Please enter a search term:

 • Töökorraldused

  Säästke aega ja raha, optimeerides oma digitaalseid tööprotsesse. Soovitame töövoogude haldamise süsteeme Zapier ja N8N, et tagada protsesside järjepidev käsitlemine, läbilaskevõime lühendamine ja protsesside läbipaistvuse kõrge tase.

  Klõpsake siin lahenduse ülevaate saamiseks:

Töökorraldused

Tänapäeva digitaalses maailmas otsivad ettevõtted pidevalt tõhusamaid ja tulemuslikumaid lahendusi, et püsida konkurentsivõimelisena ja optimeerida oma äriprotsesse. Töövoogude automatiseerimine on üks selline lahendus, mis võimaldab ettevõtetel oma protsesse ühtlustada, säästa aega ja ressursse ning edendada paremat koostööd meeskondade vahel. Meie digitaalagentuur mõistab B2B-ettevõtete vajadusi ning pakub põhjalikku nõu ja tuge tööprotsesside automatiseerimise lahenduste rakendamisel, mis on kohandatud just teie ettevõtte vajadustele. Sellel tooteülevaate lehel toome esile erinevaid töövoo automatiseerimise tarkvarasid, et anda teile lühiülevaade olemasolevatest võimalustest ja nende eelistest. Avastage, kuidas teie ettevõte saab töövoogude äritegevuse automatiseerimisest kasu saada ja valige oma vajadustele sobiv lahendus.

Zapier

Zapier Business Automation: optimeerige oma B2B-protsesse ja kiirendage oma digitaalset ümberkujundamist jätkusuutliku edu saavutamiseks.

Avasta Zapier
N8N

Vabastage oma ettevõtte potentsiaal B2B ettevõtetele kohandatud tööprotsesside automatiseerimisega!

Avasta N8N
Microsoft Power Apps

Power Apps eksperdid B2B ettevõtetele | Tõhususe parandamine ja innovatsioon

Avasta Power Apps

Töövoogude automatiseerimise määratlus

Töövoogude automatiseerimine, tuntud ka kui äriprotsesside automatiseerimine (BPA), on tehnoloogia kasutamine korduvate äriprotsesside automatiseerimiseks ja tööprotsesside optimeerimiseks organisatsioonis. Digiteerides käsitsi, paberipõhiseid ja aeganõudvaid ülesandeid, saab protsessid muuta tõhusamaks, vigadevabamaks ja läbipaistvamaks.

Praktikas võib see tähendada, et varem inimeste poolt käsitsi tehtud ülesanded võtab nüüd üle automatiseerimistarkvara. Näidetena võib tuua e-kirjade automaatse edastamise õigesse osakonda, aruannete automaatse koostamise või kliendiandmete automaatse ajakohastamise.

töövoogude automatiseerimise eelised on suurem tootlikkus, väiksemad kulud, suurem täpsus, ühtsed protsessid ja suurem töötajate rahulolu, kuna töötajad saavad keskenduda väärtuslikumatele ülesannetele. See võimaldab ka äriprotsesside paremat jälgimist ja analüüsi, mis omakorda võib aidata kaasa tööprotsesside pidevale täiustamisele.

Töövoogude automatiseerimise rakendamine nõuab olemasolevate äriprotsesside põhjalikku analüüsi, et teha kindlaks valdkonnad, mis võiksid automatiseerimisest kasu saada, ja tagada uue tehnoloogia tõhus integreerimine.

Töökorralduse automatiseerimise rakendusvaldkonnad

Töövoogude automatiseerimist saab kasutada paljudes erinevates valdkondades, et ühtlustada protsesse, säästa aega ja vähendada vigu. Siin on mõned näited:

 • Klienditeenindus

Töövoogude automatiseerimine aitab teeninduspäringuid tõhusamalt hallata, suunates need automaatselt sobivale meeskonnale või isikule. Automaatseid vastuseid saab kasutada ka selleks, et anda klientidele vahetut tagasisidet ja teavitada neid nende taotluse seisust.

 • Raamatupidamine ja rahandus

Tööprotsesside automatiseerimine aitab vähendada vigu finantsprotsessides ja tagada nõuetele vastavust. See võib ulatuda arvete automaatsest loomisest ja saatmisest, kulude ja kinnituste haldamisest kuni aruandlusprotsesside automatiseerimiseni.

 • Infotehnoloogia (IT)

IT-osakondades saab töövoogude automatiseerimist kasutada teenuse taotluste haldamiseks, regulaarsete hooldustööde tegemiseks, süsteemide ja võrkude jälgimiseks ning paljude muude protsesside läbiviimiseks.

 • Inimressursid

Selliseid protsesse nagu töölevõtmine, töölevõtmine, palgaarvestus ja puhkusetaotlused saab tööprotsesside automatiseerimise abil oluliselt lihtsustada. Näiteks saab töölevõtmise töövoo abil automaatselt määrata kõik vajalikud ülesanded, nagu koolitus, dokumendid ja juurdepääsuõigused.

 • Tarneahela juhtimine

Töövoogude automatiseerimine võib aidata suurendada tarneahela tõhusust, automatiseerides selliseid ülesandeid nagu tellimuste haldamine, tarnete jälgimine, varude ajakohastamine ja tarnijate haldamine.

 • Müük ja turundus

Automatiseerimist saab siin kasutada juhtide jälgimiseks ja kvalifitseerimiseks, turunduskampaaniate haldamiseks ja klientide suhtluse jälgimiseks. Nende protsesside automatiseerimisega saavad müügi- ja turundusmeeskonnad suurendada oma tõhusust ja paremini teenindada oma sihtrühmi.