Please enter a search term:

 • Ruby on Rails

  Rails on täisraamistik. See sisaldab kõiki vahendeid, mida on vaja veebirakenduste loomiseks nii ees- kui ka tagaküljel, näiteks HTML-mallide renderdamiseks, andmebaaside uuendamiseks, e-kirjade saatmiseks ja vastuvõtmiseks, WebSocketi kaudu live-lehekülgede haldamiseks, asünkroonse töö järjekorda seadmiseks või üleslaadimise salvestamiseks pilves.

Ruby on Rails CMS - ideaalne lahendus teie B2B ettevõttele

Tänapäeva digitaalses maailmas on B2B-ettevõtete jaoks oluline, et neil oleks tõhus ja kaasaegne veebipositsioon. Võimas ja paindlik veebisait on iga eduka digitaalstrateegia keskmes. Meie kui tuntud digiagentuur pakume Ruby on Rails CMS-veebide rakendamiseks kohandatud lahendusi, mis aitavad teie ettevõttel saavutada konkurentsieelise tiheda konkurentsiga turul.

Miks Ruby on Rails?

Ruby on Rails, tuntud ka kui "Rails", on avatud lähtekoodiga veebiarendusraamistik, mis põhineb programmeerimiskeelel Ruby. Alates selle kasutuselevõtust 2004. aastal on sellest kiiresti saanud üks populaarsemaid ja võimsamaid veebiarenduse platvorme.


 • Kiire areng

Ruby on Rails võimaldab arendajatel ehitada ja juurutada veebirakendusi võimalikult lühikese aja jooksul, kasutades nn "convention over configuration" lähenemisviisi. See tähendab, et arendajad kulutavad vähem aega seadete konfigureerimisele ja saavad selle asemel keskenduda funktsioonide programmeerimisele.

 • Paindlikkus

Rails on väga kohanemisvõimeline ja võimaldab arendajatel oma rakendusi hõlpsasti muuta ja laiendada. See tähendab, et teie ettevõte suudab sammu pidada turu muutuvate nõudmistega ja kohaneda uute suundumustega.

 • Stabiilne ja aktiivne kogukond

Railsil on suur ja pühendunud arendajate kogukond, kes töötab pidevalt raamistiku täiustamise ja uute funktsioonide lisamise nimel. See tagab, et teie rakendus jääb ajakohaseks ja saab kasu uusimatest tehnoloogiatest.


Kogenud digitaalagentuurina pakume mitmesuguseid teenuseid, mille eesmärk on aidata teie ettevõttel käivitada Ruby on Rails CMS-i veebilehed:

 • Konsultatsioon

Analüüsime teie praeguseid äriprotsesse ja nõudeid, et aidata teil leida teie ettevõttele parim CMS-lahendus. Nõustame teid erinevate CMS-variantide plusside ja miinuste osas ning soovitame teile seda, mis vastab kõige paremini teie eesmärkidele.

 • Disain

Meie kogenud disainerite meeskond loob reageeriva ja kasutajasõbraliku kujunduse, mis peegeldab teie ettevõtte identiteeti ja iseloomu. Tagame, et teie veebisait töötab optimaalselt ja näeb kõigi seadmete ja ekraanisuuruste puhul ahvatlev välja.

 • Arendus

Meie andekad arendajad muudavad disaini ja valitud funktsioonid täielikult toimivaks Ruby on Rails CMS-veebisaidiks. Kasutame uusimaid tehnoloogiaid ja parimaid tavasid, et luua kiire, turvaline ja usaldusväärne veebisait, mis vastab teie ettevõtte vajadustele.

 • Integratsioon

Integreerime teie uue Ruby on Rails CMS-veebisaidi sujuvalt teie olemasolevasse IT-infrastruktuuri ja tagame, et kõik vajalikud liidesed ja API-d on korrektselt rakendatud. See hõlmab ühendamist CRM-, ERP- ja muude ärisüsteemidega, et tagada sujuv andmevahetus ja tõhus koostöö teie ettevõtte eri osakondade vahel.

 • Koolitus ja tugi

Pakume teie meeskonnale põhjalikku koolitust, et tagada vajalikud teadmised ja oskused teie Ruby on Rails CMS-veebisaidi tõhusaks haldamiseks ja hooldamiseks. Meie tugimeeskond on alati saadaval, et aidata teid mis tahes küsimuste või tehniliste probleemide korral.

 • Hooldus ja edasiarendus

Me hoolitseme teie veebisaidi korrapärase hoolduse ja uuendamise eest, et tagada selle ajakohasus ja nõuetekohane toimimine. Lisaks toetame teid teie veebisaidi edasiarendamisel, et lisada uusi funktsioone ja rakendusi ning parandada pidevalt teie veebipresentatsiooni.


 • Skaleeritavus

Ruby on Rails CMS on ideaalne B2B-ettevõtetele, sest see kasvab hõlpsasti koos teie ettevõttega. Saate lisada uusi funktsioone ja mooduleid, ilma et peaksite kogu veebisaiti ümber arendama. See võimaldab teil kohandada oma veebisaidi ulatust ja funktsionaalsust vastavalt ettevõtte kasvule.

 • Turvalisus

Turvalisus on iga B2B-ettevõtte jaoks oluline aspekt ja Ruby on Rails CMS pakub tugevat turvainfrastruktuuri. Railsil on mitmeid sisseehitatud turvameetmeid, mis võimaldavad arendajatel luua veebirakendusi, mis on kaitstud tavaliste turvaohtude eest.

 • Koostöö

Ruby on Rails CMSi kasutamine soodustab koostööd teie organisatsiooni eri osakondade vahel. See võimaldab teie töötajatel hallata sisu tõhusalt ja lihtsalt, mille tulemuseks on parem suhtlus ja tõhusam koostöö.

Ruby on Rails CMS on võimas ja paindlik lahendus, mis sobib ideaalselt B2B-ettevõtetele. Kogenud digiagentuurina pakume teie ettevõttele kohandatud lahendusi Ruby on Rails CMS-i veebilehtede rakendamiseks ja edukaks kasutamiseks.

Meie ulatuslik teenuste valik, alates nõustamisest kuni disaini, arenduse, integreerimise, koolituse, toetuse, hoolduse ja täiustamiseni, tagab, et teie uus veebisait vastab teie vajadustele ja aitab teil saavutada oma ärieesmärke. Teeme koostööd, et edendada teie digitaalset ümberkujundamist ja viia teie ettevõte järgmisele tasemele.