Please enter a search term:

  • Veebilehed

    Intuitiivne, kiiresti arusaadav ja emotsionaalselt atraktiivne - sellised peavad veebilehed tänapäeval olema. Veebisaidi külastamisel otsustavad millisekundid, kas külastajast saab ostja. Suurendage koos meiega oma müüki ja optimeerige oma internetipresentatsiooni.

Veebilehed

Veebilehed on rohkem kui teie ettevõtte visiitkaardid. Üha sagedamini olete teie ise ettevõte. Seetõttu peaksite panema suurt rõhku täiuslikule internetipresentatsioonile. Täiustage oma veebilehte koos meiega kohe!

Neos CMS

Lihtne kasutada toimetussüsteemi

Avasta Neos
Typo 3 CMS

Klassikaline koos paljude laienduste, toetuste ja liidestega

Avasta Typo 3
Contao CMS

Õhuke, kuid võimas alternatiiv Typo3-le

Avasta Contao
Drupal CMS

Ideaalne ulatuslikele, mitmekeelsetele veebisaitidele

Avasta Drupal
Django CMS

Avatud lähtekoodiga CMS Šveitsist, millel on palju kaasaegseid funktsioone

Avasta Django
Webflow

Visuaalselt tugev, eriti sobiv disainerile.

Avasta Webflow
WordPress Elementor

Elav drag & drop redaktsioonisüsteem koos suure kujundusvabadusega

Avasta Elementor
Sisukas

Contentful aitab digimeeskondadel sisu kiiresti ja lihtsalt kokku panna.

Avasta Contentful
Laravel

Lihtne arusaadav tagakülje armatuurlaud - ideaalne algajatele

Avasta Laravel
Ruby on Rails

Rails on raamistik rakenduste arendamiseks.

Avasta Ruby on Rails
Sitecore

Sitecore on paindlik ja hõlpsasti kasutatav CMS, mis aitab ettevõtetel pakkuda sihtrühmale personaliseeritud ja asjakohast sisu.

Avasta Sitecore'i
Joomla

Joomla on auhinnatud, võimas ja paindlik sisuhaldussüsteem (CMS), mis võimaldab ettevõtetel luua ja hallata atraktiivseid ja kasutajasõbralikke veebisaite.

Avasta Joomla
Adobe Experience Manager

Optimizely CMS on kasutajasõbralik sisuhaldussüsteem (CMS), mis võimaldab ettevõtetel hõlpsasti luua, hallata ja optimeerida digitaalset sisu.

Avastage Adobe Experience Manager
Optimizely CMS

Optimizely CMS on kasutajasõbralik sisuhaldussüsteem (CMS), mis võimaldab ettevõtetel hõlpsasti luua, hallata ja optimeerida digitaalset sisu.

Avasta Optimizely
Elasticsearch

Elasticsearch on skaleeritav, hajutatud ja võimas avatud lähtekoodiga otsingu- ja analüüsimootor, mis põhineb Apache Lucene'il.

Avasta Elasticsearch

Veebisaitide rakendusvaldkonnad

  • E-kaubandus

Veebipoed nagu Amazon, eBay ja Alibaba kasutavad toodete müümiseks veebisaite. Nad pakuvad platvormi, kus kasutajad saavad tooteid otsida, võrrelda ja osta.

  • Teave ja uudised

Sellised uudisteportaalid nagu BBC, CNN ja Der Spiegel kasutavad veebilehti uudiste ja artiklite avaldamiseks. Nad pakuvad ka videoid, podcaste ja interaktiivset sisu.

  • Tervishoid

Haiglad, kliinikud ja tervishoiuorganisatsioonid kasutavad veebisaite, et pakkuda teavet meditsiiniteenuste, kohtade määramise, patsientide teavitamise ja tervishoiunõuannete kohta.

  • Haridus

Haridusasutused ja veebipõhised õppeplatvormid, nagu Coursera, Khan Academy ja Udemy, kasutavad kursuste ja õppematerjalide pakkumiseks veebisaite. Samuti võivad nad pakkuda teste ja eksameid, väljastada tunnistusi ja jälgida õppimise edenemist.

  • Sotsiaalvõrgustikud ja meelelahutus

Sellised platvormid nagu Facebook, Instagram, YouTube ja Netflix kasutavad veebisaite, et võimaldada kasutajatel sisu jagada, videoid striimida ja teistega suhelda.

  • Valitsus ja avalikud teenused

Valitsused kasutavad veebisaite, et pakkuda kodanikele juurdepääsu teabele, teenustele ja tehingutele. Näidetena võib tuua maksudeklaratsioonid, isikut tõendavate dokumentide taotlemise ja teavet avaliku poliitika kohta.