Please enter a search term:

 • Kanban

  Tehke oma B2B-projektid tõhusamaks mprofi AG ja Kanbani abil. Kogemused digitaalse ümberkujundamise ja protsesside optimeerimise eelistest!

  Vajuta siia

Kanban

Digitaalne ümberkujundamine ei ole mitte ainult trend, vaid vajadus kõigi kaasaegsete ettevõtete jaoks, kes soovivad tänapäeva hüper-ühendusega maailmas konkureerida. Kuna aga digitaalse ümberkujundamise vajadusega kaasnevad arvukad väljakutsed ja nõuded, on mprofi AG tõestanud end selles valdkonnas usaldusväärse partnerina. Kanban-metoodika kasutuselevõtuga, millel on digitaalses transformatsioonis keskne roll, pakub mprofi AG B2B-ettevõtetele tõhusat lahendust tööprotsesside optimeerimiseks.

Mis on Kanban?

Kanbani metoodika, mis on jaapani keeles "visuaalne tahvel", on visuaalne juhtimismeetod, mille eesmärk on tööprotsesside optimeerimine ja tootlikkuse suurendamine. See koosneb tahvlist, mis on jagatud erinevateks veergudeks, mis tähistavad protsessi erinevaid etappe. Sellel tahvlil liigutatakse ülesandekaarte (kanbanid) ühest veerust teise, et jälgida ülesande edenemist. Kanban-metoodika põhiprintsiibid on läbipaistvus, kohanemisvõime ja pidev täiustamine, mida mprofi AG on oma töös B2B-klientidega kindlalt juurutanud.

Miks kasutada Kanbani?

Kanbani rakendamine aitab ettevõtetel muuta oma projektid tõhusamaks ja läbipaistvamaks, andes selge ja arusaadava ülevaate projekti edenemisest ja prioriteetidest.


mprofi AG on Kanbani metoodikat oma töökorralduses ja protsesside rakendamisel tõhusalt rakendanud. Me kasutame Kanbanit oma klientide töövoogude visualiseerimiseks, mis toob kaasa parema suhtluse ja koostöö meeskonnas. See võimaldab meeskondadel varakult tuvastada ja lahendada protsesside kitsaskohti ja takistusi, mis omakorda toob kaasa tõhusama töö ja paremad tulemused.

Üks peamisi eeliseid, mis saadakse koostööst mprofi AG-ga Kanbani rakendamisel, on meie laialdased teadmised digitaalsest ümberkujundamisest. Tänu oma kogemustele erinevate tööstusharude ja ettevõtte suurustega töötamisel on mprofi AG võimeline pakkuma oma klientidele kohandatud lahendusi, mis on kohandatud nende individuaalsetele vajadustele ja väljakutsetele. meie individuaalne lähenemine tagab, et meie kliendid saavad Kanbani metoodika kogu potentsiaali ära kasutada.

Kanbani metoodikat kasutades ja arendades oleme tõestanud oma võimet optimeerida äriprotsesse, luues samal ajal keskkonda, mis soodustab pidevat täiustamist ja kohanemisvõimet.


 • Kanbani rakendamine
 • Põhjalik koolitus
 • Kanbani koosolekute läbiviimine
 • Kanbani tahvli korrapärane läbivaatamine ja kohandamine
 • Nõustamine ja tugi Kanbani kasutamise käigus tekkida võivate probleemide lahendamisel
 • Iga ettevõtte erivajadustele kohandatud vahendite, koolituse ja parimate tavade pakkumine

Kokkuvõttes on mprofi AG digitaalne agentuur, mis on spetsialiseerunud B2B-ettevõtete toetamisele nende digitaalsel ümberkujundamisel. Tänu Kanbani metoodika kasutuselevõtule ja tugevale keskendumisele läbipaistvusele, kohanemisvõimele ja pidevale täiustamisele pakume oma klientidele kohandatud lahendusi, mille eesmärk on optimeerida nende töövooge ja suurendada tootlikkust.

Kombineerides ekspertiisi, individuaalselt kohandatud lahendusi ja kliendikeskset lähenemist, on mprofi AG usaldusväärne partner B2B-ettevõtetele, kes soovivad optimeerida oma digitaalseid protsesse ja suurendada oma konkurentsivõimet digitaalses maailmas.