Please enter a search term:

 • Avatud lähtekood kui filosoofia

  mprofi AG: Teie partner avatud lähtekoodiga tarkvara arendamisel - kujundage koos meiega oma digitaalset tulevikku.

  Vajuta siia

Meisterdage oma ettevõtte ümberkujundamist uuendusliku avatud lähtekoodiga tarkvara arendamisega

Üha enam digitaliseeruvas maailmas on tõhusad, õigeaegsed ja uuenduslikud tarkvaralahendused olulised konkurentsieelise kindlustamiseks ja laiendamiseks. Osana meie pidevatest püüdlustest pakkuda parimaid digilahendusi on mprofi AG pühendunud avatud lähtekoodiga tarkvara arendamisele, et vastata meie klientide individuaalsetele vajadustele. Selline lähenemine võimaldab meil pakkuda tugevaid ja kohandatud lahendusi, mis toetavad meie kliente nende digitaalse ümberkujundamise teekonnal.

Mis on avatud lähtekoodiga tarkvaraarendus?

Avatud lähtekoodiga tarkvaraarendus on lähenemisviis, mille puhul tarkvara lähtekood on vabalt kättesaadav ja avalikkusele kättesaadav. See soodustab koostöökultuuri ja läbipaistvust, kus igaüks saab anda oma panuse tarkvara täiustamisse. Selline lähenemisviis võimaldab meil kasutada laia valikut tõestatud lahendusi ja kohandada neid iga kliendi erivajadustele.


Meie lähenemisel avatud lähtekoodiga tarkvara arendamisele on mitmeid põhijooni:

 • Läbipaistvus

Igale projektile lähenetakse avatud meelega ja keskendudes koostööle, tuues välja ja rakendades parimaid ideid erinevatest allikatest. Meie klientidel on kogu aeg täielik ülevaade arendusprotsessist ja nad saavad anda tagasisidet, mis lisatakse töösse kohe.

 • Paindlikkus

Projekte saab kiiresti kohandada vastavalt uutele nõuetele või kliendi ärikeskkonna muutustele. See on eriti väärtuslik tänapäeva pidevalt muutuval digitaalsel maastikul.

 • Skaleeritavus

Kuna enamik avatud lähtekoodiga tehnoloogiaid on modulaarsed ja hästi dokumenteeritud, saab neid hõlpsasti laiendada ja kohandada vastavalt kasvavatele nõuetele.


Avatud lähtekoodiga tarkvara arendamisega kaasneb palju eeliseid:

 • Kulutõhusus

Avatud lähtekoodiga tarkvara kasutades saab vähendada arenduskulusid, sest olemasolevaid lahendusi saab kohandada ja taaskasutada.

 • Juurdepääs praegustele uuendustele

Kuna avatud lähtekoodiga projekte toetab ülemaailmne arendajate kogukond, saate kasu uusimatest tehnoloogilistest edusammudest ja parimatest tavadest.

 • Suurem turvalisus

Avatud lähtekoodiga tarkvara kontrollib ülemaailmne arendajate kogukond, mille tulemuseks on turvalisemad ja usaldusväärsemad lahendused.


Meie teenuste valik avatud lähtekoodiga tarkvara arendamise valdkonnas hõlmab järgmist:

 • Konsultatsioonid

Aitame teil valida ja rakendada teie projekti jaoks kõige sobivamaid avatud lähtekoodiga tehnoloogiaid ja lahendusi.

 • Arendus

Meie kogenud arendajate meeskond loob kohandatud tarkvaralahendusi, mis on kohandatud vastavalt teie konkreetsetele vajadustele ja eesmärkidele.

 • Tugi ja hooldus

Pakume arendatavatele tarkvaralahendustele pidevat tuge ja hooldust, et tagada nende jätkuv tõhusus ja usaldusväärsus.

 • Koolitus

Pakume koolitust, et koolitada teie töötajaid, kuidas kasutada ja hallata meie poolt väljatöötatud tarkvara ning tagada, et nad saaksid sellest maksimaalset kasu.


Avatud lähtekoodiga tarkvara arendamist saab kasutada mitmesugustel rakendusjuhtudel:

 • Olemasoleva tarkvara kohandamine

Avatud lähtekood võimaldab kohandada olemasolevaid tarkvaralahendusi vastavalt kliendi erivajadustele.

 • Kohandatud lahenduste väljatöötamine

Me saame arendada kohandatud tarkvaralahendusi, mis on kohandatud iga kliendi konkreetsetele vajadustele ja eesmärkidele.

 • Integreerimine olemasolevatesse süsteemidesse

Avatud lähtekoodiga tarkvara saab hõlpsasti integreerida olemasolevatesse süsteemidesse ja rakendustesse, et tagada sujuv koostöö.

Avatud lähtekoodiga tarkvara arendamine on rohkem kui lihtsalt metoodika - see on filosoofia, mis edendab innovatsiooni, koostööd ja pidevat õppimist. Me mprofi AG-s elame seda filosoofiat kõiges, mida teeme. Oleme uhked, et aitame oma kliente nende digitaalsel ümberkujundamisel oma kohandatud teenuste ja avatud lähtekoodiga tarkvaraarenduse alaste teadmiste kaudu. Keskendudes avatud lähtekoodiga liikumise põhiprintsiipidele - läbipaistvus, koostöö ja pidev õppimine - püüame pakkuda oma klientidele parimaid ja kõige uuenduslikumaid digilahendusi. Usume kindlalt, et avatud lähtekoodiga tarkvaraarenduse kombineerimine meie klientide individuaalsete vajaduste ja eesmärkide põhjaliku mõistmisega on eduka ja jätkusuutliku digitaalse ümberkujundamise võti.