Please enter a search term:

Karjäärivõimalused ja vabakutselised töökohad aadressil mprofi AG

Otsime alati vabakutselisi töötajaid. Nii et vaadake kohe, kas teile on midagi sobivat.

Tere tulemast [digitaalagentuuri nimi] karjäärileheküljele! Siin tutvustame oma praeguseid pakkumisi ja võimalusi vabakutseliseks tööks. Avastage põnevaid projekte ja saate osa meie andekate loovisikute ja tehnikaspetsialistide võrgustikust.

Miks töötada meie juures?

Me väärtustame kõrgelt koostööd vabakutseliste töötajatega. Ja me teame, et väliseksperdid on väärtuslik täiendus meie meeskonnale ja aitavad meil arendada klientidele uuenduslikke lahendusi. Meie vabakutselisena saad sa järgmist kasu:

  • Põnevatest projektidest erinevatest tööstusharudest
  • Paindlik tööaeg ja asukohast sõltumatu töö
  • Läbipaistev ja õiglane tasustamismudel
  • Koolitus- ja võrgustikuvõimalused
  • Võimalust saada osaks dünaamilisest ja loovast meeskonnast

Meie pakkumised vabakutselistele töötajatele

Otsime alati andekaid vabakutselisi töötajaid digitaaltööstuse erinevates valdkondades. Siin on mõned valdkonnad, kus me pakume koostöövõimalusi:


Digitaalse projektijuhina vastutate digitaalsete projektide eduka planeerimise, rakendamise ja elluviimise eest. Seda tehes võtate enda peale kogu projektiprotsessi koordineerimise ja kontrolli ning tagate nii projekti tähtaegse lõpuleviimise kui ka tulemuste kõrge kvaliteedi. Sinu ülesannete hulka kuulub tihe koostöö meie klientide ja siseosakondadega, et mõista projekti nõudeid ja eesmärke ning viia need parimal võimalikul viisil ellu. Te säilitate alati ülevaate projekti edenemisest, tuvastate riskid ja rakendate vajaduse korral meetmeid probleemide lahendamiseks. Teete tihedat koostööd meie disainerite, arendajate ja teiste projektijuhtide meeskonnaga. Kui teil on kirg digitaalprojektide vastu ja tugevad suhtlemisoskused ning kõrge organiseerimisvõime, siis ootame teie avaldust.

Teie kontaktisik

Andre Beherzig

Tegevjuht ja direktorite nõukogu

Kontakt Andre