Please enter a search term:

 • Google Android

  Avastage Androidi võimalused: muutke oma äri uuenduslike ja kohandatud mobiililahendustega.

  Täiendav teave

Avastage Androidi maailm: teie põhjalik sissejuhatus tehnoloogiasse ja arenduskeskkonda

Tere tulemast Androidi maailma! Digitaalagentuuri, konsultatsiooni- ja teenindusettevõttena oleme uhked, et saame teile esitada selle põhjaliku tutvustuse Google Androidi tehnoloogia ja arenduskeskkonna kohta. Siinkohal pakume teile esmase ülevaate Androidi platvormist, programmeerimiskeelest ja laiast kasutusvõimalustest, mida see võib teie ettevõtte jaoks avada.

Mis on Android?

Android on maailma juhtiv mobiilseadmete operatsioonisüsteem, mille on välja töötanud Google. See põhineb Linuxi kernelil ja on spetsiaalselt optimeeritud nutitelefonide ja tahvelarvutite jaoks. Android võeti esmakordselt kasutusele 2007. aastal ja on sellest ajast alates kiiresti arenenud, toetades miljoneid seadmeid kogu maailmas.

Android on avatud lähtekoodiga, mis tähendab, et see on arendajatele vabalt kättesaadav, et nad saaksid luua ja kohandada oma rakendusi. See on toonud kaasa elujõulise ja pühendunud arendajate kogukonna tekkimise, mis loob pidevalt uusi ja uuenduslikke rakendusi, mis rikastavad Androidi ökosüsteemi.


Androidi arenduskeskkond koosneb mitmetest komponentidest ja tööriistadest, mis aitavad arendajatel rakendusi tõhusalt ja tulemuslikult luua. Mõned kõige olulisemad komponendid on järgmised:

 • Android Studio: ametlik integreeritud arendusvahend (IDE) Androidi arendamiseks. See on võimas keskkond, mis aitab arendajatel luua, testida ja siluda rakendusi Android-seadmetele.
 • Android SDK (tarkvaraarenduskomplekt): Tööriistade, raamatukogude ja ressursside kogumik, mida arendajad vajavad Android-seadmetele mõeldud rakenduste loomiseks. SDK sisaldab muu hulgas Android Debug Bridge (ADB) ja Android Emulator.
 • Android NDK (Native Development Kit): Tööriistakomplekt, mis võimaldab arendajatel kirjutada C- või C++ keeles natiivirakendusi, mis saavad otse suhelda Androidi riistvaraga.
 • Programmeerimiskeeled: Peamised programmeerimiskeeled Androidi arendamiseks on Java ja Kotlin. Java on Androidi algne programmeerimiskeel, Kotlin on aga moodsam alternatiiv, mida Google ametlikult toetab.

Androidi platvorm pakub ettevõtetele ja arendajatele mitmeid eeliseid, sealhulgas:

 • Kuna maailmas on miljardeid aktiivseid Android-seadmeid, pakub Androidi platvormtohutut leviala ja potentsiaali suure hulga kasutajate jaoks.
 • Paindlikkus: Kuna Android on avatud lähtekoodiga, saavad arendajad kohandada platvormi vastavalt oma vajadustele ja rakendada uuenduslikke funktsioone.
 • Mitmekülgne seadmetugi: Android toetab paljusid seadmeid, sealhulgas nutitelefone, tahvelarvuteid, nutikellasid ja telereid. Selline mitmekesisus võimaldab arendajatel luua rakendusi erinevatele ekraanisuurustele ja seadmeklassidele.
 • Kiire turulejõudmine: Androidi arenduskeskkond pakub võimsaid vahendeid ja ressursse, mis aitavad arendajatel oma rakendused kiiremini turule tuua.
 • Konkurentsivõimelinerakendusturg: Google Play Store on Androidi seadmete ametlik rakenduste pood ja pakub arendajatele platvormi oma rakenduste turustamiseks ja rahaks muutmiseks.

Android pakub ettevõtetele ja arendajatele laia kasutusvõimalusi. Siin on mõned kõige levinumad rakendusvaldkonnad:

 • Mobiilirakendused: Androidi platvorm sobib ideaalselt nutitelefonide ja tahvelarvutite mobiilirakenduste arendamiseks. Need rakendused võivad aidata ettevõtetel oma tooteid ja teenuseid tõhusamalt turustada, parandada klienditeenindust ja optimeerida sisemisi protsesse.
 • Mängude arendamine: Android on populaarne platvorm mängude arendamiseks, alates lihtsatest juhusmängudest kuni keeruliste 3D-mängudeni.
 • Asjade internet: Androidi saab kasutada asjade interneti seadmete operatsioonisüsteemina, et võimaldada nutikaid ja ühendatud lahendusi erinevates tööstusharudes, näiteks nutikodus, nutikas linnas ja tööstus 4.0-s.
 • Kantavad seadmed: Android toetab rakenduste arendamist nutikelladele ja muudele kantavatele seadmetele, mis pakuvad tervise ja fitnessiga seotud funktsioone, kuvavad teateid või on nutitelefoni funktsioonide laiendus.
 • Ettevõtete lahendused: Android pakub turvalist ja skaleeritavat platvormi kohandatud ettevõtete lahenduste, näiteks mobiilsete CRM-rakenduste, müügi- ja turundusvahendite ning sõidukipargi haldamise lahenduste arendamiseks.
 • Haridusrakendused: Androidi rakendusi saab kasutada haridusasutustes, et toetada õpetamist, tõhustada õppeprotsessi ja hõlbustada juurdepääsu õppevahenditele.

Androidi tehnoloogia pakub ettevõtetele ja arendajatele võimsat ja paindlikku platvormi uuenduslike lahenduste väljatöötamiseks erinevates rakendusvaldkondades. Tänu avatud arhitektuurile, suurele kasutajaskonnale ja mitmekesistele arendusvõimalustele on Android ideaalne valik mobiilirakenduste ja muude digitaalsete lahenduste loomiseks. Külastage meie maandumislehte, et saada lisateavet Androidi platvormi, programmeerimiskeele ja arenduskeskkonna kohta. Avastage, milliseid võimalusi Android teie ettevõttele pakub, ja võtke meiega juba täna ühendust, et oma ideed reaalsuseks muuta.