Please enter a search term:

  • Digitaalse ümberkujundamise eksperdid

    Ärge kartke digitaalseid muutusi - võtke kogenud IT-arhitektid tööle mprofi!

mprofi AG - Teie eksperdid digitaalse ümberkujundamise alal

Digitaalne ümberkujundamine tekitab uusi väljakutseid, eriti väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Mida idufirmad mõtlevad algusest peale, peavad väljakujunenud ettevõtted kõigepealt arendama või üles ehitama. Sest nagu iga tööstusrevolutsioon, nõuab ka digitaliseerimine uuenduslikkust, julgust ja avatust. Üks on selge: kui te praegu ei tegutse, ei ole te lähitulevikus konkurentsivõimelised - selleks on digitaalne ümberkujundamine liiga sügav ja pakub liiga palju häirivaid ärivaldkondi. Seega ärge oodake enam ja alustage kohe!

Ärge kartke digimuutusi - võtke kogenud IT-arhitektid tööle aadressil mprofi!

Meil on üle 25 aasta kogemusi nii interaktiivsete IT-projektide juhtimisel kui ka nõustamisel ning oleme algusest peale spetsialiseerunud veebipõhiste keskmise suurusega ettevõtete digitaalsele ülesehitusele ja digitaalsele ümberkujundamisele. Meie ettevõtte asukohast Zugis, Šveitsis, ulatub meie veebi- ja IT-ekspertide võrgustik üle Euroopa. Me planeerime koos teie ettevõtte ümberkujundamist ja viime selle ka ellu.

Hankige nüüd mittesiduv pakkumine.

Andrè Beherzig


"Meil on see nagu ehitusplatsil. Ainult et me oleme arhitekt, peatöövõtja ja ehitusjuht ühes."See on meie

Meie asutaja ja tegevjuht André Beherzig on juba 16-aastaselt rakendanud oma digitaalseid projekte ja on pärit ettevõtjate perekonnast. 18-aastaselt liitus ta oma vanemate ettevõttega ja asutas 2008. aastal mprofi Aktiengesellschaft. Ta võtab meie pädevused kokku järgmiselt: "Me koondame üksikud probleemid, süsteemid, tarkvara ja andmed tervikpildiks ning leiame selle põhjal parima strateegia, et olla suuteline valdama tänaseid diginõudeid." Meie peamine asukoht on Zugis, Šveitsis, kuid meie töötajate meeskond asub Šveitsis, Saksamaal ja Tšehhi Vabariigis. Me elame digitaalses äris!

Meil ei ole lepingut tarkvara- või IT-ettevõtetega. Seetõttu soovitame sõltumatult teie IT-vajaduste jaoks parimat lahendust - individuaalset, tõhusat ja kasutajasõbralikku. Lisaks sellele peame selgelt kinni teiega kokkulepitud eelarvest.

Uuenduslikud osalused

Oleme aastaid toetanud ja asutanud alustavaid ettevõtteid interneti ja e-kaubanduse valdkonnas investeeringute, osaluste, projektikoostöö, rahastamise ja ärimudelite ideede väljatöötamise ning nõustamisega. Pakume uuenduslikke riskiinvesteeringuid, tulude jagamise mudeleid ja ajutist juhtimist teie IT-projektide jaoks.