

Avasta tooted
Andmete turvalisus

Andmeturve on olnud meie jaoks esmatähtis mitte ainult alates DSGVO-st.

Avasta tooted
Veebilehed

Intuitiivsed, emotsionaalselt atraktiivsed veebisaidid on teie ettevõtte edu eelduseks.

Avasta tooted
Töökorraldused

Pole midagi hullemat kui aja ja närvide raiskamine poolikute protsesside peale.

Avasta tooted
Veebipood

Suurendage oma veebipõhist edu kohandatud veebipoe ja e-kaubanduse lahenduste abil - need on loodud selleks, et aidata teie ettevõttel olla edukas digitaalses maailmas.

Avasta tooted
Töökoht

Õige ERP-süsteemi valimine on keeruline protsess, mis nõuab põhjalikke teadmisi erinevatest turul saadaolevatest lahendustest.

Avasta tooted
Pilv

Interneti-põhised teenused, mis pakuvad salvestusruumi, arvutusvõimsust ja tarkvaralahendusi. Need võimaldavad kasutajatel juurdepääsu ressurssidele ilma oma riistvara või infrastruktuuri omamata.

Avasta tooted
Reklaam

Kasutage oma toodete või teenuste reklaamimiseks Internetis veebireklaamitooted. Digitaalse reklaami lahenduste hulka kuuluvad ekraanireklaam, otsingumootorireklaam, sotsiaalmeedia reklaam, partneriturundus ja e-turundus.

Avasta tooted
Tehisintellekt

Kasutage tehisintellekti (AI) tehnoloogiaid ülesannete tõhusamaks lahendamiseks. Tehisintellekti tooted kasutavad masinõpet, närvivõrke ja algoritme, et tuvastada andmetes mustreid ja tegutseda nende põhjal. Näidetena võib tuua häälassistendid, juturobotid ja pildituvastuse.

Avasta tooted
Konverentsid

Digitaalsed konverentsitarkvaralahendused võimaldavad virtuaalseid koosolekuid ja üritusi. Need toetavad heli- ja videoülekannet, vestlusfunktsioone, ekraani jagamist ja interaktiivseid esitlusi. Need vahendid võimaldavad osalejatel suhelda ja teha koostööd eri asukohtadest.

Avasta tooted
Prototüüpimine

Digitaalsete prototüüpide loomine on oluline samm teenuste digiteerimisel. Need võimaldavad ettevõtetel luua oma teenuse virtuaalse mudeli, mida saab enne turuleviimist katsetada, täiustada ja parandada.

Avasta tooted
ERP

Õige ERP-süsteemi valimine on keeruline protsess, mis nõuab põhjalikke teadmisi erinevatest turul saadaolevatest lahendustest.

Avasta tooted
Kinnisvaralahendused

Me leiame teile parima tarkvaralahenduse - müüjast sõltumatute konsultantidena võivad need olla ka avatud lähtekoodiga lahendused ilma varjatud lisakuludeta.

Avasta tooted

Meie eksperdid töötavad koos teiega välja individuaalseid lahendusi. Lahendused, mis on täiuslikult kohandatud teie vajadustele.

Alates planeerimisest ja arendamisest kuni rakendamise ja hooldamiseni pakume teile laia valikut teenuseid. Iga kliendi jaoks individuaalsete lahenduste väljatöötamiseks töötab meie kogenud meeskond uusimate tehnoloogiate ja uuenduslike lähenemisviisidega. Teie tõhususe ja konkurentsivõime suurendamiseks aitame teil säästa aega ja ressursse ning optimeerida teie äriprotsesse. Meie lahenduste hulka kuuluvad e-kaubandussüsteemid, CRM-süsteemid, veebirakendused, mobiilirakendused, pilvelahendused, ERP-süsteemid ja palju muud. Toetame teid teie vajadustele kohandatud lahenduste väljatöötamisel ja aitame teil tagada oma edu.