Please enter a search term:

Browser Stack - teie lahendus veebisaitide ja rakenduste testimiseks


  • Seadmeülene testimine

Browser Stack võimaldab teil testida oma veebisaite ja rakendusi eri seadmetel, et tagada nende võrdselt hea toimimine kõigil platvormidel.

  • Jõudlustestid

"Browser Stack" annab teile võimaluse mõõta ja optimeerida oma veebisaitide ja rakenduste jõudlust, et tagada optimaalne kasutajakogemus.

  • Responsive Test

Kontrollige, kuidas teie veebisaidid ja rakendused reageerivad erinevatele ekraanisuurustele ja resolutsioonidele. Veenduge, et teie digitaalne esinemine on muljetavaldav igas seadmes.

  • Automatiseeritud testimine

"Browser Stack" abil saate luua ja käivitada automatiseeritud teste, et tagada oma veebisaitide ja rakenduste järjepidev kvaliteet ja funktsionaalsus.

  • Real Device Cloud

Testige oma veebisaite ja rakendusi meie pilves reaalsetes seadmetes. See annab realistlikud ja usaldusväärsed testitulemused.


  • Rakendamise toetus

Meie ekspertide meeskond toetab teid "Browser Stacki" rakendamisel teie olemasolevatesse süsteemidesse ja protsessidesse. Aitame teil saada sellest võimsast platvormist kõige rohkem kasu.

  • Kohandamine ja optimeerimine

Aitame teil kohandada "Browser Stack" vastavalt teie erivajadustele ja -nõuetele. Meie eesmärk on võimaldada teil optimaalselt testida ja parandada oma veebisaitide ja rakenduste jõudlust ja reageerimisvõimet.

  • Koolitus ja tugi

Meie meeskond pakub "Browser Stacki" jaoks põhjalikku koolitust ja tuge. Tagame, et teil ja teie meeskonnal on teadmised ja oskused selle platvormi tõhusaks kasutamiseks.

  • Analüüs ja aruandlus

Pakume üksikasjalikku analüüsi ja aruandlust teie testitulemuste kohta. Need teadmised aitavad teil veelgi optimeerida oma veebisaitide ja rakenduste jõudlust ja reageerimisvõimet.

  • Klienditeenindus

Meie pühendunud klienditeenindusmeeskond on alati saadaval, et vastata teie küsimustele Browser Stacki kohta ja aidata teil lahendada kõik probleemid.

Miks mprofi AG?

mprofi AG on teie partner digitaalse tipptaseme saavutamiseks. Tänu meie ulatuslikele kogemustele ja teadmistele digimaailmas oleme hästi varustatud, et aidata teie ettevõttel kasutada ära "brauseri virna". Meie pühendumus klienditeenindusele koos meie arusaamisega digitaalsete muutuste väljakutsetest muudab meid teie ettevõtte jaoks ideaalseks partneriks.

Me mprofi AG-s usume digitaalse tipptaseme jõusse. "Browser Stack" abil pakume teie B2B-ettevõttele platvormi, et tagada oma digitaalsete pakkumiste kvaliteet ja tõhusus. Võtke meiega juba täna ühendust, et teada saada, kuidas me saame teie ettevõtet aidata.