Please enter a search term:

 • Contao CMS

  Contao on õhuke redaktsioonisüsteem, mis pakub palju funktsioone ka ilma pluginateta ja sobib ideaalselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Backend on intuitiivselt kasutatav ja lihtsam võrreldes Typo 3-ga.

  Laske meil kujundada oma digitaalset edu!

Contao CMS

Contao on õhuke redaktsioonisüsteem, mis pakub palju funktsioone ka ilma pluginateta ja sobib ideaalselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Backend on intuitiivselt kasutatav ja lihtsam võrreldes Typo 3-ga.

Tänapäeval on digitaalne ümberkujundamine B2B-ettevõtete edu otsustavaks teguriks. Professionaalne ja tõhus veebipresentatsioon on hädavajalik. Meie digiagentuur toetab teid kui B2B-ettevõtet Contao CMS-i veebilehtede kasutuselevõtuga ja saadab teid digimuutuse teel. Soovime anda teile esimese ülevaate Contao kui CMS-lahenduse eelistest ning tutvustada meie pädevusi ja teenuseid selles valdkonnas.


 • Kasutamise lihtsus ja paindlikkus

Contaot iseloomustab kasutajasõbralik kasutajaliides, mis võimaldab teil hallata ja uuendada oma veebisaiti ilma ulatuslike programmeerimisalaste teadmisteta. Süsteem on paindlik ja laiendatav, et vastata teie ettevõtte individuaalsetele vajadustele.

 • Turvalisus ja privaatsus

Contao peab väga oluliseks turvalisust ja andmekaitset. Süsteem on alati tipptasemel ja pakub mitmesuguseid turvaelemente, et kaitsta teie veebisaiti rünnakute eest. Lisaks vastab Contao uusimatele andmekaitse-eeskirjadele ja toetab teid õiguslike nõuete täitmisel.

 • Otsingumootori optimeerimine (SEO)

Contao CMS pakub loomupäraselt suurepäraseid otsingumootori optimeerimise võimalusi, et teie veebisait oleks Google'i ja co. otsingutulemustes võimalikult kõrgel kohal. Nii saate suurendada oma ettevõtte nähtavust internetis ja meelitada uusi kliente.


 • Nõuanded ja Kontseptsioon

Meie eksperdid analüüsivad kõigepealt teie individuaalseid vajadusi ja nõudeid. Selle põhjal töötame välja teie Contao CMS-veebile kohandatud kontseptsiooni, mis on täpselt kohandatud teie B2B-ettevõttele.

 • Veebidisain ja Programmeerimine

Meie kogenud disainerite ja arendajate meeskond loob teile atraktiivse, kaasaegse ja reageeriva veebidisaini, mis kuvatakse optimaalselt kõikidel seadmetel. Me rakendame teie veebilehe Contao CMSis ja kohandame süsteemi vastavalt teie vajadustele.

 • Kolmandate osapooltetööriistade jateenusteintegreerimine

Integreerime teie jaoks olulised kolmanda osapoole tööriistad ja teenused, näiteks CRM-süsteemid, uudiskirja tööriistad või e-kaubanduse lahendused, et optimeerida teie töövoogu ja pakkuda oma klientidele terviklikku teenust.

 • Koolitus ja Tugi

Selleks, et aidata teil Contao CMSiga alustada, pakume teie töötajatele individuaalset koolitust. Lisaks sellele on meie tugiteenus saadaval ka pärast teie veebisaidi valmimist, et aidata teid mis tahes küsimuste või probleemide korral seoses teie CMSiga.

 • Hooldus ja Uuendused

Me hoolitseme teie Contao CMS-i veebisaidi korrapärase hoolduse eest ja teostame vajalikke uuendusi, et tagada teie veebisaidi turvalisus ja funktsionaalsus igal ajal. See võimaldab teil täielikult keskenduda oma põhitegevusele.

 • Otsingumootori optimeerimine ja internetiturundus

Lisaks teie veebisaidi tehnilisele rakendamisele toetame teid ka teie veebipresentatsiooni optimeerimisel. Meie eksperdid analüüsivad teie veebisaiti ja töötavad välja individuaalsed SEO-strateegiad, et suurendada teie nähtavust otsingutulemustes. Lisaks pakume põhjalikke veebiturundusteenuseid, näiteks sisuturundust, sotsiaalmeediaturundust või Google'i reklaami, et veelgi edendada teie edu digitaalses ruumis.


 • Mitu aastat Kogemused ja Asjatundlikkus

Meie digitaalagentuuril on aastatepikkune kogemus B2B ettevõtete digitaalsel ümberkujundamisel ja Contao CMS projektide rakendamisel. Meie eksperdid teavad täpselt B2B ettevõtete nõudeid ja seda, kuidas neid edukalt veebilehel rakendada.

 • Individuaalne ja kohandatud Lahendused

Me ei paku standardlahendusi, vaid töötame välja individuaalseid ja kohandatud veebilehti, mis on täpselt teie ettevõtte vajadustele kohandatud. Paneme erilist rõhku tihedale koostööle oma klientidega, et saavutada parimad võimalikud tulemused.

 • Täisteenusepakkumine

Meie digitaalagentuur pakub teile terviklikku täisteenuse paketti, mis ulatub kontseptsioonist, veebidisainist ja programmeerimisest kuni hoolduse, koolituse ja veebiturundamiseni. Nii saate kõik teenused ühest kohast ja saate kasu tõhusast koostööst.

 • Jätkusuutlik Tugi ja Partnerlus

Me ei näe end mitte ainult teenusepakkujana, vaid partnerina, kes saadab teid ja teie ettevõtet pikaajaliselt digitaalsete muutuste teel. Isegi pärast teie Contao CMS-i veebisaidi valmimist oleme teile oma toetuse ja teenustega kättesaadavad ning aitame teil pidevalt laiendada oma edu digitaalses ruumis.

Contao CMS pakub B2B-ettevõtetele tõhusat ja kasutajasõbralikku lahendust oma digitaalse esinemise professionaalseks kujundamiseks. Meie digiagentuur toetab teid Contao CMS-i veebilehtede kasutuselevõtmisel igakülgsete oskuste ja teenustega ning saadab teid digimuutuse teel. Alates nõustamisest ja kontseptsioonist kuni veebidisaini ja programmeerimiseni, hoolduse, koolituse ja veebiturundamiseni pakume teie ettevõtte vajadustele kohandatud täisteenuse paketti. Paneme erilist rõhku tihedale koostööle oma klientidega ja näeme end pikaajalise partnerina, kes toetab teid teie veebipresentatsiooni optimeerimisel ja edu suurendamisel digitaalses ruumis.

Contao CMS pakub B2B-ettevõtetele tõhusat ja kasutajasõbralikku lahendust oma digitaalse esinemise professionaalseks kujundamiseks.

Meie digiagentuur toetab teid Contao CMS-i veebilehtede kasutuselevõtmisel igakülgsete oskuste ja teenustega ning saadab teid digimuutuse teel. Alates nõustamisest ja kontseptsioonist kuni veebidisaini ja programmeerimiseni, hoolduse, koolituse ja veebiturundamiseni pakume teie ettevõtte vajadustele kohandatud täisteenuse paketti. Paneme erilist rõhku tihedale koostööle oma klientidega ja näeme end pikaajalise partnerina, kes toetab teid teie veebipresentatsiooni optimeerimisel ja edu suurendamisel digitaalses ruumis.