Please enter a search term:

  • VOD - video voogedastus Neos CMSis

    Avastage uusi viise, kuidas kaasata kliente kvaliteetse ja sujuvalt toimuva videosisuga, mis on kohandatud vastavalt teie sihtrühma vajadustele ja eelistustele. Maksimeerige oma sisu ulatust ja mõju tänu Neos CMSi võimsatele, intuitiivsetele ja skaleeritavatele videohaldusfunktsioonidele.

Neos CMS Video Streaming ja Video-On-Demand (VOD)

Video voogedastus ja video-on-demand (VOD) Neos CMSis avab ettevõtetele mitmeid võimalusi, et suhelda oma klientidega uuenduslikul ja kaasahaaraval viisil. Võimalus laadida üles videoid ja kodeerida need automaatselt voogedastuse formaatidesse, samuti tugev videosisu haldamine teevad Neos CMSist ideaalse platvormi ettevõtetele, kes soovivad video voogedastuse võimalusi täielikult ära kasutada.

Video voogedastuse ja VOD (Video On Demand) integreerimine Neos CMS-i pakub kasutajatele võrratut kogemust ja võimaldab ettevõtetel jõuda oma sihtrühmadeni sügavamal ja isiklikumal tasandil. Video voogedastuse rakendamine teie Neos CMSis võimaldab teil luua dünaamilise platvormi, mis on nii informatiivne kui ka meelelahutuslik.

Neos CMS-i kasutades saate pakkuda sujuvat video voogedastusteenust, mis aitab suurendada klientide kaasamist ja meelitada uusi kliente. Saate korraldada otseülekandeid, videoõpetusi, tootedemonstratsioone ja palju muud. Tänu automaatse videokodeerimise toetusele saate tagada, et teie videod on voogedastuseks optimeeritud ja saadaval mitmes formaadis erinevate seadmete ja ühenduskiiruste jaoks.

Lisaks pakub Neos CMS täiustatud videosisu haldamise funktsioone, sealhulgas videote üleslaadimist, korraldamist ja uuendamist, et teie sisu oleks alati ajakohane ja kättesaadav. VOD-integratsioon võimaldab teil luua ulatusliku videoarhiivi, millele teie kasutajad saavad igal ajal juurde pääseda.

Neos CMSi video voogedastuse ja VOD-funktsioonide abil saate kasutada oma videosisu kogu potentsiaali ja pakkuda oma kasutajatele ainulaadset ja kaasahaaravat kogemust. Sõltumata teie tööstusharust või ettevõtte suurusest, olgu te alustav, keskmise suurusega ettevõte või suurettevõte, saate videostriimingu ja VOD-i integreerimisest oma Neos CMS-i kasu.

Neos CMS VOD - Video Streaming teenused

  • Video sisu haldamine

mprofi AG pakub põhjalikke teenuseid videosisu haldamiseks Neos CMSis. Meie teenus hõlmab teie videote üleslaadimist, korraldamist, avaldamist ja uuendamist, et tagada teie sisu pidev ajakohasus ja kättesaadavus teie sihtrühmale.

  • Video kodeerimise teenused

Me aitame video kodeerimisel, et tagada teie videote konverteerimine voogedastuseks sobivasse formaati. Pakume ka automaatset kodeerimisteenust, et muuta toimetajate töö lihtsamaks.

  • Video voogedastuse ja VOD lahendused

Pakume kohandatud video voogedastuse ja VOD-lahendusi, mis on kohandatud teie ettevõtte erivajadustele. Meie eksperdid suudavad töötada välja võimsad ja skaleeritavad lahendused, mis võimaldavad sujuvat videomängu erinevates seadmetes ja erinevatel internetikiirustel.

  • Otseülekannete teenused

Pakume otseülekannete teenuseid, et saaksite oma publikuga reaalajas suhelda. Olenemata sellest, kas tegemist on otseülekannete, veebiseminaride või muude formaatidega, tagame, et teie otseülekanne on stabiilne ja usaldusväärne.

  • Nõustamine ja toetus

Lisaks meie tehnilistele teenustele pakume ka nõustamist ja tuge, et aidata teil kasutada videostriimingu ja VOD-i potentsiaali Neos CMSis täielikult ära. Meie ekspertide meeskond on valmis aitama teid strateegia väljatöötamisel, sisu haldamisel ja tehniliste probleemide lahendamisel.

VOD - video voogedastus Neos CMSis

Laadige videod Neose meediaandmebaasi ja integreerige need oma veebisaidile video voogedastuse kaudu.

Videod renderdatakse ja kuvatakse veebisaidil optimaalses resolutsioonis.

Lisaks kuvatakse ka video eelvaatepilt. Kui te ei salvesta meediaandmebaasist eelvaatepilti, genereeritakse see automaatselt.

Teine funktsioon on võimalus salvestada subtiitreid vtt-failide abil ja seega teha video sisu kõigile kasutajatele kättesaadavaks või väljastada tõlked tekstina.