Please enter a search term:

Ü60

Digitaalagentuurina oleme teadlikud, et eakad inimesed mängivad meie ühiskonnas olulist rolli ning neil on väärtuslikud kogemused ja oskused. Usume, et üle 60-aastastel ja pensionieelsetel vanematel inimestel on veel palju pakkuda ning seetõttu pakume erinevaid koostöövõimalusi.

Usume, et eakatel inimestel on palju kogemusi ja oskusi, mis on töömaailmas väga väärtuslikud. Pakume erinevaid koostöövõimalusi sellistes valdkondades nagu turundus, disain, arendus ja projektijuhtimine. Meie vanemad töötajad töötavad koos meie kogenud töötajatega ning neil on võimalus omandada väärtuslikke kogemusi digivaldkonnas.

Veel üks eelis, mis meie ettevõttes vanemaealistega töötamisel on võimalus saada kasu nende kogemustest ja teadmistest. Tunnistame, et vanematel töötajatel on palju kogemusi ja teadmisi, mida noorematel töötajatel ei pruugi olla. Usume, et töö vanemate töötajatega võib aidata rikastada töökeskkonda ja anda väärtuslikke teadmisi.

Samuti pakume oma vanematele töötajatele paindlikku tööaega, et nad saaksid tasakaalustada oma tööd muude kohustustega. Tunnistame, et vanematel töötajatel võivad olla muud kohustused, näiteks lapselaste või pereliikmete eest hoolitsemine. Püüame luua töökeskkonna, mis vastab meie töötajate individuaalsetele vajadustele.

Samuti oleme uhked, et pakume oma eakatele töötajatele õiglast hüvitist. Me usume, et väärtuslikku tööd tuleb asjakohaselt tasustada ja seetõttu pakume oma eakatele töötajatele õiglast tasu.

Meie saidi eesmärk on näidata, et me usume vanemate töötajate väärtuslikesse oskustesse ja kogemustesse ning anname neile võimaluse jätkata väärtusliku töö tegemist digivaldkonnas. Me usume, et töö vanemate töötajatega võib aidata teil saada väärtuslikke teadmisi ja teadmisi ning luua rikastavat töökeskkonda. Kui olete huvitatud meiega töötamisest, kutsume teid üles tutvuma meie võimalustega ja saama osa meie meeskonnast.