Please enter a search term:

 • Livesearch - Elasticsearch

  Kasutage Elasticsearchi võimsust oma Neos CMS-is, et parandada oma otsinguvõimalusi, saada oma andmetest väärtuslikke teadmisi ja viia oma äri edasi.

Elasticsearchi integreerimise kõige olulisemad eelised Neos CMS-i

 • Täiustatud otsinguvõimalused

Elasticsearch pakub keerukaid otsingutehnoloogiaid, nagu täistekstotsing, struktureeritud otsing ja geograafiline otsing, mis aitavad kasutajatel leida täpselt seda, mida nad otsivad.

 • Reaalajas analüütika

Elasticsearch võimaldab teostada keerulist andmeanalüüsi reaalajas. See on äärmiselt kasulik kasutajate käitumise ja suundumuste jälgimiseks, veebisaidi jõudluse parandamiseks ja parendusvõimaluste tuvastamiseks.

 • Skaleeritavus

Elasticsearch saab hõlpsasti skaleerida, et töödelda suuri andmemahte, mis teeb sellest ideaalse valiku igas suuruses ettevõtetele.

 • Integratsioon

Elasticsearch integreerub sujuvalt Neos CMSiga nii backendis andmete ettevalmistamiseks ja analüüsiks kui ka frontendis, et parandada otsingukogemust.

Elasticsearch on väga hästi skaleeritav avatud lähtekoodiga otsingu- ja analüüsimootor, mis võimaldab töödelda keerulisi otsingupäringuid reaalajas ja suure täpsusega. Tänu selle integreerimisele Neos CMS-i saavad ettevõtted oma andmete potentsiaali täielikult ära kasutada ja pakkuda oma kasutajatele võimsaid otsingu- ja filtreerimisfunktsioone.

Olenemata sellest, kas olete väikeettevõte või suurettevõte, võib Elasticsearchi integreerimine Neos CMSiga muuta oluliselt seda, kuidas te oma andmeid kasutate ja kuidas teie kasutajad teie veebisaidiga suhtlevad.

Neos CMS Livesearch teenused - Elasticsearch

 • Elasticsearchi integreerimine Neos CMS-i

Toetame teid Elasticsearchi integreerimisel teie Neos CMS-i, et parandada otsingufunktsioone ja saada oma andmetest väärtuslikke teadmisi.

 • Elasticsearch nõu ja tugi

Meie eksperdid nõustavad ja toetavad teid Elasticsearchi kasutamisel Neos CMSis.

 • Otsingukogemuse optimeerimine Elasticsearchiga

Kasutame Elasticsearchi, et optimeerida otsingukogemust teie veebisaidil ja pakkuda kasutajatele võimsaid otsingu- ja filtreerimisvõimalusi.

 • Andmeanalüüs Elasticsearchiga

Aitame teil realiseerida oma andmete kogu potentsiaali ja saada väärtuslikke teadmisi, teostades võimsat andmeanalüüsi Elasticsearchiga.

Livesearch - Elasticsearch in Neos CMS

Neos CMS pakub sujuvat integratsiooni võimsa otsingu- ja analüüsimootoriga Elasticsearch. See funktsioon avab ettevõtetele palju võimalusi, et parandada oma veebisaidi otsinguvõimalusi ja luua oma andmetest väärtuslikke teadmisi.