Please enter a search term:

Teie kommunikatsioonibüroo

Me oleme paljude põnevate väikeste ja väga suurte klientide jaoks üle kogu Šveitsi lemmik agentuur kommunikatsiooniks. Rangelt võttes oleme isegi rohkem kui üks agentuur - meid on palju. Sest meie DNA-s on kõige olulisemad asjad võrgustumine, sünergia kasutamine ja koostöö. Ja me oleme seda teinud juba üle 25 aasta.

Sotsiaalmeedia, veebikogemus, strateegia, suhtekorraldus, reklaam, üritus, ettevõtte kirjastamine, loomine ja kampaaniad on meil kõik ühest kohast. Ja ühe katuse all. Sest me paneme end teie jaoks kokku nii, nagu teie turunduseesmärgid ja strateegiline ettevõtte kommunikatsioon seda nõuavad. Et teie kõrval ei oleks lihtsalt agentuur, vaid spetsialistid, kellel on kindel oskusteave ja isiklikud sparringupartnerid.


Kommunikatsioonibürood saavad teid toetada digitaalses valdkonnas

Järgnevalt anname teile ülevaate, millistes rakendusvaldkondades saame teid kommunikatsioonibüroona toetada:

Meie teenus kommunikatsioonibüroona

Sa tahad rohkem kui lihtsalt turulolekut. Teil on julgust luua asjakohasust: oma klientide, partnerite ja teiste sihtrühmade jaoks. Teie eesmärk on muuta midagi ja liigutada inimesi. Me nõustame ja saadame teid strateegiast kuni rakendamiseni.

TÖÖANDJA BRÄNDING

Eristu tööandjate hulgast. Leidke ja hoidke oma töötajaid. Teravdame teie tööandja brändingut ja töötame välja personaliturunduse meetmed.

Sisu loomine

Teie eesmärk on teha vahet suhtlemisel. Me leiame ja arendame teie jaoks sisu, mis on ainulaadne. Kõikide kanalite jaoks.

AVALIKUD SUHTED

Ettevõttena soovite, et teid kuuldaks, nähaks ja mõistetaks. Me hoolitseme selle eest, et olete oma sidusrühmadega kursis.

TURUNDUSTEENUSED

Üllatus. Teavitage. Inspire. Me leiame viise. Nii et te saavutate oma sihtrühmadele edu. Õigel ajal, igas kanalis.