Please enter a search term:

  • Scrum

    Vabastage oma ettevõtte täielik potentsiaal koos mprofi AG ja Scrumiga - tõhusamaks digitaalseks ümberkujundamiseks.

    Vajuta siia

Scrum: turbo teie ettevõtte kasvuks

Tänapäeva kiirelt arenevas digitaalses ärimaailmas on kohanemisvõime muutunud ellujäämise küsimuseks. mprofi AG on uhke selle üle, et me oleme B2B-ettevõtete toetamise esirinnas selles muutumises. Meie südameasjaks on Scrum, mis kujutab endast agiilset raamistikku, mis on tunnustatud oma tõhususe ja paindlikkuse poolest paljudes projektides. Selles üksikasjalikus tutvustuses näitame teile, kuidas me oma töös kasutame Scrumi, et saavutada teie ärieesmärke.

Mis on Scrum?

Scrum on agiilne raamistik, mis on algselt välja töötatud tarkvaraarenduse jaoks, kuid on end tõestanud ka teistes valdkondades. See keskendub projektide iteratiivsele ja inkrementaalsele töötlemisele, mis võimaldab paindlikult reageerida muutustele ja kiiresti kohaneda. Meie mprofi AG-s kasutame Scrumi, et parandada projektide kulgemist ja saavutada suurem tõhusus.


Scrumi keskmes on sprindid, lühikesed, korrapärased tööetapid, mille jooksul täidetakse konkreetseid ülesandeid. Selline tööviis võimaldab muudatusi kiiresti ellu viia ja pidevalt täiustada. Teine oluline roll Scrumis on eneseorganiseerimise kontseptsioonil. Meeskondadele antakse vabadus ja vastutus oma ülesannete haldamiseks ja otsuste tegemiseks ise, mis suurendab tõhusust ja tootlikkust. Läbipaistvus, kontroll ja kohandamine on teised Scrumi peamised põhimõtted.


Scrum on osutunud kasulikuks paljudes projektides. Näiteks tarkvaraarenduses, kus nõuded ja lahendused töötatakse välja iseorganiseeruvate meeskondade koostöös. Kuid Scrum on väga kasulik ka teistes valdkondades, näiteks turunduses, kus kampaaniaplaane tuleb pidevalt üle vaadata ja kohandada. Põhimõtteliselt saab Scrumi kasutada mis tahes valdkonnas, kus projekte saab jaotada realiseeritavateks osadeks ja töödelda sprintides.


Scrumi eelised on mitmekülgsed. Esiteks soodustab see tihedamat koostööd ja parandab meeskonnasisest suhtlust. Teiseks võimaldab see kiiret ja paindlikku reageerimist muutustele. Kolmandaks parandab see toote kvaliteeti tänu regulaarsetele ülevaatustele ja korrigeerimistele. Ja neljandaks, kuna see põhineb iteratsioonidel, võimaldab see tööprotsesside ja -tulemuste pidevat täiustamist.


mprofi AG pakub mitmesuguseid teenuseid Scrumi juurutamiseks teie ettevõttes. Nende hulka kuuluvad koolitus, coaching ja nõustamine, samuti Scrum Masterite pakkumine, kes juhivad ja jälgivad Scrumi rakendamist teie projektides. Meie teenused on kohandatud vastavalt teie konkreetsetele vajadustele ja hõlmavad kõike alates esialgsest rakendamisest kuni pideva täiustamiseni. Lisaks saadame teie meeskondi kogu protsessi vältel, tagades, et nad kasutavad Scrumi meetodeid õigesti, ning toetame neid probleemide lahendamisel ja takistuste ületamisel.

Digitaalajastul on ettevõtte edu seisukohalt ülioluline oskus kiiresti reageerida muutustele ja töötada tõhusalt. Scrum pakub võimsat raamistikku just selle saavutamiseks. mprofi AG on uhked selle üle, et me mõistame Scrumi metoodika olemust ja suudame seda edukalt ellu viia. Scrumi rakendamisega saame aidata oma klientidel luua tõhusamat, paindlikumat ja koostöövõimelisemat töökeskkonda. Meie Scrumil põhinevad teenused on loodud selleks, et toetada teid teie teekonnal digitaalse tipptaseme saavutamise suunas ja aidata teil jääda digitaalmajanduses konkurentsist ettepoole.

Meie eesmärk on toetada teid agiilsete muutuste teel ja aidata teil jääda digitaalmajanduses konkurentsist sammu võrra ettepoole. Tänu mprofi AG-le ja Scrumile võite olla kindel, et teie ettevõte on digiajastu väljakutseteks hästi varustatud.