Please enter a search term:

Scrapebox

ScrapeBox on põhjalik SEO tööriist, mis pakub laias valikus funktsioone edasijõudnud SEO spetsialistidele.

ScrapeBoxi nimetatakse sageli "SEO Šveitsi armee noaks" oma multifunktsionaalsuse tõttu.

Mõned selle peamised funktsioonid on järgmised:

  • Search Engine Harvester

See suudab koguda tuhandeid URL-aadresse enam kui 30 otsingumootorist, nagu Google, Yahoo ja Bing. See on kasulik konkurentide uurimiseks, uute blogide leidmiseks, mida kommenteerida, tooteuuringuteks või faktide ja teabe kogumiseks teie järgmise blogipostituse või artikli jaoks.

  • Võtmesõna Harvester

See funktsioon võimaldab teil genereerida tuhandeid pika sabaga märksõnu ühest baasvõtmesõnast.

  • Proxy-Ernter

ScrapeBox saab koguda ja testida proxy'sid erinevatelt veebisaitidelt ja foorumitelt, mis avaldavad proxy'de nimekirju, et tagada teie töö privaatsus.

  • Kommentaaripostitaja

See tööriist suudab postitada kommentaare kümnetel erinevatel blogiplatvormidel, külalisteraamatutes, pildiplatvormidel, trackbackides ja isegi kontaktvormides. See võib aidata suurendada teie nähtavust otsingumootorites, parandada teie PageRanki ja tuua teie saitidele liiklust tuhandete blogide lugejatelt, kes klõpsavad teie linki kommentaarides.

  • Linkide kontrollija

See võib roomata tuhandeid lehekülgi, et kontrollida, kas teie tagasilinkid on olemas ja kas ankrutekst vastab kiirele, mitmelinkide kontrollijale.

  • Arvukad muud tööriistad

Nagu videote allalaadimine, RSS-voo või sitemapi loomine, registreerimata domeenide leidmine, e-kirjade väljavõtmine, indekseeritud lehekülgede kontrollimine ja palju muud.

ScrapeBox on ühekordne ost, ei mingit igakuist ega iga-aastast liitumistasu. Te saate PC-litsentsi, mis võimaldab teil kasutada ühte tarkvara koopiat. Vigade parandused ja väiksemad uuendused on ScrapeBoxi omanikele tasuta.