Please enter a search term:

 • BIM-faili

  Avastage BIMi ja Neos CMSi integreerimise võimsus - see muudab ehitustööstuse ja inseneriteaduse jaoks mängu, mis seab uued standardid tõhususe, läbipaistvuse ja klientide kaasamise osas.

Digitaalsel maastikul on ehitusinfo modelleerimine (BIM) ja sisuhaldussüsteemid (CMS), nagu Neos, kujunenud ehituses ja projekteerimises olulisteks vahenditeks. Tegelikult võimaldab BIMi ja Neos CMSi integreerimine ettevõtetel muuta oma töövooge tõhusamaks, kasutades samal ajal digitaliseerimise kogu potentsiaali.

Neos CMS ja BIM integratsiooni 5 kõige olulisemat omadust

 • Tõhus andmehaldus

BIMi ja Neos CMSi integreerimine võimaldab BIMi andmete tõhusat haldamist, mille tulemuseks on suurem tootlikkus ja tõhusus.

 • Parem koostöö

Integratsioon võimaldab paremat koostööd erinevate meeskondade ja sidusrühmade vahel, kuna BIMi põhilistele andmetele on ühtne juurdepääs.

 • Suurem läbipaistvus

Integratsioon tagab suurema läbipaistvuse ehitus- või inseneriprojekti erinevates aspektides, võimaldades tsentraliseeritud juurdepääsu BIM-andmetele.

 • Parem kliendirahulolu

Integratsiooni abil saavad ettevõtted luua interaktiivseid ja personaliseeritud kliendikogemusi, mis põhinevad kliendi konkreetsetel vajadustel ja eelistustel, mis viib klientide rahulolu paranemiseni.

 • Andmete kvaliteedi tagamine

BIMi ja Neos CMSi integreerimise abil saavad ettevõtted tagada oma andmete kvaliteedi ja järjepidevuse, mis viib parema otsustusprotsessi ja tõhusama projektijuhtimiseni.

Ehitusinformatsiooni modelleerimine ehk lühendatult BIM tähistab meetodit, mille abil saab hooneid ja muid ehitisi tarkvara abil optimeerida, teostada ja hallata. Kõik asjakohased ehitusandmed salvestatakse digitaalselt, kombineeritakse ja ühendatakse võrku. BIM võimaldab kõigil asjaosalistel teha koostööd ja annab projektist realistliku üldpildi.

Selles kontekstis pakub Neos CMS oma tugeva arhitektuuri ja paindliku olemusega ideaalset platvormi BIM-andmete ja -vahendite integreerimiseks. Selline integratsioon võimaldab meeskondadel pääseda BIM-andmetele ligi ja neid hallata otse CMSist, lihtsustades oluliselt sisu loomise, ajakohastamise ja avaldamise protsessi.

Lisaks võimaldab Neos CMSi ja BIMi kombinatsioon suuremat läbipaistvust ja koostööd erinevate meeskondade ja sidusrühmade vahel, mis mõjutab otseselt kogu projekti tõhusust ja tootlikkust.

Veel üks BIMi ja Neos CMSi integreerimise eelis on see, et see võimaldab ettevõtetel tõhusalt hallata oma digitaalseid varasid, tagades samal ajal andmete kvaliteedi ja järjepidevuse. See on eriti oluline, kuna BIM-andmete maht ja keerukus suurenevad ning vajadus tõhusa andmehalduse järele muutub üha ilmsemaks.

Lõpuks võib BIMi ja Neos CMSi integreerimine aidata parandada kliendikogemust, andes klientidele parema juurdepääsu üksikasjalikule ja ajakohasele teabele nende projektide kohta. Seda saab saavutada interaktiivse ja personaliseeritud kasutajakogemuse loomisega, mis põhineb kliendi konkreetsetel vajadustel ja eelistustel.

Neos CMS BIM-faili teenused

 • BIM integratsiooniteenus

Kasutage meie teadmisi BIM-i ja Neos CMS-i integreerimise kohta, et optimeerida oma töövoogu ja parandada projektijuhtimist.

 • Tõhus andmehaldus

Meie teenus tagab teie BIM-andmete tõhusa haldamise, mille tulemuseks on tootlikkuse ja tõhususe paranemine.

 • Projekti parem läbipaistvus

Meie toel saavutate suurema läbipaistvuse ja koostöö erinevate meeskondade ja sidusrühmade vahel teie projektis.

 • Individuaalsed lahendused

Aitame teil luua personaalset kliendikogemust, mis põhineb teie klientide konkreetsetel vajadustel ja eelistustel.

 • Andmete kvaliteedi tagamine

Kasutage meie teenust, et tagada oma BIM-andmete kvaliteet ja järjepidevus, et parandada otsuste langetamist ja tõhusamat projektijuhtimist.