Please enter a search term:

  • Pädevused

    Teie ettevõtte ümberkorraldamine nõuab võrgustike loomist mitmel tasandil, mitte ainult tehnilisel tasandil. Seepärast oleme me IT-, turundus- ja juhtimiskonsultatsioonide ühenduslüliks ja pakume teile tihedalt seotud samm-sammult tuge ning 24/7 hädaabi.

    Meie pädevused lühidalt

    Digitale Kompetenzen

Meie pädevused

Teie ettevõtte ümberkorraldamine nõuab võrgustike loomist mitmel tasandil, mitte ainult tehnilisel tasandil. Seepärast oleme me IT-, turundus- ja juhtimiskonsultatsioonide ühenduslüliks ja pakume teile tihedalt seotud samm-sammult tuge ning 24/7 hädaabi.

Meie pädevus põhineb aastatepikkusel kogemusel ja pideval koolitusel. Oleme alati kursis uusimate digitaalsete arengutega ja kasutame oma teadmisi spetsiaalselt meie klientide edu saavutamiseks. Meie eesmärk on toetada teid teie digitaalsete oskuste parandamisel ja aidata teil edukalt tegutseda digitaalajastul. Oleme alati huvitatud teie individuaalsete vajaduste ja eesmärkidega arvestamisest ning töötame koos teiega välja individuaalse lahenduse.

Tehisintellekt

Andmepõhine äri on tulevik. Tehisintellekti võimalikud rakendused on laiad ja ulatuvad keeruliste otsuste toetamisest kuni protsesside automatiseerimise ja uute töötajate aruka värbamiseni.

Tagage pädevus!
Online-reklaam

Sihtotstarbeline reklaam internetis ei ole ainult suurte ettevõtjate jaoks - ka väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted ja eriti veebipoed saavad tõeliselt mõõdetavast reklaamistrateegiast kasu.

Sisu: facebooki reklaamid, Google AdWords'i reklaamid, affiliate-turundus ja konversioonimäära optimeerimine.

Tagage pädevus!
SEO

Parandage oma edetabelit õigete vahenditega ja reageerige dünaamiliselt muutuvatele parameetritele. Sest me mõistame otsingumootorite optimeerimist kui protsessi, mis tuleb arendada teie individuaalsetest vajadustest lähtuvalt.

Tagage pädevus!
Veebiarendus

Arendame koos nendega veebipõhiseid tarkvaralahendusi ning lisaks disaini ja arhitektuuri kavandamisele hoolitseme ka juba olemasolevate veebisaitide või veebirakenduste edasiarendamise, hoolduse ja hilisema optimeerimise eest.

Tagage pädevus!
Prototüüpimine

Enne lehekülgede või projektide internetti minekut testime ja visualiseerime nende kasutatavust, st loome digitaalse prototüübi. Nii välditakse arendusvigu - ja säästate raha.

Tagage pädevus!
E-kaubandus

Te plaanite luua veebipoe või soovite oma veebipoodi optimeerida: Me loome ja rakendame strateegilisi e-kaubanduse sisenemislahendusi ja professionaalse täisteenuse kontseptsiooni teie veebitegevuse ümberkorraldamiseks.

Tagage pädevus!
Strateegia ja kontseptsioon

Teie ettevõtte või ettevõtte digitaalne ümberkujundamine nõuab tähelepanu ja muudatusi olemasolevates struktuurides. Seepärast tutvume esmalt teie ettevõttega, enne kui töötame koos teiega välja sobiva ümberkorralduskontseptsiooni.

Tagage pädevus!
Koolitused | Kursused | Seminarid

Digitaalne meeskond? Transformatsioon? Uus tarkvara või uus CMS? Koolitame teid ja teie töötajaid kogu ümberkujundamisprotsessi vältel ning pakume ka seminare üksikute ehitusplokkide kohta.

Tagage pädevus!
Hosting & tugi

Kui me ütleme 24-tunnine teenindus, siis me mõtleme seda ka tõsiselt. Meie hädaabitelefon on ööpäevaringselt mehitatud. Me ei lase teid tulekahju korral hätta.

Tagage pädevus!
Andmete turvalisus

Andmekaitse ja andmeturve on veebipõhiste ettevõtete jaoks olulisemad kui kunagi varem. Sest erinevalt klassikalisest tööstusspionaažist saab tänapäeval andmeid sageli märkamatult häkkida või varastada.

Tagage pädevus!
Ümberkujundamine

Digitaalne ümberkujundamine on käes. See muudab ärimaailma jäädavalt ja igakülgselt. Need, kes praegu ei tegutse, ei ole lähitulevikus enam konkurentsivõimelised. Nii et ärge oodake enam ja alustage kohe!

Tagage pädevus!
Lokaliseerimine

Kohandage oma veebisait ja selle sisu vastavalt oma klientide kohalikele tingimustele.

Tagage pädevus!
Blockchain

Miks peaksid ettevõtted kaaluma Web3 ja Blockchaini?

Tagage pädevus!

Oleme selle valdkonna eksperdid ja soovime anda teile põhjaliku ülevaate meie pädevusest digitaalses valdkonnas. Meie sihtrühmaks on B2B-ettevõtted, kes soovivad parandada oma digipädevust. Pakume laia valikut digipädevusi, et aidata teil muuta oma äri edukamaks. Meie teadmised ulatuvad digitaalstrateegiate väljatöötamisest kuni veebiturundusmeetmete rakendamise ja teie IT-infrastruktuuri optimeerimiseni. Seejuures toetume terviklikule ja individuaalsele nõustamisele, et saavutada teie eesmärgid parimal võimalikul viisil:

  • Digitaalse strateegia arendamine

Aitame teil välja töötada ja rakendada oma digitaalstrateegiat. Töötame koos välja kohandatud strateegia, mis on kohandatud teie ettevõtte vajadustele.

Toetame teid veebiturundusmeetmete rakendamisel. Me optimeerime teie veebisaidi otsingumootorite jaoks, loome edukaid sotsiaalmeediakampaaniaid ja rakendame e-turundusmeetmeid.

  • IT-infrastruktuur

Nõustame teid IT-infrastruktuuri optimeerimisel. Seejuures aitame teid õigete tehnoloogiate valimisel ja lahenduste integreerimisel.

  • Digitaalne projektijuhtimine

Toetame teid digiprojektide planeerimisel ja elluviimisel. Seejuures toetume agiilsetele meetoditele ja tihedale koostööle teiega.

Pakume koolitusi ja töötubasid erinevatel digiteemadel. Saate kasu meie aastatepikkusest kogemusest ja laiendada oma digioskusi.