Please enter a search term:

 • Müügipartner

  Jälgige kogu teavet oma turustamispartnerite kohta ja kasutage meie interaktiivset kaardifunktsiooni, et visualiseerida oma ülemaailmset võrgustikku. Neos CMS-i integreerides oma olemasolevatesse süsteemidesse, saate tõhusamalt töötada ja saavutada oma ärieesmärgid.

21. sajandi globaliseerunud maailmas on turustamispartnerite võrgustiku haldamine ja tutvustamine oluline tegur ettevõtte edu saavutamiseks. Mprofi Seepärast tutvustab AG Neos CMSi silmapaistvat funktsiooni - turustajate ülevaadet. See uuenduslik funktsioon pakub kõigi ülemaailmsete turustamispartnerite visuaalset esitust ja loetelu interaktiivse kaardi ja üksikasjaliku nimekirja kujul. Lisaks võimaldab see funktsioon juurdepääsu iga müügipartneri individuaalsetele üksikasjalikele lehekülgedele, mis võimaldab veelgi täpsemat ja isikupärastatud teabe edastamist.

Neos CMSi 5 kõige olulisemat personaliseerimise funktsiooni

 • Ülemaailmne kaardivaade

Esitage oma rahvusvahelist turustusvõrku visuaalselt ja intuitiivselt interaktiivsel kaardil. Iga müügipartner on kaardil kujutatud andmepunktiga, mis näitab tema geograafilist asukohta.

 • Üksikasjalik partnerite nimekiri

Lisaks kaardivaatele on esitatud kõigi müügipartnerite täielik loetelu, mis võimaldab kiiret ülevaadet ja lihtsat navigeerimist teie ülemaailmses võrgustikus.

 • Turustajate üksikasjalikud leheküljed

Igal turustajal on oma üksikasjalik lehekülg, kus saab kuvada lisateavet, näiteks kontaktandmed, pakutavad tooted või teenused ja lahtiolekuajad.

 • Lihtne juhtimine

Neos CMS-i abil saate hõlpsasti ja tõhusalt hallata oma turustajate ülevaadet. Lisage uusi turustamispartnereid, ajakohastage olemasolevat teavet või eemaldage partnereid võrgustikust vaid paari klikiga.

 • Kohandatav esitlus

Kohandage oma müügipartnerite ülevaate esitus vastavalt oma ettevõtte erivajadustele. Valige, millist teavet soovite kuvada kaardil, nimekirjas ja üksikasjalikel lehekülgedel.

"Turustaja ülevaade" on Neos CMSi võimas funktsioon, mis on loodud ettevõtte võrgustiku visuaalseks esitlemiseks ja ülemaailmsete turustajate tõhusaks haldamiseks. Selle vahendiga saate realiseerida oma turustusvõrgu kogu potentsiaali, suurendada brändi nähtavust ja pakkuda oma klientidele kasulikku ressurssi.

Funktsiooni saab kohandada vastavalt iga ettevõtte konkreetsetele vajadustele, võimaldades suurt paindlikkust ja individualiseerimist. Veelgi enam, seda saab kasutada lihtsalt ja intuitiivselt, mis võimaldab teil keskenduda oma väärtuslikule ajale sellele, mis on tõesti oluline - teie klientidele ja ettevõttele.

Mprofi AG toel võib müügipartnerite ülevaate rakendamine Neos CMSis viia teie äriprotsesside märkimisväärse optimeerimiseni. Pakume põhjalikke teenuseid ja asjatundlikku tuge, et tagada selle võimsa vahendi maksimaalne kasutamine. Mprofi AG on uhke, et aitab teil oma äri järgmisele tasemele viia.

Neos CMS-i teenused ja lahendused

 • Kohandatav turustaja ülevaade

Neos CMSiga saate luua täieliku ja kohandatava ülevaate oma turustamispartneritest. See funktsioon võimaldab teil kuvada oma müügipartnerite asukohad kogu maailmas kaardil ja esitada lisateavet selges loetelus. Saate sorteerida ja filtreerida nimekirja erinevate kriteeriumide alusel, et tuua esile kõige olulisem teave.

 • Üksikasjalikud müügipartneri profiilid

Lisaks ülevaatele pakub Neos CMS ka võimalust luua üksikasjalikud profiilid iga teie müügipartneri kohta. Nendes profiilides saate kuvada kogu asjakohast teavet, nagu kontaktandmed, pakutavad tooted või teenused ja eripakkumised. Neid profiile saab hõlpsasti uuendada ja hallata, et pakkuda alati ajakohast teavet.

 • Interaktiivne kaardifunktsioon

Neos CMS-i interaktiivne kaardifunktsioon võimaldab teie klientidel ja partneritel saada kiiresti ülevaate teie ülemaailmsest turustusvõrgustikust. Kaarti saab filtreerida erinevate kriteeriumide alusel, et tuua esile konkreetseid turustamispartnereid või piirkondi. Interaktiivsete elementide, näiteks hüpikakende või suumimisfunktsioonide lisamine võib kasutajakogemust veelgi parandada.

 • Integratsioon olemasolevate süsteemidega

Neos CMS-i saab hõlpsasti integreerida olemasolevate süsteemide ja protsessidega, et tagada teie turustajate ülevaate sujuv haldamine ja ajakohastamine. Meie toel saate Neos CMS-i integreerida oma CRM-, ERP- või muude oluliste ärisüsteemidega, et koondada kogu asjakohane teave ühte kohta.

 • Toetus ja nõustamine

mprofi AG toetab teid mitte ainult Neos CMS-i rakendamisel, vaid ka pärast seda. Meie ekspertide meeskond on valmis vastama kõikidele küsimustele, mis teil võivad tekkida turustaja haldamise kohta, ja aitame teil Neos CMSi potentsiaali täielikult ära kasutada. Pakume teie individuaalsetele vajadustele kohandatud lahendusi, et saavutada teie ärieesmärgid.