Please enter a search term:

Kõrvaltöö

Osalise tööajaga töö võib olla suurepärane võimalus teenida lisasissetulekut ja omandada väärtuslikke kogemusi töömaailmas. Digitaalagentuurina pakume mitmeid võimalusi osalise tööajaga töötamiseks.

Osalise tööajaga töö võib olla suurepärane võimalus teenida lisasissetulekut. Pakume erinevaid osalise tööajaga töövõimalusi sellistes valdkondades nagu turundus, disain, arendus ja projektijuhtimine. Meie osalise tööajaga töötajad töötavad kõrvuti meie kogenud töötajatega ja neil on võimalus omandada väärtuslikke kogemusi digivaldkonnas.

Meie juures osalise tööajaga töötamise eeliseks on ka võimalus töötada loomingulises ja innovaatilises töökeskkonnas. Me väärtustame innovatsiooni ja loovust ning pakume oma osalise tööajaga töötajatele võimalust töötada projektidega, mis esitavad neile väljakutseid ja laiendavad nende oskusi.

Osalise tööajaga töö meie juures võib aidata laiendada ka teie ametialast võrgustikku. Meie osalise tööajaga töötavatel töötajatel on võimalus töötada koos kogenud töötajatega ja luua kontakte tööstusharus. See võib hiljem osutuda kasulikuks, kui tegemist on karjääri alustamisega digitaalses tööstuses.

Pakume oma osalise tööajaga töötajatele ka paindlikku tööaega, et nad saaksid oma osalise tööajaga tööd muude kohustustega tasakaalustada. Tunnistame, et igal töötajal on erinevad vajadused ja kohustused, ning püüame luua töökeskkonna, mis vastab meie töötajate individuaalsetele vajadustele.

Samuti oleme uhked, et pakume oma osalise tööajaga töötajatele õiglast tasu. Me usume, et väärtuslikku tööd tuleb asjakohaselt tasustada ja seetõttu pakume oma osalise tööajaga töötajatele õiglast tasu.

Usume, et osalise tööajaga töö meie juures võib aidata teil omandada väärtuslikke kogemusi ja parandada oma karjäärivõimalusi. Kui olete huvitatud meiega töötamisest, kutsume teid üles tutvuma meie võimalustega ja saama osa meie meeskonnast.