Please enter a search term:

 • Neos CMS

  Neos on sisuhaldussüsteem, mis veenab oma lihtsa ja intuitiivse kasutamisega. Me ise kasutame NEOSi redaktsioonisüsteemi ning oleme sellega väga kogenud ja rahul - ja teie töötajad on seda peagi ka!

  Avastage Neose eelised

Neos - lihtne ja intuitiivne sisuhaldussüsteem

Neos on sisuhaldussüsteem, mis veenab oma lihtsa ja intuitiivse kasutamisega. Me ise kasutame NEOSi sisuhaldussüsteemi ning oleme sellega väga kogenud ja rahul - ja teie töötajad on seda peagi ka!

Oleme arendanud Typo3-l põhinevaid veebilahendusi juba üle 20 aasta ja tunneme CMS-i kõiki tahke. Typo3 kogukonnast välja kasvanud sisuhaldussüsteem Neos on viimasel ajal tõestanud, et see sobib ideaalselt paljudele nõuetele. See on palju kasutajasõbralikum ja intuitiivselt struktureeritud. Selle tulemuseks on väiksem tugitöö. Neos pakub paindlikku sisu struktureerimist ja on optimaalselt optimeeritud sihtrühmapõhise ja piirkondliku sisu jaoks (keel, riik, sihtrühm). SEO-vahendid on standardselt lisatud, nagu ka personaalsed ja grupispetsiifilised eelvaatluskeskkonnad.

Miks Neos CMS

Sisu, tekste ja fotosid on NEOSiga väga lihtne luua, sest need on suures osas iseenesestmõistetavad. Kõik, kes saavad MS Office'iga hakkama, saavad ka selle CMSiga hästi hakkama. Intuitiivne puustruktuur veebilehe ja iga üksiku lehe taga lihtsustab tööd tohutult.

Neos CMS tahab pakkuda oma kasutajatele lihtsat veebisisu loomist, redigeerimist ja muutmist. Muuhulgas toimub see drag-and-drop'i abil. Lisaks on süsteem loodud arendajate poolt arendajatele. See kajastub muu hulgas kasutajate poolt määratletud sisu modelleerimise võimalustes, kavandatud laiendatavuses ja kolmandate osapoolte süsteemide lihtsas integreerimises.

Viited

 • Hawa.com
 • Hawa UK ja veebipood
 • Castioni Plastics
 • Hawastudentaward 2023
 • Arcosystem
 • Castioni kaablikanal


Neos CMS omadused


Analüüsime individuaalselt teie vajadusi ja soovitame teie nõuetele kõige paremini sobivat CMS-i. Veebiagentuurina toetame teid hea meelega oma oskusteabega üleminekul Typo3-lt Neosele.


Neosega ei pea te enam sisu redigeerimiseks ja muudatuste kontrollimiseks ebamugavalt edasi-tagasi vahetama esi- ja tagakülje vahel. Sest see CMS pakub tõelist "WYSIWYG". Võtmesõnaks on inline redigeerimine. Muuda sisu intuitiivselt täpselt seal, kus see kuvatakse. Kasutajaliides on tööriistana paigutatud otse valitud veebilehe kohale. See tähendab, et te ei raiska enam aega tülikate eelvaatejoonistega.


Neos pakub oma olemuselt palju enamat kui lihtsalt mitmekeelsuse võimalust. Kaasaegse sisudimensioonide lähenemisviisi abil on võimalik hallata mitmekeelseid veebisaite, mitut filiaali erinevates riikides ja palju muud. Sisu redigeerimine jääb keerukamate struktuuride ja paljude keelte puhul lapsemänguks. Avastage meie ekspertiis Lokaliseerimine


Tänu uusimatele SEO-vahenditele on Neos CMS ka tuleviku jaoks hästi varustatud. XML sitemaps, Canonical Tags, Human Readable URL-id, Schema Tags, Yoast SEO Plugin - kõik ei ole probleem.


Front-end redigeerimine, disainivabadus, individuaalsus: Neos CMS keskendub sisule ja lihtsusele. TYPO3 edasiarendusest välja kasvanud kaasaegse sisuhaldussüsteemiga realiseerime teie veebilehe vastavalt projekti nõuetele ja vajadustele.


Kuna Neos on avatud lähtekoodiga CMS, ei ole litsentsitasusid. Lisaks sellele ei sõltu te kasutajana kuidagi tootjast.


CMS Neos põhineb individuaalsetel pakettidel ja seda saab taaskasutada. Olemasolevaid pakette saab taaskasutada ja laiendada. See on sõltumatu projektidest ja asutustest. Võrreldes teiste CMS-idega võimaldab selline struktuur ka uuendusi tõhusalt ja seega kuluefektiivsemalt teostada.


Sisu muutmist lihtsustab frontend-töötlus. Kõik, mida peate tegema, on logida oma veebisaidile sisse redaktor:in. Seejärel saate klõpsata otse tekstidel või piltidel, et neid muuta või lisada uusi elemente. Proovige seda ise ja taotlege demokontot kohe


Pildid ja meedia laaditakse üles lohistamise teel. Meediahaldus pakub korraldust siltide abil ja piltide kogumist kollektsioonidesse (teemagruppidesse).


Ettevõtetel on erinevad sihtrühmad. Neil on erinevad vajadused. Kaasaegse CMS Neose abil on võimalik luua konkreetset sisu üksikutele kliendirühmadele, keelepiirkondadele või lõppseadmetele. Näited: erinev tekstipikkus nutitelefonide või tahvelarvutite jaoks, erinev sisu eraklientidele või äriklientidele.


Praktiline SEO-pakett on juba integreeritud backendisse. See toetab toimetajaid otsingumootorite optimeerimiseks vajaliku teabe korrektsel sisestamisel.


Tööruumid pakuvad võimalust valmistada sisu ette, salvestada seda teemade kaupa ja avaldada see kooskõlastatud kujul. Sellega seoses on võimalik määrata erinevaid õigusi: näiteks võivad mitu inimest koostada sisu ühe teema kohta, mille seejärel avaldab üks:e veebihaldur.


Ainsa süsteemina turul pakub Neos võimalust töötada nn "sisumõõtmetega". See mitmekeelsete funktsioonide vabalt konfigureeritav abstraktsioon võimaldab luua mis tahes arvu sisuversioone. Keel on ainult üks neist. Teine võib olla näiteks sihtrühm. Näiteks saab toimetus luua "sisudimensiooni" abil spetsiaalselt kohandatud maandumislehe versiooni Google Adwords'i kampaania jaoks.


Igapäevases toimetustöös juhtub sageli, et sisu tuleb enne lõplikku avaldamist mitu korda toimetada. Mõned CMS lahendavad selle probleemi, eraldades ruumiliselt toimetuse ja tootmise keskkonnad. Neos kasutab teistsugust lähenemist nn tööruumide abil. Iga toimetaja saab oma virtuaalse tööruumi. Muudatused on nähtavad ainult talle. Seejärel saab sisu kas otse avaldada või viia see ülevaatamise tööruumi, näiteks peatoimetajale heakskiitmiseks ja avaldamiseks. Avaldamise töövood võivad olla üsna keerulised, st need võivad läbida mitu etappi. Kuna toimetamistöö on meeskonnatöö, isegi suurtel veebisaitidel, pakub Neos ka võimalust töötada meeskonnatööruumides.


Kuigi Neosel on TYPO3-ga tarkvara ja arhitektuuri poolest vähe ühist, on Neose kogukond võtnud omaks TYPO3 juured ja kontseptsioonid. Süsteem on algusest peale võimeline haldama mitut veebisaiti ühes süsteemis (multi-site) ning pakkuma lehekülgede sisu mitmes keeles (multi-language). Põhimõtteliselt ei tunne süsteem mingeid piiranguid seoses keelte arvuga, millesse pakkumist saab tõlkida.


Neos on suhteliselt noor CMS. Seetõttu kaaluti pilvepakkumiste kasutamist juba arenduse algusest peale. Meediamoodul võimaldab varade, näiteks piltide, PDF-failide, videote jne üleslaadimist otse toimetuse kasutajaliidesest pilve ja sealt otse sisusse integreerimist. See protsess on kavandatud täiesti läbipaistvaks. Näiteks projekti veebilehti saab hõlpsasti hallata Google Kubernetes 'i kaudu Google'i pilves, samal ajal kui multimeediasisu salvestatakse automaatselt näiteks Microsoft Azure'i või Amazon Web Services'i (AWS).


Neos on pikka aega toetunud Composerile kui paketihaldurile, nii et süsteemi saab väga lihtsalt laiendada mis tahes Packagist pärit raamatukoguga. Kui otsite spetsiaalselt Neosele mõeldud laiendusi, võite neid leida projekti veebilehelt ja seejärel paigaldada neid Composeri kaudu. Siit leiate muu hulgas laiendused IBM Watsoni (tehisintellekt) integreerimiseks tekstide analüüsimiseks heli järgi, Elasticsearchi ja Google Analyticsi jaoks. Eriti viimast saab väga tihedalt siduda Neosega, nii et Analyticsist saadud andmed kuvatakse otse Neose vastaval lehel.


Neosel on väga ulatuslik käsurea kasutajaliides (CLI), mis võimaldab arendajatel ja administraatoritel mugavalt paigaldada Neos, aga ka teha varukoopiaid ja andmebaaside migreerimist. See võimaldab täielikult automatiseerida juurutamist ja käitamist ning kasutada Neose projektides selliseid moodsaid tehnikaid nagu pidev integratsioon ja juurutamine. Projektispetsiifiliste ülesannete täitmiseks saab CLI-d laiendada kohandatud käskudega. Lisaks saab süsteemi hõlpsasti integreerida olemasolevatesse struktuuridesse ja arhitektuuridesse, sest see toetab MySQL-i, Postgres'i, Oracle'i ja Microsoft SQL-i.