Please enter a search term:

 • Akeneo

  Edukas B2B e-kaubandus Akeneo PIM-iga - optimeeri oma tooteandmete haldamist ja suurenda oma äri edu!

Akeneo PIM e-kaubanduse lahendused B2B ettevõtetele

Tänapäeva digitaalses maailmas on tooteteave eduka B2B-ettevõtte jaoks kõik ja kõige tähtsam. Kvaliteetsete tooteandmete tõhus haldamine ja esitamine on e-kaubanduse edukuse seisukohalt ülioluline. Meie kui digitaalagentuuri eesmärk on toetada teie ettevõtet selle digitaalsel ümberkujundamisel ning Akeneo PIM (Product Information Management) on meie oskusteabe keskmes.

Akeneo PIM on paindlik ja skaleeritav platvorm, mis võimaldab teil tsentraalselt hallata kogu tooteinformatsiooni ja jagada seda sujuvalt mitmes kanalis. Tänu meie ulatuslikule kogemusele Akeneo PIM-lahenduste rakendamisel B2B-ettevõtetele oleme ideaalne partner, kes aitab teil optimeerida oma tooteandmete haldamise protsesse.


 • Konsulteerimine ja strateegia väljatöötamine

Alustame iga projekti põhjaliku konsultatsiooniga, et mõista teie ettevõtte vajadusi, eesmärke ja väljakutseid. Selle põhjal töötame välja kohandatud strateegia Akeneo PIMi rakendamiseks teie organisatsioonis. Analüüsime teie olemasolevaid tooteandmete haldamise protsesse ja selgitame välja parandamist vajavad valdkonnad, et tagada Akeneo PIM-lahenduse optimaalne kohandamine teie vajadustele.

 • Rakendamine ja integreerimine

Meie kogenud tehnoloogiaekspertide meeskond on spetsialiseerunud Akeneo PIM-lahenduste juurutamisele B2B-ettevõtetes. Kasutame uusimaid parimaid tavasid ja tehnoloogiaid, et tagada teie Akeneo PIMi paigaldamine sujuvalt ja integreerub sujuvalt teie olemasoleva IT-maastikuga. Me hoolitseme kõigi rakendamise aspektide eest, alates andmete migreerimisest ja modelleerimisest kuni töövoogude ja kasutajaõiguste konfigureerimiseni.

 • Koolitus ja tugi

Pakume põhjalikke koolitus- ja tugiteenuseid, et teie töötajad tunneksid Akeneo PIMi ja oskaksid süsteemi tõhusalt kasutada. Meie teenused ulatuvad silmast silma koolitustest ja veebiseminaridest kuni jätkuva toetuse ja hoolduseni, et teie organisatsioon saaks Akeneo PIMist kõige rohkem kasu.

 • Optimeerimine ja edasiarendus

Isegi pärast Akeneo PIMi kasutuselevõttu oleme teie jaoks olemas, et pidevalt optimeerida teie lahendust ja kohandada seda teie ettevõtte muutuvate vajadustega. Pakume korrapäraseid süsteemianalüüse ja optimeerimisi, et teie Akeneo PIM-lahendus oleks alati ajakohane ja teie ettevõte saaks edukalt tegutseda e-kaubanduses.


 • Andmete migratsioon ja modelleerimine

Akeneo PIM-i rakendamise oluline samm on teie olemasolevate tooteandmete migreerimine süsteemi. Meie meeskond toetab teid tooteandmete kogumisel, struktureerimisel ja konsolideerimisel ühtsesse ja järjepidevasse andmebaasi. Me analüüsime teie olemasolevaid andmeallikaid ja loome teie vajadustele kohandatud andmemudeli ühtses ja järjepidevas andmebaasis. Analüüsime teie olemasolevaid andmeallikaid ja loome teie vajadustele kohandatud andmemudeli. See võimaldab teie tooteandmete tõhusat haldamist ja levitamist erinevates kanalites ja platvormidel.

 • Töövoogude ja protsesside optimeerimine

Aitame teil optimeerida tooteandmete haldamise ja levitamisega seotud sisemisi protsesse ja töövooge. Me tuvastame kitsaskohad ja ebatõhusad töövood ning töötame välja kohandatud lahendused nende kõrvaldamiseks. Akeneo PIMi abil saate tagada, et teie meeskonnad teevad tõhusat koostööd ja et teie tooteandmed on alati ajakohased, järjepidevad ja kvaliteetsed.

 • Kanalite haldamine ja laiendamine

Akeneo PIM toetab ühenduvust paljude e-kaubanduse platvormide, turuplatside ja turundusvahenditega. Me hoolitseme nende kanalite integreerimise eest teie Akeneo PIM-süsteemi ja tagame, et teie tooteandmed jagunevad sujuvalt ja järjepidevalt kõigis kanalites. See võimaldab teil edukalt kasvatada oma e-kaubanduse äri ja suurendada oma haardeulatust.

 • Personaliseerimine ja klientide sihtimine

Akeneo PIMi abil on teil võimalik luua personaliseeritud tooteinfot erinevate kliendisegmentide ja eelistuste jaoks. Aitame teil arendada sihipäraseid tootepresentatsioone ja kampaaniaid, et kaasata kliente tõhusamalt ja saavutada kõrgem konversioonimäär. Meie eksperdid aitavad teil Akeneo PIMi kõiki eeliseid ära kasutada, et kujundada oma klientidele kaasahaarav ostukogemus.


 • Tööstuse teadmised ja kogemused

Tänu meie ulatuslikule kogemusele Akeneo PIM-lahenduste rakendamisel B2B-ettevõtetele paljudes erinevates tööstusharudes oleme ideaalne partner, et viia teie ettevõte edukalt digitaalsesse tulevikku. Meie ekspertide meeskonnal on põhjalikud teadmised e-kaubanduse, andmehalduse ja tehnoloogia kohta, mis võimaldab meil pakkuda teile tõhusaid ja tulevikukindlaid lahendusi.

 • Individuaalsed lahendused ja tugi

Igal ettevõttel on unikaalsed tooteandmete haldamise vajadused ja väljakutsed. Võtame aega, et mõista teie erivajadusi ja töötada välja individuaalsed lahendused, mis on teie ettevõttele optimaalselt kohandatud. Paneme suurt rõhku personaalsele toele ja tihedale koostööle oma klientidega, et tagada parim võimalik teenus.

 • Jätkusuutlik edu ja edasine areng

Meie eesmärk ei ole mitte ainult aidata teie ettevõttel rakendada Akeneo PIM-i, vaid pakkuda ka pikaajalist tuge teie lahenduse optimeerimisel ja edasiarendamisel. Töötame pidevalt selle nimel, et kohandada teie süsteemi vastavalt turu ja klientide muutuvatele vajadustele. Meie abiga saate tagada, et teie Akeneo PIM-lahendus on alati ajakohane ja et teie ettevõte on e-kaubanduses jätkusuutlikult edukas.

 • Keskenduge kvaliteedile ja kliendi rahulolule

Meie töö kvaliteet ja klientide rahulolu on meie peamised prioriteedid. Me toetume järeleproovitud meetoditele, tehnoloogiatele ja protsessidele, et pakkuda teile esmaklassilisi lahendusi ja teenuseid. Meie kliendid hindavad meie asjatundlikkust, usaldusväärsust ja keskendumist tulemustele, mis toetavad nende e-kaubanduse äri edu.

Digitaalne ümberkujundamine on B2B-ettevõtete jaoks e-kaubanduses ülioluline. Et olla edukas, peavad ettevõtted oma tooteandmeid tõhusalt haldama ja tegema need erinevates kanalites kättesaadavaks. Akeneo PIM pakub võimsat ja paindlikku tooteinfo haldamise lahendust, mis vastab täpselt nendele nõuetele.

Digitaalagentuurina, kellel on laialdased kogemused Akeneo PIM-lahenduste rakendamisel B2B-ettevõtetele, oleme ideaalne partner, kes toetab teid digitaalsel ümberkujundamisel. Meie pädevus ulatub nõustamisest ja strateegia väljatöötamisest kuni rakendamise, integreerimise, koolituse, toetuse ja optimeerimiseni.

Keskendudes individuaalsetele lahendustele, kvaliteedile ja kliendi rahulolule, oleme pühendunud sellele, et viia teie ettevõte edukalt digitaalsesse tulevikku. Lisateave meie Akeneo PIM-teenuste kohta ja selle kohta, kuidas me saame aidata teil optimeerida oma tooteandmete haldamise protsesse ja suurendada e-kaubanduse edu.