Please enter a search term:

  • Teenused

    mprofi on midagi enamat kui turundusagentuur või juhtimiskonsultatsioon. Me näeme end digitaalsete arhitektide ja samal ajal teie digitaalse ehitusprojekti peatöövõtjatena.

    Teenused lühidalt

Teenused - Teie edu teenistuses!

mprofi on midagi enamat kui turundusagentuur või juhtimiskonsultatsioon. Me näeme end digitaalsete arhitektide ja samal ajal teie digitaalse ehitusprojekti peatöövõtjatena. Oma 25-aastase kogemuse põhjal teame, et digitaalsetele protsessidele üleminek nõuab nii personaalset nõustamist kui ka tehnilist ja majanduslikku oskusteavet ning väga häid teadmisi B2B-sektorist. Meiega koostööd tehes ei saa te kasu mitte ainult meie ekspertiisist, vaid ka meie teenustest.

Veebipoe hindamine

Valmistame teile tee veebikaubandusse, loome ja rakendame strateegilisi lahendusi e-kaubanduse sisenemiseks ning professionaalse täisteenuse kontseptsiooni teie veebitegevuse ümberkujundamiseks.

E-kaubanduse süsteemide hindamine
Juhtkonna audit

Olgu tegemist sotsiaalmeedia, juhtimise või turunduse auditiga: me jälgime trende, koostame põhjuslikke analüüse ja projektide hindamisi ning täiustame neid pidevalt.

Digitaalse sobivustesti juurde
Protsessid

Kasuta meie aastatepikkust oskusteavet klassikaliste äriprotsesside ümberkujundamisel, et suhelda ettevõtete konvergentsete veebipõhiste äriprotsessidega, ning meie kogemust muudatuste juhtimise protsesside toetamisel.

Digiteeri protsessid
Süsteemi integreerimine

Erinevad süsteemid tuleb teie ettevõtte ümberkujundamise käigus omavahel siduda, nt CMS ja/või turunduse automatiseerimine koos veebisaidiga.

Süsteemi integreerimine Lisateave
Maine

Teie ettevõtte maine digitaalses maailmas on teie kõige olulisem valuuta. Me optimeerime ja jälgime teie mainet internetis, sotsiaalmeedias ja süvaveebis ning toetame teid nii ennetus- ja käitumisküsimustes kui ka suuniste kujundamisel.

Avasta nüüd
Konsultatsioon

Te teate, et peate oma ettevõtte digitaalselt ümber struktureerima. Kuidas täpselt ja millest kõige paremini alustada, ütleme teile pärast täpset inventuuri ja teie ettevõtte individuaalset probleemianalüüsi.

Avasta nüüd
Juhendamine

Eesmärgile suunatud töötajate koolitus: loome ühise arusaama käsitletavast teemast mõne tunni jooksul toimuva sihipärase modereerimise kaudu koos osalejatega ettevõtte asjaomastest osakondadest.

Avasta nüüd
Analüütiline | Big Data

Meie Big Data spetsialistid pakuvad ettevõtte struktureerimata andmete analüüsi ja ettevalmistamist ning toetavad teid põhiliste tulemusnäitajate (KPI) seadistamisel, integreerimisel ja rakendamisel.

Avasta nüüd
Reklaam

Sihtotstarbeline reklaam internetis ei ole ainult suurte ettevõtjate jaoks - ka väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted ja eriti veebipoed saavad tõeliselt mõõdetavast reklaamistrateegiast kasu.

Avasta nüüd
SEO

Parandame teie edetabelit õigete vahenditega ja reageerime dünaamiliselt muutuvatele parameetritele. Sest me mõistame otsingumootorite optimeerimist kui protsessi, mis tuleb arendada teie individuaalsetest vajadustest lähtuvalt.

Avasta nüüd
Kommunikatsioon

Kõik on kommunikatsioon, nii analoogne kui ka digitaalne, nii turunduses, sotsiaalmeedias kui ka e-poes ostude tegemisel. Tehke oma veebisuhtlus interaktiivseks, jätkusuutlikuks ja dialoogile suunatud. teie kliendid tänavad teid.

Avasta nüüd
CRM

Mõistlik kliendihaldus on iga ettevõtte jaoks hädavajalik. Toetame teid veebipõhiste kliendihaldus- ja ERP-lahenduste planeerimisel ja rakendamisel.

Avasta nüüd
Tarkvaraarendus

Me leiame teile parima tarkvaralahenduse - müüjast sõltumatute konsultantidena võivad need olla ka avatud lähtekoodiga lahendused ilma varjatud lisakuludeta.

Avasta nüüd
Kuupäevad ja sündmused

Kas soovite meiega isiklikult kohtuda? Siis miks mitte külastada ühte meie töötubadest või ümarlaudadest ühes meie Šveitsi asukohas. Kuupäevad leiate siit.

Avasta nüüd
Ajutine juhtimine

Ajutine juhtimine on juhtimisülesannete ajutine ülevõtmine ajutiselt. Toetame oma kliente kogenud ekspertidena digitaalsel ümberkujundamisel.

Avasta nüüd
Andmekaitse

Andmekaitsepoliitika rakendamine ja andmekaitse-eeskirjade järgimine on tänapäeval väga oluline.

Avasta nüüd
Google Analyticsi privaatsus on kooskõlas

Andmekaitsekohased Google Analyticsi lahendused B2B-ettevõtetele: Ekspertiis ja kohandatud teenused.

Avasta nüüd

IT-süsteemide rakendamisel ja äriprotsesside automatiseerimisel toetavad meie IT-eksperdid ettevõtteid. Pakume terviklikku nõustamisteenust. Nii tagame, et ettevõtte IT-süsteemid vastavad ärinõuetele. Lisaks koolitame ja juhendame töötajaid, et nad oskaksid uusi süsteeme ja protsesse tõhusalt kasutada. Lisaks pakume oma klientidele igakülgset tuge veebisaitide ja veebipoodide optimeerimisel. Me teame, kui oluline on atraktiivne ja kasutajasõbralik veebileht ettevõtte edule. Seepärast teeme kõvasti tööd, et optimeerida oma klientide veebisaite ja veebipoode. Meie kogenud veebiarendajad ja -disainerid töötavad käsikäes, et luua atraktiivseid, kasutajasõbralikke ja SEO-optimeeritud veebisaite ja veebipoode. Need on kohandatud vastavalt ettevõtte ja selle klientide vajadustele. Suurepärane klienditeenindus on meie tegevuse oluline osa. Töötame kõvasti selle nimel, et meie kliendid oleksid meie teenustega alati rahul. Pakume igakülgset tuge ja nõustamist. Püüame pakkuda oma klientidele individuaalseid lahendusi, mis vastavad nende erivajadustele ning aitavad optimeerida ja parandada nende äritegevust.