Please enter a search term:

 • Optimizely CMS

  Optimizely CMS on lihtsasti kasutatav sisuhaldussüsteem (CMS), mis võimaldab ettevõtetel hõlpsasti luua, hallata ja optimeerida digitaalset sisu. Tänu paindlikele tööriistadele ja intuitiivsele kasutajaliidesele toetab Optimizely CMS personaliseeritud kliendikogemust ja edendab meeskonna tõhusat koostööd.

Optimizely CMS - lahendus B2B ettevõtetele digitaalseks ümberkujundamiseks

Tänapäeval on digitaalne ümberkujundamine B2B-ettevõtete edu otsustavaks teguriks. Õige sisuhaldussüsteemi (CMS) valik mängib otsustavat rolli digitaliseerimise nõuete täitmisel ning sujuvas, tõhusas ja tulemuslikus tööprotsessis. Meie digiagentuur on spetsialiseerunud Optimizely CMS-i veebisaitide rakendamisele B2B-ettevõtetele. Selles artiklis tutvustame teile meie Optimizely CMS-i pädevusi ja teenuseid ning anname teile esialgse ülevaate Optimizely kui CMS-lahenduse eelistest ja funktsioonidest teie ettevõtte jaoks.


Digitaalagentuurina on meil laialdased teadmised ja aastatepikkune kogemus Optimizely CMS-i rakendamisel B2B-ettevõtetele. Meie ekspertide meeskond on spetsialiseerunud järgmistele valdkondadele

 • Veebidisain
 • Veebiarendus
 • Sisustrateegia
 • SEO
 • Digitaalne turundus

on spetsialiseerunud teie individuaalsetele vajadustele kohandatud lahenduse pakkumisele. Paneme suurt rõhku tihedale koostööle oma klientidega, et mõista nende eesmärke ja vajadusi ning töötada välja sobiv strateegia nende digitaalse muutuse edukaks läbiviimiseks.


 • Konsultatsioonid ja strateegia väljatöötamine

Analüüsime teie olemasolevat veebi ja selgitame välja optimeerimisvõimalused disaini, funktsionaalsuse ja kasutajasõbralikkuse osas. Selle analüüsi põhjal töötame välja individuaalse strateegia Optimizely CMS-i kasutuselevõtuks, mis toetab teie ärieesmärke ja pakub teie klientidele lisaväärtust.

 • Veebidisain ja -arendus

Meie kogenud veebidisainerite ja -arendajate meeskond loob teile kasutajasõbraliku, tundliku ja visuaalselt atraktiivse veebisaidi, mis põhineb Optimizely CMSil. Võtame arvesse uusimaid disainitrende ja tehnoloogiaid, et tagada teie klientidele optimaalne kasutajakogemus.

 • Sisu strateegia ja loomine

Tõhus sisuhaldus on teie veebisaidi edu jaoks hädavajalik. Meie sisueksperdid aitavad teil välja töötada sihtrühmadele suunatud sisustrateegia ja luua teile kvaliteetset, otsingumootoritele optimeeritud sisu, mis teavitab ja inspireerib teie kliente.

 • SEO ja digitaalne turundus

Et oma veebisait edukalt positsioneerida ja jõuda oma sihtrühmani, pakume põhjalikke SEO- ja digiturundusteenuseid. Need hõlmavad teie veebisaidi optimeerimist otsingumootorite jaoks, sotsiaalmeediakanalite loomist ja hooldamist ning sihtrühmapõhiste veebiturunduskampaaniate kavandamist ja elluviimist.

 • Koolitus ja tugi

Et teie ja teie meeskond saaks Optimizely CMS-i kogu potentsiaali kasutada, pakume ulatuslikku koolitust ja personaalset tuge. Seejuures näitame teile, kuidas kasutada CMS-i tõhusalt ja tulemuslikult, et oma veebisaiti iseseisvalt hooldada ja edasi arendada.


Optimizely CMS on võimas, paindlik ja skaleeritav lahendus, mis on loodud spetsiaalselt B2B-ettevõtete jaoks, et edendada nende digitaalset ümberkujundamist. Allpool soovime teile tutvustada mõningaid Optimizely CMSi põhifunktsioone ja eeliseid:

 • Kasutamise lihtsus

Optimizely CMS pakub intuitiivset kasutajaliidest, mis võimaldab teil hõlpsasti ja kiiresti hallata oma veebisaiti ilma ulatusliku programmeerimisoskusteta. See võimaldab teil säästa aega ja ressursse ning keskenduda oma ärieesmärkide saavutamisele.

 • Isikupärastamine

Optimizely CMS võimaldab teil luua personaliseeritud sisu erinevatele sihtrühmadele, tagades teie klientidele kohandatud kasutajakogemuse. See aitab tugevdada klientide lojaalsust ja suurendada teie konversioonimäära.

 • Paindlikkus ja Skaleeritavus

Optimizely CMS on paindlik lahendus, mis võimaldab teil kujundada ja laiendada oma veebisaiti vastavalt teie individuaalsetele vajadustele. See tähendab, et saate igal ajal lisada uusi funktsioone või kohandada olemasolevaid, et pidada sammu oma ettevõtte ja klientide muutuvate vajadustega.

 • Kolmandate osapoolte tööriistadeintegreerimine

Optimizely CMS toetab paljude kolmandate osapoolte tööriistade, näiteks CRM-süsteemide, turunduse automatiseerimise platvormide või analüüsitööriistade integreerimist. See võimaldab teil kogu oma digitaalset infrastruktuuri sujuvalt ühendada ja tagada tõhusa töövoo.

 • Turvalisus ja Jõudlus

Optimizely CMS pöörab suurt rõhku turvalisusele ja jõudlusele ning pakub mitmeid funktsioone, näiteks korrapäraseid uuendusi, automaatseid varukoopiaid ja integreeritud CDN-i (Content Delivery Network), et kaitsta teie veebisaiti turvariskide eest ja tagada kiire laadimisaeg.

Optimizely CMS on ideaalne lahendus B2B-ettevõtetele, kes soovivad edendada oma digitaalset ümberkujundamist ja luua kasutajasõbraliku, paindliku ja skaleeritava veebisaidi. Meie digitaalagentuur pakub põhjalikke Optimizely CMSi oskusi ja teenuseid, et aidata teil seda võimsat CMS-lahendust edukalt rakendada ja kasutada.