Please enter a search term:

  • Veebipood

    Suurendage oma veebipõhist edu kohandatud veebipoe ja e-kaubanduse lahenduste abil - need on loodud selleks, et aidata teie ettevõttel olla edukas digitaalses maailmas.

    Avasta nüüd

Nende poelahendustega realiseerime teie veebipoe

B2B-sektori ekspertidena aitame ettevõtetel tugevdada oma veebipositsiooni ja viia see järgmisele tasemele. Meie veebipood ja e-kaubanduse platvormid on loodud selleks, et aidata teil siseneda digitaalsesse maailma ja tagada teie edu. Siit leiate esimese ülevaate meie veebipoodide platvormidest ja tarkvaralahendustest. Kogenud süsteemiintegraatorina rakendame need kohandatud lahendused oma klientidele, et tagada sujuv ostukogemus. Avastage meie mitmekesised pakkumised ja saate teada, kuidas me saame optimeerida teie äriprotsesse.

Magento

Magento e-kaubanduse lahendused

Avasta Magento
Shopware

Veebipoe e-kaubanduse lahendused

Avasta Shopware
Shopify

Veebipoe platvorm

Avasta Shopify
Pimcore

PIM ja e-kaubanduse lahendused

Avasta Pimcore
Vue poeeklaas

E-kaubanduse lahendused

Avasta Vue kaupluseväljak
Spryker

Ettevõtte e-kaubanduse lahendused

Avasta Spryker
Sylius

Avatud lähtekoodiga ettevõtte e-kaubanduse lahendused

Avasta Sylius

Veebipoodide kasutusvaldkonnad

  • Jaemüük

See on ilmselt kõige tuntum veebipoodide rakendusvaldkond. Igasugused jaemüüjad, alates riietest ja ehetest kuni elektroonika-, toidu- ja majapidamistarbedeni, kasutavad veebipoode, et teha oma kaupu kättesaadavaks laiemale publikule ja suurendada müüki.

  • B2B (Business-to-Business)

Ettevõtted kasutavad veebipoode ka selleks, et müüa oma tooteid ja teenuseid otse teistele ettevõtetele. Näitena võib tuua ettevõtted, kes müüvad tööstusseadmeid, kontoritarbeid või hulgimüügi kaupu.

  • Digitaalsed tooted ja teenused

Ettevõtted, kes pakuvad tarkvara, e-raamatuid, veebikursusi, muusikat, filme või muid digitaalseid tooteid ja teenuseid, kasutavad nende müümiseks veebipoode, mis võimaldavad klientidel neid alla laadida või neile otse juurde pääseda.

  • Kunst ja käsitöö

Kunstnikud ja käsitöölised kasutavad veebipoode oma unikaalsete tööde müümiseks. Need võivad olla käsitsi valmistatud ehted, kunstiteosed, isikupärased kingitused, käsitsi valmistatud rõivad ja palju muud. Sellised veebisaidid nagu Etsy on tuntud näited selle kasutamise kohta.

Meie veebipoe teenus

Uuri lähemalt, kuidas me saame sillutada sulle teed veebikaubandusse ja viia sinu e-kaubanduse äri edasi !

Teenusele