Please enter a search term:

  • Sitecore

    Sitecore on paindlik ja hõlpsasti kasutatav CMS, mis aitab ettevõtetel pakkuda sihtrühmale personaliseeritud ja asjakohast sisu. Sitecore'i abil saavad ettevõtted luua, hallata ja avaldada sisu vastavalt sihtrühma huvidele, eelistustele ja käitumisele.

Sitecore: juhtiv CMS lahendus B2B ettevõtetele!

Digitaalagentuuri ja konsultatsioonifirmana toetame ettevõtteid nende digitaliseerimisel ja ümberkujundamisel. Sitecore on üks lahendustest, mida me oma klientidele soovitame, et parandada nende veebipresentatsiooni ja optimeerida digitaalset turundust. Selles tekstis soovime teile lähemalt rääkida Sitecore'ist ja meie teenustest seoses Sitecore CMS-i veebilehtede rakendamisega.

Mis on Sitecore?

Sitecore on paindlik ja hõlpsasti kasutatav CMS, mis aitab ettevõtetel pakkuda sihtrühmale personaliseeritud ja asjakohast sisu. Sitecore'i abil saavad ettevõtted luua, hallata ja avaldada sisu vastavalt sihtrühma huvidele, eelistustele ja käitumisele. Sitecore võimaldab ettevõtetel muuta oma veebisait oma turundustegevuse keskseks sõlmpunktiks. Nad saavad koguda, analüüsida ja kasutada andmeid, et luua sihtotstarbelisi turunduskampaaniaid ja personaliseeritud kogemusi oma sihtrühmale.

Meie meeskond koosneb ekspertidest, kellel on aastatepikkune kogemus Sitecore'iga töötamisel. Oleme edukalt arendanud Sitecore CMS-i veebisaite erinevatele klientidele erinevates tööstusharudes. Me mõistame oma klientide vajadusi ja kohandame oma teenuseid vastavalt sellele, et tagada nende vajadustele vastav lahendus.


Kogenud digiagentuurina toetame ettevõtteid Sitecore CMS-i veebisaitide rakendamisel. Pakume laias valikus teenuseid alates strateegia arendamisest ja rakendamisest kuni hoolduse ja toeni. Teeme tihedat koostööd oma klientidega, et tagada, et nende Sitecore CMS-veebisait saavutaks nende ärieesmärgid ja pakuks klientidele ainulaadset kogemust.

  • Strateegia väljatöötamine

Töötame koos oma klientidega välja Sitecore CMS veebilehe strateegia, mis põhineb nende ärieesmärkidel ja sihtrühmal.

  • Disain ja arendus

Töötame välja Sitecore CMS-i veebisaidi, mis on kohandatud meie klientide ja nende sihtrühma vajadustele ja ootustele.

  • Integratsioon

Integreerime Sitecore'i teiste süsteemide ja platvormidega, et tagada meie klientidele sujuvad ja tõhusad töövood.

  • Migratsioon

Toetame oma kliente nende olemasolevalt veebisaidilt või CMSilt Sitecore'ile üleminekul.

  • Koolitus ja tugi

Pakume Sitecore'ile koolitust ja tuge, et meie kliendid saaksid oma Sitecore CMS-i veebisaidist kõige rohkem kasu.


Digitaalagentuuri ja konsultatsioonifirmana mõistame Sitecore'i tähtsust ja pakume oma klientidele uusimaid ja parimaid lahendusi. Meie kogenud eksperdid aitavad ettevõtetel optimeerida oma veebisaiti ja digitaalset turundust ning saavutada ärieesmärke. Usume, et Sitecore on suurepärane CMS-lahendus B2B-ettevõtetele ja meie teenused aitavad neil Sitecore'ist maksimumi välja võtta.


Sitecore CMS-i veebisaitide rakendamisega saavad ettevõtted parandada oma veebipositsiooni ja optimeerida oma digitaalset turundusstrateegiat. Sitecore pakub ettevõtetele võimalust pakkuda sihtrühmale personaliseeritud sisu, mille tulemuseks on kõrgem konversioonimäär ja ROI. Sitecore toetab ka andmete kogumist ja analüüsi, et aidata ettevõtetel luua sihtotstarbelisi turunduskampaaniaid ja personaliseeritud kogemusi oma sihtrühmale.

Kokkuvõttes on Sitecore võimas CMS-lahendus, mis aitab ettevõtetel pakkuda sihtrühmale personaliseeritud ja asjakohast sisu. Digitaalagentuuri ja konsultatsioonifirmana toetame ettevõtteid Sitecore CMS-i veebisaitide rakendamisel. Pakume laia valikut teenuseid alates strateegia väljatöötamisest ja rakendamisest kuni hoolduse ja toeni. Teeme tihedat koostööd oma klientidega, et tagada, et nende Sitecore CMS-i veebisait vastab nende ärieesmärkidele ja pakub klientidele ainulaadset kogemust.