Please enter a search term:

  • Otsingumootori optimeerimine (SEO)

    Parandage oma edetabelit õigete vahenditega ja reageerige dünaamiliselt muutuvatele parameetritele. Sest me mõistame otsingumootorite optimeerimist kui protsessi.

    Alusta oma SEO projekti!

Meie kohandatud SEO lahendused B2B ettevõtetele

mprofi, me oleme teie partnerid SEO-teenuste osas, mis tõesti viivad teie äri edasi. Meie teadmised ja kogemused kohaliku SEO, tehnilise SEO, linkide loomise, pildi SEO, video SEO ja muu osas aitavad teil parandada oma kohalolekut internetis, jõuda oma sihtgrupini ja lõppkokkuvõttes.

Meie SEO-teenuste abil saate mitte ainult oma veebisaidi edetabeli parandamise, vaid ka oma veebisaidi struktuuri, sisu ja metaandmete põhjaliku analüüsi ja optimeerimise. Teeme teiega tihedat koostööd, et tagada teie SEO strateegia vastavus teie ärieesmärkidele ja sihtrühmale.

Me aadressil mprofi mõistame, et SEO on midagi enamat kui lihtsalt märksõnad ja edetabelikohad. Meie SEO-ekspertide meeskond kombineerib tehnilised teadmised loomingulise strateegiaga, et parandada teie veebipositsiooni, suurendada teie nähtavust ja aidata teil leida oma sihtrühma otsingumootori tulemustes.

Meie eesmärk aadressil mprofi on pakkuda teile SEO-teenuseid, mis lisavad teie ettevõttele tõelist väärtust. Meie tervikliku SEO-strateegiaga aitame teil konkurentidest paremini hakkama saada ja oma ettevõtet internetis positsioneerida.

Kui otsite usaldusväärset ja kogenud SEO-agentuuri, siis on mprofi teie jaoks õige koht. Pakume teie ettevõtte konkreetsetele vajadustele kohandatud SEO-strateegiaid, mis aitavad teil realiseerida oma täielikku online-turunduspotentsiaali.

Meie sihtrühm on B2B-ettevõtted, kes on huvitatud oma SEO-positsioonide parandamisest. Me mõistame, et iga ettevõte on ainulaadne. Seetõttu pakume teie konkreetsetele vajadustele kohandatud lahendusi.

Meie SEO-teenused ei piirdu konkreetse otsingumootoriga. Oleme Google'i ja Bingi SEO eksperdid ja saame aidata teid paremini leida mõlemas otsingumootoris. Me optimeerime ka teistele otsingumootoritele, nagu Yahoo ja DuckDuckGo, sõltuvalt sellest, kus teie sihtrühm asub.


Meie SEO põhipädevused

et optimeerida teie veebipositsiooni, pakume teile digitaalagentuurina terviklahendusi teie ettevõtte jaoks. Oleme teadlikud, et otsingumootorite optimeerimine (SEO) on keeruline teema ja sõltub paljudest teguritest. Selleks, et pakkuda teile teie vajadustele kohandatud lahendusi, oleme spetsialiseerunud erinevatele SEO-valdkondadele.

Korduma kippuvad küsimused


SEO tähendab otsingumootori optimeerimist ja hõlmab kõiki meetmeid, mille eesmärk on paigutada veebisait võimalikult kõrgele otsingumootorite, näiteks Google'i või Bingi orgaanilistes otsingutulemustes.


SEO on keeruline protsess, mis koosneb paljudest erinevatest teguritest. See hõlmab veebisaidi tehnilist optimeerimist, asjakohase sisu loomist ja tagasiside hankimist teistelt veebisaitidelt


Kohaliku otsinguvedamise all mõeldakse veebisaitide optimeerimist kohalike otsingupäringute jaoks. Eesmärgiks on paigutuda hästi otsingutulemustes asjakohastele märksõnadele konkreetses geograafilises piirkonnas.


Off-page SEO hõlmab kõiki meetmeid, mis viiakse läbi väljaspool oma veebilehte, et parandada järjestust. See hõlmab tagasilinkide loomist, sotsiaalmeedia turundust ja mõjutajate turundust.


Video SEO viitab veebisaidi videote optimeerimisele, et optimeerida neid otsingumootorite jaoks. See hõlmab asjakohaste pealkirjade ja kirjelduste kasutamist ning transkriptsioonide lisamist.


Tagasilinkid on endiselt üks tähtsamaid SEO-faktoreid. Need näitavad otsingumootoritele, et teised veebisaidid hindavad teie veebisaiti asjakohaseks ja usaldusväärseks.


SEO on pikaajaline protsess, mis nõuab kannatlikkust. Tavaliselt kulub mitu nädalat või kuud, enne kui esimesed tulemused muutuvad nähtavaks.


SEO-audit on veebisaidi põhjalik analüüs, mille eesmärk on tuvastada SEO-ga seotud nõrkused ja parandamisvõimalused. Muu hulgas kontrollitakse tehnoloogiat, sisu ja tagasisideid.


Google'i edetabel viitab veebilehe positsioonile Google'i orgaanilistes otsingutulemustes. Mida kõrgem on positsioon, seda parem on teie veebisaidi järjestus.


Kõige olulisemad SEO-faktorid on unikaalne, kvaliteetne sisu, asjakohaste märksõnade kasutamine, kiire veebilehe laadimisaeg, optimeeritud veebilehe struktuur ja navigeerimine, autoriteetsete veebilehtede tagasiside, mobiilile optimeeritud veebileht ja skeemamärgistuse kasutamine.


Mõned sammud kohaliku SEO parandamiseks hõlmavad Google My Business'i lehe optimeerimist, kohalike märksõnade kasutamist veebisaidi sisus ja metaandmetes, veebisaidi esitamist kohalikele kataloogidele ning klientide arvustuste ja hinnangute saamist Google My Business'i lehel.


Kestus kuni SEO-tulemuste nähtavaks muutumiseni võib erineda sõltuvalt konkurentsiolukorrast ja otsingusõnadest. Kuid tavaliselt näete esimesi tulemusi kolme kuni kuue kuu pärast.


SEO tulemuslikkuse mõõtmiseks on palju vahendeid, sealhulgas Google Analytics, Google Search Console, Ahrefs, SEMrush, Moz ja muud.


Konkurentide analüüsimiseks SEO osas saate kasutada selliseid tööriistu nagu Ahrefs, SEMrush või Moz, et jälgida nende tagasisideid, märksõnu, järjestust ja muid tegureid. Samuti saate käsitsi kontrollida, milliseid märksõnu nad kasutavad ja kuidas nad oma sisu optimeerivad.


Meta-tähed on endiselt oluline SEO-faktor. Need annavad otsingumootoritele olulist teavet veebilehe sisu kohta.