Please enter a search term:

 • Personaliseerimine | Sihtrühmad | Mõõtmed | A/B testid

  Neos CMSi personaliseerimine: kujundage tõhusaid turunduskampaaniaid ja edastage sihipärast sisu tänu A/B-testimise võimalustele ja sisumõõtmetele.

Neos CMSi viis kõige olulisemat personaliseerimisfunktsiooni:

 • Komplekssed turunduskampaaniad

Neos CMS-i abil saate luua ja hallata keerulisi turunduskampaaniaid, et jõuda tõhusalt oma sihtrühmani ja kaasata seda.

 • Sihtgrupipõhine sisu

Neos CMS võimaldab teil luua spetsiaalselt teie sihtrühma vajadustele ja eelistustele kohandatud sisu, et maksimeerida oma kommunikatsiooni tõhusust.

 • Native A/B-testimise funktsioonid

Neos CMSi loomulikud A/B-testimise funktsioonid võimaldavad teil testida ja optimeerida oma sisu erinevaid versioone, et saavutada parimad võimalikud tulemused.

 • Sisu mõõtmed

Neos CMS pakub sisudimensioone, mis võimaldavad teil luua ja hallata sisu erinevate sihtrühmade, keelte, piirkondade ja muude kriteeriumide jaoks.

 • Tõhus sisuhaldus

Tänu võimsatele personaliseerimisfunktsioonidele parandab Neos CMS sisuhalduse tõhusust ja aitab teil saavutada oma turunduseesmärke.

Võimalus pakkuda personaliseeritud sisu on tänapäeva turundajate jaoks kriitilise tähtsusega. Neos CMS pakub võimsaid funktsioone, mis võimaldavad teil luua spetsiaalselt teie sihtrühmale kohandatud sisu.

Üks Neos CMSi silmapaistvaid omadusi on võime luua ja hallata keerulisi turunduskampaaniaid. See võimaldab teil rakendada terviklikku turundusstrateegiat ja jõuda tõhusalt oma sihtrühmani. Alates kampaaniate sisu loomisest kuni kliendisuhtluse haldamiseni pakub Neos CMS kõiki vahendeid, mida vajate edukate turunduskampaaniate läbiviimiseks.

Neos CMS võimaldab teil luua ka sisu, mis on kohandatud teie sihtrühma konkreetsetele vajadustele ja eelistustele. See mitte ainult ei paranda teie sisu asjakohasust ja mõju, vaid edendab ka klientide rahulolu ja lojaalsust.

Neos CMSi teine tugev omadus on selle loomulik A/B-testimise võimalus. Need võimaldavad teil testida ja optimeerida oma sisu erinevaid versioone, et saavutada parimad võimalikud tulemused. See funktsioon on hindamatu väärtusega, et saada teada, milline sisu kõnetab teie sihtrühma kõige paremini ja ajendab soovitud tegevusi.

Lisaks pakub Neos CMS funktsiooni Content Dimensions. Need võimaldavad teil luua ja hallata sisu erinevate sihtrühmade, keelte, piirkondade ja muude kriteeriumide jaoks. See tähendab, et saate mitte ainult sisu isikupärastada, vaid ka tagada, et see jõuab õigele sihtrühmale. See suurendab teie sisu loomise ja haldamise protsessi tõhusust ning suurendab teie sisu ulatust.

Lõppkokkuvõttes parandab Neos CMS oma võimsate personaliseerimisfunktsioonide abil teie sisuhalduse tõhusust. Olenemata sellest, kas te korraldate keerulisi turunduskampaaniaid, loote sihtotstarbelist sisu, teostate A/B-testimist või haldate sisu mõõtmeid, Neos CMS annab teile vahendid, mida vajate oma turunduseesmärkide saavutamiseks ning sihtrühmadeni jõudmiseks ja nende kaasamiseks.

Neos CMS personaliseerimise teenused

 • Turunduskampaania nõustamine

mprofi AG pakub põhjalikku nõustamist turunduskampaaniate loomiseks ja haldamiseks Neos CMSis, et aidata teil jõuda tõhusalt oma sihtrühmadeni.

 • Isikupärastatud sisu loomine

Meie eksperdid aitavad teil luua Neos CMSis sihipärast sisu, et maksimeerida teie kommunikatsiooni tõhusust.

 • A/B testimise teenused

Me saame aidata teil kasutada Neos CMS-i A/B-testimise funktsioone, et testida ja optimeerida oma sisu.

 • Sisu mõõtmete haldamine

Meie teenused hõlmavad Neos CMS-i sisudimensioonide haldamist, mis aitab teil luua ja hallata sisu erinevate sihtrühmade, keelte, piirkondade ja muude kriteeriumide jaoks.

 • Sisuhalduse optimeerimine

Pakume Neos CMS-i sisuhalduse optimeerimise teenuseid, et aidata teil saavutada oma turunduseesmärke ning jõuda ja kaasata tõhusalt oma sihtrühma.

Personaliseerimine, sihtrühmad, mõõtmed ja A/B testid

Neos CMS pakub ulatuslikke personaliseerimisfunktsioone, mis võimaldavad turundajatel korraldada keerulisi kampaaniaid ja pakkuda sihipärast sisu. Natiivsed A/B-testimise funktsioonid ja sisu mõõtmed võimaldavad teil luua sisu, mis on kohandatud vastavalt teie sihtrühma konkreetsetele vajadustele ja eelistustele.