Please enter a search term:

 • Typo 3 CMS

  Typo 3 on üks kõige sagedamini kasutatavaid sisuhaldussüsteeme ettevõtetes ning pakub palju lisafunktsioone ja laiendusi. Kuna süsteem on nii populaarne, on olemas liidesed teiste süsteemidega, näiteks SAPiga.

  Edukad veebilehed koos Typo 3'ga!

Digitaalne läbimurre koos Typo 3 CMSiga

Typo 3 on üks kõige sagedamini kasutatavaid sisuhaldussüsteeme ettevõtetes ning pakub palju lisafunktsioone ja laiendusi. Kuna süsteem on nii populaarne, on olemas liidesed teiste süsteemidega, näiteks SAPiga.

Digitaalne ümberkujundamine on B2B-ettevõtete jaoks hädavajalik, et jääda tänapäeva kiirelt arenevas ärimaailmas konkurentsivõimeliseks. Kogenud digitaalagentuuri ja konsultatsioonifirmana oleme teie pädev partner, et optimeerida teie digitaalset kohalolekut ja suurendada teie äritegevuse edukust. Meie ekspertiis seisneb Typo 3 CMS-i kasutuselevõtus ja rakendamises, mis on võimas ja paindlik lahendus teie ettevõtte veebilehe kujundamiseks ja haldamiseks. Sellel maandumislehel anname teile põhjaliku ülevaate Typo 3 CMSist ja näitame, kuidas meie teenused aitavad teil oma ettevõtet edukalt digitaalsesse tulevikku viia.


Typo 3 CMS on avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem, mis paistab silma oma skaleeritavuse, paindlikkuse ja turvalisuse poolest. See sobib ideaalselt igas suuruses B2B-ettevõtetele, kes vajavad oma veebisisu haldamiseks kasutajasõbralikku, võimsat ja kohandatavat platvormi. Typo 3 CMS-i eelised on järgmised:

 • Kohandatavus

Tänu modulaarsele arhitektuurile saate Typo 3 CMS-i kohandada ja laiendada vastavalt oma individuaalsetele vajadustele. Te saate valida mitmesuguste laienduste ja pluginate vahel, et lisada täiendavaid funktsioone ja funktsioone.

 • Skaleeritavus

Typo 3 CMS sobib igas suuruses ettevõtetele ja seda saab hõlpsasti skaleerida, et see saaks koos teie ettevõttega kasvada. Saate oma veebisaiti hõlpsasti laiendada ja hallata, kartmata jõudluse halvenemist või funktsionaalsuse kadumist.

 • Kasutamise lihtsus

Typo 3 CMSi intuitiivne kasutajaliides muudab veebisisu haldamise ja uuendamise lihtsaks. Te ei vaja oma veebisaidi hooldamiseks ja ajakohasena hoidmiseks põhjalikke tehnilisi teadmisi.

 • Turvalisus

Typo 3 CMS pöörab suurt rõhku turvalisusele ja pakub arvukaid funktsioone, et kaitsta teie veebisaiti rünnakute ja andmete lekkimise eest. Regulaarsed turvauuendused ja parandused tagavad, et teie veebisait on alati ajakohane.


Digitaalagentuurina ja konsultatsioonifirmana pakume teile laia valikut teenuseid, et edukalt kujundada oma digitaalset ümberkujundamist Typo 3 CMS-i abil:

 • Nõustamine ja kontseptsioon

Meie eksperdid analüüsivad teie olemasolevat veebipresentatsiooni ja töötavad koos teiega välja individuaalse kontseptsiooni Typo 3 CMS-i rakendamiseks, mis on kohandatud teie konkreetsetele nõuetele ja eesmärkidele.

 • Disain ja arendus

Meie loominguline veebidisainerite ja -arendajate meeskond loob teie veebisaidile atraktiivse, tundliku ja kasutajasõbraliku kujunduse, mis esitleb teie kaubamärki ja ettevõtet parimal võimalikul viisil. Me hoolitseme selle eest, et teie kujundus töötaks laitmatult kõigis seadmetes ja ekraanisuurustes.

 • Integreerimine ja migratsioon

Me hoolitseme Typo 3 CMS-i sujuvaks integreerimiseks teie olemasolevasse IT-infrastruktuuri ning tagame teie andmete ja sisu sujuva migratsiooni. Tagame, et ükski teave ei läheks kaduma ja et teie veebisait jääks kogu protsessi vältel täielikult toimivaks.

 • Kohandamine ja laiendamine

Meie arendajad konfigureerivad ja laiendavad Typo 3 CMS-i vastavalt teie individuaalsetele nõuetele ja vajadustele. Rakendame soovitud funktsioonid ja funktsioonid, et muuta teie veebisait võimsaks ja tõhusaks.

 • Koolitus ja tugi

Pakume põhjalikku koolitust, et teie ja teie meeskond saaks Typo 3 CMS-i tõhusalt kasutada. Lisaks oleme alati kättesaadavad, et selgitada küsimusi, lahendada probleeme ja pakkuda tuge teie veebisaidi pidevaks haldamiseks.


Meie aastatepikkune kogemus Typo 3 CMS veebilehtede juurutamisel ja toetamisel B2B ettevõtetele on võimaldanud meil ellu viia mitmeid edukaid projekte. Siin on mõned näited meie rahulolevatest klientidest:

 • Klient A

Töötasime sellele ettevõttele välja põhjaliku Typo 3 CMS veebilehe, mis vastas nende nõuetele ja toetas nende ettevõtte kasvu. Tulemuseks oli veebis nähtavuse ja loodud juhtide arvu märkimisväärne kasv.

 • Klient B

Selle kliendi jaoks rakendasime eritellimuslahenduse Typo 3 CMS, mis ühtlustas nende sisemisi protsesse ja suurendas nende digitaalse turundustegevuse tõhusust. Selle tulemuseks oli kõrgem konversioonimäär ja suurem müük.

 • Klient C

Selles projektis migreerisime ja kohandasime kliendi olemasoleva veebisaidi Typo 3 CMS-i, et see vastaks nende ainulaadsetele nõuetele. Veebisaidi parem kasutatavus ja jõudlus suurendasid klientide rahulolu ja kliendipidamist.

Typo 3 CMS-i rakendamine on B2B-ettevõtete jaoks oluline samm digitaalse ümberkujundamise edendamiseks ja konkurentsivõime suurendamiseks. Kogenud digitaalagentuuri ja konsultatsioonifirmana oleme teie usaldusväärne partner Typo 3 CMS-i veebilehtede edukaks rakendamiseks ja toetamiseks. Laske meil koos kujundada oma digitaalset tulevikku ja viia oma äri uuele tasemele.

Typo 3 CMS-i rakendamine on B2B-ettevõtete jaoks oluline samm digitaalse ümberkujundamise edendamiseks ja konkurentsivõime suurendamiseks. Kogenud digitaalagentuuri ja konsultatsioonifirmana oleme teie usaldusväärne partner Typo 3 CMS-i veebilehtede edukaks rakendamiseks ja toetamiseks. Laske meil koos kujundada oma digitaalset tulevikku ja viia oma ettevõte järgmisele tasemele.

Contao CMS pakub B2B-ettevõtetele tõhusat ja kasutajasõbralikku lahendust oma digitaalse kohaloleku professionaalseks kujundamiseks.

Meie digiagentuur toetab teid Contao CMS-i veebisaitide kasutuselevõtmisel igakülgsete oskuste ja teenustega ning saadab teid digimuutuse teel. Alates nõustamisest ja kontseptsioonist kuni veebidisaini ja programmeerimiseni, hoolduse, koolituse ja veebiturundamiseni pakume teie ettevõtte vajadustele kohandatud täisteenuse paketti. Paneme erilist rõhku tihedale koostööle oma klientidega ja näeme end pikaajalise partnerina, kes toetab teid teie veebipresentatsiooni optimeerimisel ja edu suurendamisel digitaalses ruumis.