Please enter a search term:

 • Laravel

  Laravel on tasuta avatud lähtekoodiga PHP veebiraamistik, mis on loodud veebirakenduste arendamiseks vastavalt Model-View-Controller arhitektuurimustrile ja põhineb Symfonyl. Seda võimsat peata CMS-i peetakse eriti elegantseks, selle taga on suur arendajate kogukond ja seda kasutavad sellised suured nimed nagu Disney, About You või isegi New York Times.

Laravel CMS - teie usaldusväärne lahendus digitaalseks ümberkujundamiseks

Üha enam digitaalses maailmas on ettevõtete jaoks oluline laiendada ja optimeerida oma veebipõhist kohalolekut. Sisuhaldussüsteem (CMS) mängib siinkohal olulist rolli. Meie digitaalagentuur toetab B2B-ettevõtteid nende digitaalsel ümberkujundamisel ja pakub kohandatud lahendusi Laraveli CMS-raamistikuga. Selles kirjelduses saate esimese ülevaate Laravelist kui CMS-lahendusest ja saate teada, kuidas meie pädevused ja teenused saavad teid toetada Laravel CMS-i veebisaitide rakendamisel.


Laravel on avatud lähtekoodiga PHP veebiraamistik, mida iseloomustab selle elegantsus, lihtsus ja paindlikkus. Laravel CMS on raamistiku laiendus, mis võimaldab veebisaitide sisu tõhusalt ja lihtsalt hallata. See CMS pakub intuitiivset kasutajaliidest ja laia valikut funktsioone oma veebisaidi kohandamiseks ja optimeerimiseks.

Mõned Laravel CMSi peamised eelised on järgmised:
 • Modulaarsus:

Laravel CMS võimaldab jagada oma veebisaidi väiksemateks, korduvkasutatavateks mooduliteks, mida saab hõlpsasti kohandada ja laiendada.

 • Turvalisus

Laravel CMSil on sisseehitatud turvaelemendid, mis kaitsevad selliste levinud ohtude eest nagu SQL-süstimine ja saidiülene skriptimine (cross-site scripting).

 • Jõudlus

Tänu Laraveli tõhusale vahemälu ja optimeerimisele laadib teie veebisait kiiresti ja reageerib kasutajate päringutele kiiresti.


Digitaalse agentuuri ja konsultatsioonifirmana pakume laia valikut teenuseid, et aidata teie ettevõttel käivitada Laravel CMS-i veebisaite. Meie pädevusse kuuluvad:

 • Nõustamine ja planeerimine

Analüüsime teie praegust veebitegevust ja selgitame välja valdkonnad, kus Laravel CMS võib parandada teie veebisaidi tõhusust ja kasutatavust. Seejärel töötame välja kohandatud strateegia teie digitaalse ümberkujundamise edukaks rakendamiseks.

 • Disain ja arendus

Meie ekspertide meeskond loob kaasahaarava, kasutajasõbraliku ja reageeriva disaini, mis peegeldab teie brändi identiteeti. Töötame välja kohandatud Laravel CMSi veebisaidid, mis on kohandatud vastavalt teie erinõuetele ja vastavad uusimatele veebistandarditele.

 • Migratsioon ja integratsioon

Aitame teil oma olemasoleva veebisaidi ja andmebaasi sujuvalt Laravel CMS-i migreerida. Meie eksperdid tagavad, et kõik vajalikud integratsioonid kolmandate osapoolte tööriistade ja teenustega toimivad tõrgeteta.

 • Koolitus ja tugi

Selleks, et aidata teil Laravel CMSiga alustada, pakume teie meeskonnale koolitust ja tuge. Meie eksperdid on saadaval, et vastata kõikidele küsimustele ja aidata teil CMS-i kasutada.

 • Hooldus ja optimeerimine

Selleks, et teie Laravel CMS-i veebisait oleks alati ajakohane ja toimiks optimaalselt, pakume korrapäraseid hooldus- ja optimeerimisteenuseid. See hõlmab tarkvarakomponentide uuendamist, turvaaukude jälgimist ja jõudluse parandamist.


 • Kogemused ja teadmised

Meie digitaalagentuuril on aastatepikkune kogemus B2B-ettevõtetega töötamisel ja Laravel CMS-i veebisaitide rakendamisel. Me teame, milliste väljakutsetega ja nõuetega seisavad ettevõtted silmitsi digitaalse ümberkujundamise käigus ning pakume nende edukaks lahendamiseks sihipäraseid lahendusi.

 • Individuaalsed lahendused

Me teame, et iga ettevõte on ainulaadne ja tal on erinevad vajadused. Seepärast pakume individuaalseid lahendusi, mis on kohandatud vastavalt teie individuaalsetele vajadustele. Meie ekspertide meeskond teeb teiega tihedat koostööd, et töötada välja strateegia, mis toetab teie ärieesmärke ja visiooni.

 • Kvaliteet ja usaldusväärsus

Meie digitaalagentuur paneb suurt rõhku kvaliteedile ja usaldusväärsusele. Me toetume tõestatud metoodikatele ja tehnoloogiatele, et tagada, et teie Laravel CMS-i veebisait on ehitatud vastavalt kõrgeimatele standarditele ja vastab teie ootustele.

 • Pikaajaline partnerlus

Me näeme end teie pikaajalise partnerina ja soovime teid digitaalse muutuse teel saata. Meie koostöö ei lõpe teie Laravel CMS-veebi eduka rakendamisega - pakume pidevat tuge, hooldust ja optimeerimist, et teie veebipresentatsioon oleks alati ajakohane.

Digitaalne ümberkujundamine on B2B-ettevõtete jaoks ülioluline, et jääda konkurentsivõimeliseks ja pakkuda oma klientidele parimat võimalikku teenust. Laraveli CMS-raamistik on võimas ja paindlik lahendus, mis aitab teil optimeerida oma veebipõhist kohalolekut ja saavutada oma ärieesmärke. Meie digitaalagentuur pakub põhjalikke oskusi ja teenuseid, et aidata teie ettevõttel rakendada Laravel CMS-i veebisaite. Las me kujundame koos teie digitaalset tulevikku