Please enter a search term:

  • Pilv

    Interneti-põhised teenused, mis pakuvad salvestusruumi, arvutusvõimsust ja tarkvaralahendusi. Need võimaldavad kasutajatel juurdepääsu ressurssidele ilma oma riistvara või infrastruktuuri omamata.

Meie pilvetooted

Rancher

Rancheri pilvelahendused võimaldavad teie ettevõttel kiiresti reageerida muutustele ja kohandada ressursse tõhusalt vastavalt muutuvatele nõuetele.

Avasta Rancher
Veebimajutus

DevOpsiga lühendate arendustsükleid, võimaldate pidevat integreerimist ja tarnimist, tuues tooted ja teenused kiiremini turule.

Avasta nüüd
Docker

Docker võimaldab süsteemiressursse tõhusamalt kasutada, võimaldades rakendusi kiiremini kasutusele võtta ja skaleerida, vähendades samal ajal tegevuskulusid.

Avasta Docker
DevOps

Meie veebimajutuslahendused põhinevad kaasaegsel ja võimsal infrastruktuuril, mis on loodud igas suuruses B2B-ettevõtete vajaduste rahuldamiseks.

Avasta DevOps
Varukoopia

Kaitske oma väärtuslikke äriandmeid inimlikust eksimusest, süsteemirikkest või küberrünnakust tingitud kadumise eest meie kohandatud varunduslahendustega.

Avasta nüüd
DNS

Meie DNS-lahendused tagavad kiire ja usaldusväärse juurdepääsu teie veebiteenustele ja rakendustele, et optimeerida kasutajakogemust ja äritegevuse järjepidevust.

Avasta DNA
Domeen

Õige domeeninime valimine on teie ettevõtte edule internetis väga oluline.

Avasta nüüd
SSL sertifikaat

SSL-sertifikaadid tagavad turvalise ühenduse ja kaitsevad kliendiandmeid. See edendab usaldust ja usaldusväärsust teie kaubamärgi suhtes ning suurendab klientide lojaalsust.

Avasta nüüd
Amazon AWS

Amazon AWSi abil saate oma IT-ressursse kiiresti kohandada vastavalt kasvavatele nõuetele, ilma et peaksite investeerima kallida riistvarasse. See hoiab teie ettevõtte paindlikuna ja konkurentsivõimelisena.

Avasta nüüd
Kubernetes

Kubernetes automatiseerib ja optimeerib infrastruktuure, võimaldades rakenduste kiiremat kasutuselevõttu ja andes ettevõtetele konkurentsieelise.

Avasta Kubernetes
Google Cloud

Sobitage oma IT-ressursid oma ettevõtte vajadustega, et säästa kulusid ja suurendada jõudlust.

Avasta nüüd
Traefik

Traefikiga kohandate oma infrastruktuuri dünaamiliselt muutuvatele töökoormustele, suurendate tõhusust ja tagate rakenduste optimaalse jõudluse.

Avasta Traefik
Microsoft Azure

Microsoft Azure kohaneb teie ettevõtte kasvuga, võimaldab uute ressursside kiiret pakkumist ning soodustab erinevate rakenduste ja teenuste integreerimist.

Avasta nüüd
VMWare

VMWare'i abil saate oma IT-infrastruktuuri dünaamiliselt kohandada, et kiiresti reageerida muutuvatele ärivajadustele. Liigendage ressursse hõlpsasti vastavalt vajadusele.

Avastage VMWare
Cloudflare

Cloudflare kaitseb teie veebirakendusi selliste turvaohtude eest nagu DDoS-rünnakud ja pakub usaldusväärset veebirakenduste tulemüüri, mis tagab igakülgse kaitse.

Avasta Cloudflare
Dell

Delli pilvelahendused võimaldavad hõlpsasti kohaneda teie kasvavate ärivajadustega ning pakuvad paindlikkust ressursside ja töökoormuste haldamisel.

Avasta Dell
Synology

Delli pilvelahendused võimaldavad hõlpsasti kohaneda teie kasvavate ärivajadustega ning pakuvad paindlikkust ressursside ja töökoormuste haldamisel.

Avasta Synology
Gitea

Go keeles loodud tasuta tarkvaralahendus (Git teenus), mis pakub majutatud tarkvaraarenduse platvormi.

Avasta Gitea

Rakendusvaldkonnad pilvelahenduste kasutamiseks

  • Andmete säilitamine ja varundamine

Andmete säilitamiseks kasutatakse sageli pilvelahendusi. Need pakuvad skaleeritavat viisi andmete veebipõhiseks salvestamiseks, millele on võimalik ligi pääseda kõikjalt. Need on kasulikud ka andmete varundamiseks ja katastroofide taastamiseks, kuna võimaldavad teha korrapäraseid varukoopiaid ja salvestada andmeid mujal.

  • Infrastruktuur kui teenus (IaaS)

Pilvelahendused võimaldavad ettevõtetel rentida IT-infrastruktuuri, näiteks servereid, võrku ja salvestusruumi, teenusena. Selline paindlikkus hoiab kokku oma riistvara ostmise ja hooldamisega seotud vaeva ja kulusid.

  • Tarkvara kui teenus (SaaS)

Pilvandmetöötlusplatvormid võimaldavad ettevõtetel kasutada tarkvararakendusi interneti kaudu. Selle asemel, et paigaldada tarkvara individuaalsetesse arvutitesse, saavad ettevõtted kasutada SaaS-mudeleid, et pääseda ligi rakendustele, mida majutatakse pilveserverites. Näiteks Google Workspace, Microsoft 365, Salesforce jne.

  • Suurandmete analüüs

Pilvetehnoloogiad võimaldavad töödelda ja analüüsida suuri andmehulki. Pilves töötavate suurandmete platvormide abil saab koguda, salvestada ja analüüsida suuri andmehulki, et saada väärtuslikke teadmisi. Sellist analüüsi saab kasutada paljudes valdkondades, näiteks turunduses, tootearenduses, teadus- ja arendustegevuses ja paljudes muudes valdkondades