Please enter a search term:

  • Andmete turvalisus

    Andmekaitse ja andmeturve on veebipõhiste ettevõtete jaoks olulisemad kui kunagi varem. Sest erinevalt klassikalisest tööstusspionaažist saab andmeid tänapäeval sageli märkamatult häkkida või varastada. Me aitame teil luua turvalise andmetaristu.

    Täiendav teave

Andmekaitse ja infoturve

Esmapilgul tundub andmekaitse ja infoturbe teema olevat must kast. Ettevõtjad, vabakutselised või idufirmade asutajad kannavad aga täielikku vastutust sellest tulenevate nõuete rakendamise eest. Vastutajad saavad meie kui kogenud andmekaitseekspertide toel väljakutsetega kindlalt hakkama. Usaldage meie pragmaatilist oskusteavet. Laske meil teid nõuete labürindist läbi juhatada.

Kogenud praktikute professionaalsete nõuannete abil saate kaitsta oma ettevõtte vara. Aitame teil uurida, kavandada ja rakendada andmekaitse ja infoturbe tehnilisi ja organisatsioonilisi meetmeid. Meie pragmaatilise, arusaadava ja kõikehõlmava nõustamise kaudu saate vahendid nende probleemide lahendamiseks. Keskmise suurusega ettevõtete, vabakutseliste ja alustavate ettevõtete toetavate nõustajatena võite toetuda meie aastatepikkusele kogemusele.

Nii saavad meie andmekaitsekonsultandid teid toetada

  • Ettevõtte uute või ajakohastatud veebisaitide läbivaatamine andmekaitse seisukohast
  • Soovitused andmekaitseseaduse inventuuri meetmete võtmiseks
  • Tehniliste ja organisatsiooniliste meetmete (TOM) sihipärane täiustamine
  • Toetus operatiivsete aspektidega, nt kustutustähtaegade järgimine
  • Andmekaitselepingute läbivaatamine