Please enter a search term:

  • ERP

    Avastage ERP-tarkvara potentsiaal koos mprofi AG-ga. Lihtsustage, optimeerige ja digitaliseerige oma äriprotsesse.

    Nii:

Ettevõtete ressursside planeerimise tooted - ERP

Õige ERP-süsteemi valimine on keeruline protsess, mis nõuab põhjalikke teadmisi erinevatest turul saadaolevatest lahendustest. Seetõttu on mprofi AG loonud põhjaliku ülevaate lehekülje meie kasutatavatest ERP-toodetest. See lehekülg on keskne teabeallikas ettevõtetele, kes tegelevad oma äriprotsesside digitaliseerimisega.

Meie eesmärk on mõista meie klientide ärilisi väljakutseid ja töötada välja individuaalsed lahendused, mis loovad tõelist lisaväärtust. Oleme veendunud, et ettevõtte edu sõltub tema äriprotsesside tõhususest ja IT-infrastruktuuri kvaliteedist. Seetõttu keskendume ERP-lahenduste pakkumisele, mis on kohandatud vastavalt meie klientide konkreetsetele vajadustele ja nõuetele.

SAP

SAP Cloud ERP-lahendused kohanduvad teie kasvuga, võimaldavad kiiret kohandumist turumuutustega ning vähendavad investeeringuid riistvarasse ja infrastruktuuri

Avasta SAP
Abacus

Abacuse pilvelahendused ühtlustavad teie äriprotsesse ja vähendavad käsitsi tehtavaid ülesandeid, säästes teie aega ja ressursse ning suurendades tootlikkust.Abacus

Avasta Abacus
Oracle Netsuite

Saavutage sujuv Netsuite ERP-i integreerimine oma olemasoleva süsteemiga.

Avastage Netsuite'i

mprofi AG pakutavad ERP-lahendused pakuvad suurt paindlikkust ja kohanemisvõimet. Me mõistame, et iga ettevõte on ainulaadne ja vajab seetõttu individuaalset lahendust, mis vastab tema spetsiifilistele nõuetele. Meie ERP-süsteemid on modulaarsed ja neid saab kohandada vastavalt äriprotsessidele.

ERP-süsteemide üks peamisi eeliseid on erinevate ärivaldkondade integreerimine. See integratsioon võimaldab ettevõtetel kasutada oma ressursse tõhusamalt, jagades teavet reaalajas erinevate osakondade vahel. See väldib töö dubleerimist ja suurendab tootlikkust.

Meie ERP-süsteemid toetavad mitmesuguseid äriprotsesse, sealhulgas finantsjuhtimist, tarneahela juhtimist, kliendisuhete juhtimist, personalijuhtimist ja muud. Nad pakuvad ka selliseid funktsioone nagu aruandlus ja analüüs, mis võimaldavad juhtidel teha andmepõhiseid otsuseid ja parandada pidevalt oma ettevõtte tulemuslikkust.

Lisaks pakume põhjalikku tuge kogu rakendusprotsessi jooksul ja ka pärast seda. Meie kogenud konsultantide ja tehnikute meeskond on meie klientide käsutuses, et tagada ERP-rakenduse sujuv rakendamine ja süsteemi tõhus kasutamine.

Me mõistame, et uue ERP-süsteemi rakendamine on iga ettevõtte jaoks suur samm. Seepärast paneme suurt rõhku tihedale koostööle oma klientidega, et tagada, et süsteem vastab nende vajadustele ja avaldab positiivset mõju nende ettevõttele.

Meie ERP-tooted on loodud selleks, et aidata ettevõtetel oma tegevusprotsesse ühtlustada ja suurendada tõhusust. Nad pakuvad ka võimalust automatiseerida äriprotsesse ja vähendada käsitsi tehtavaid ülesandeid, mis võib kaasa tuua märkimisväärse kulude kokkuhoiu.

Maailmas, kus andmed on üha olulisemad, pakuvad meie ERP-süsteemid ka tugevaid andmeturbe- ja privaatsusfunktsioone. Need tagavad, et meie klientide andmeid hoitakse ja töödeldakse turvaliselt ning et need vastavad kehtivatele andmekaitseseadustele.

Kokkuvõttes pakub mprofi AG laia valikut ERP-lahendusi, mille eesmärk on optimeerida meie klientide äritegevust ja suurendada nende konkurentsivõimet. Meie kogenud konsultantide ja tehnikute meeskond on valmis teid toetama teie digitaalse ümberkujundamise igas etapis. Koos mprofi AG-ga teie kõrval võite olla kindel, et kasutate digitaliseerimist täielikult ära ja seate oma ettevõtte edule.

ERP-toodete kasutusvaldkonnad

  • Finantsjuhtimine

ERP-süsteemid suudavad töödelda ja esitada reaalajas finantsandmeid, et hallata ettevõtte rahavooge, kontosid ja varasid. Need võimaldavad automatiseeritud ja täpset aruandlust, mis parandab nõuetele vastavust ja otsuste tegemist.

  • tarneahela juhtimine

ERP-süsteemid võivad parandada varude, saadetiste ja tellimuste nähtavust. Samuti võivad need aidata prognoosida nõudlust ja optimeerida tarneahela juhtimist, mille tulemuseks on kulude kokkuhoid ja tõhusam tegevus.

  • Personalijuhtimine (HR)

Need süsteemid aitavad hallata personaliandmeid, palgaarvestust, töötajate hüvitisi ja värbamist. Samuti aitavad nad optimeerida personalistrateegiat ja tagada vastavust tööõigusnormidele.

  • Tootmise planeerimine ja kontroll

ERP-süsteemid võimaldavad kontrollida ja sünkroniseerida tootmisprotsesse, luues nõudluse prognoose, hallates tootmisgraafikuid ja jälgides tootmise tõhusust. Need võivad aidata vähendada tootmiskulusid ja parandada toodete kvaliteeti.

Kõik need valdkonnad saavad ERP-süsteemide pakutavast integratsioonist ja automatiseerimisest suurt kasu. Oluline on märkida, et ERP-süsteemi edu sõltub suuresti hoolikas planeerimisest ja rakendamisest.