Please enter a search term:

Teie karjäär aadressil mprofi

Teie eelised, kui saate osa mprofi meeskonnast:

  • Tasuta joogid ja toitlustamine

Pakume oma töötajatele tasuta jooke. Lisaks on meie töötajatel võimalus süüa erinevaid puuvilju ja müslit.

  • Paindlik tööaeg

Meil ei ole fikseeritud algus- ja lõpuaega ega kindlat lõunapausi. Välja arvatud teatud blokeeritud ajad, võivad meie töötajad oma tööpäeva vabalt korraldada nii, nagu nad soovivad.

  • Lame hierarhia / suur autonoomia

Meie töötajatel on suur autonoomia ning kui tekivad probleemid või neil on ideid, näiteks protsesside optimeerimiseks, võivad nad pöörduda oma ülemuse poole. Nii on ka töötajate ideede elluviimine väga kiiresti võimalik.

  • Vaheldusrikkad projektid

Meie projektid hõlmavad mitmesuguseid tegevusi klientidele väga erinevatest tööstusharudest. Meie juures ei hakka kunagi igav.

  • Meeskonnaüritused

Meie kultuur ja meeskonnavaim on meile väga olulised. Seetõttu korraldame aasta jooksul nii suurt meeskonnaüritust kui ka mitmeid õhtuseid üritusi ja loomulikult meie iga-aastast jõulupidu.

  • Tasuta parkimine

Kõik töötajad saavad meil tasuta parkida.

  • Täiendkoolitus

Me toetame oma töötajate täiendkoolitussoove ja kanname nende kulud.

  • Kaasaegne kontor

Pakume oma töötajatele kaasaegset kontorit. Alates reguleeritava kõrgusega töölaudadest kuni suurepärase kliimaga jahutava laega ja kaasaegse välimusega!

  • Kodukontor

Meil on tippkontor, kuid pakume siiski võimalust töötada ühel päeval nädalas kodus.

Täisteenust pakkuva veebiagentuurina peame oluliseks järjepidevust, stabiilsust ja edasist arengut, et vastata oma tuntud klientide nõudmistele. Töötajaid peaksid iseloomustama loovus, pühendumus, motivatsioon, avatus, ettevõtlik mõtlemine ja algatusvõime. Samuti eeldatakse meeskonnatöö oskust, vastutustunnet, usaldusväärsust, paindlikkust ning digitaalset ja online-sugulust. Huvitatud kandidaate ootab ees vaheldusrikas ja väljakutseid pakkuv töö , mis annab ülevaate erinevatest tööstusharudest ja ettevõtetest, alates idufirmadest kuni suurte kaubamärkideni. Keskendutakse alati klienditeenindusele. Ettevõte viljeleb läbipaistvat ja lame organisatsioonilise struktuuriga ettevõtluskultuuri ning pakub meeldivat töökeskkonda, kus on rohkelt varustatud töökohad, toitlustusvõimalused ja hea ligipääs kontorile Šveitsi meediakeskuses Zürichis.

Teie kontaktisik

Andre Beherzig

Juhatus ja tegevdirektor mprofi AG omanik

Kontakt Andre