Please enter a search term:

 • Flowfact

  Muuda oma kinnisvaraäri Flowfactiga revolutsiooniliselt - tõhusus, kliendilojaalsus ja kasv ühel platvormil.

  Kõik üksikasjad lühidalt:

Flowfact - terviklik lahendus teie kinnisvaraärile

Tänapäeva digitaalses maailmas on kinnisvarafirmade jaoks oluline kasutada tõhusaid ja täiustatud lahendusi, et vastata turu nõudmistele. Intelligentsete süsteemide integreerimine on otsustava tähtsusega, et tagada kõrge tootlikkuse ja konkurentsivõime. Digitaalagentuuri, konsultatsiooni- ja teenindusettevõttena tutvustame uhkusega oma teadmisi "Flowfacti" - spetsiaalselt kinnisvarafirmadele mõeldud terviklahenduse - rakendamise ja rakendamise kohta.

Flowfact - üks lahendus kõigile teie vajadustele

Flowfact on võimas ja paindlik tarkvaralahendus, mis on loodud spetsiaalselt kinnisvarafirmadele. See pakub laia valikut funktsioone, mis keskenduvad B2B-ettevõtete vajadustele. Flowfacti abil saate mitte ainult hallata tõhusalt oma klientide ja kinnisvara andmeid, vaid ka optimeerida oma äriprotsesse, automatiseerides töövooge ja parandades teabevahetust ettevõtte eri osakondade vahel.


Pakume Flowfacti rakendamise ja kasutamisega seotud laia valikut teenuseid, mis on kohandatud vastavalt teie ettevõtte spetsiifilistele vajadustele. Nende hulka kuuluvad muu hulgas:

 • Süsteemi integreerimine

Meie eksperdid toetavad teid Flowfacti integreerimisel teie olemasolevasse IT-infrastruktuuri ja tagavad sujuva koostöö teie teiste süsteemidega.

 • Kohandamine ja laiendamine

Me kohandame Flowfacti vastavalt teie ettevõtte erivajadustele ning vajadusel töötame välja kohandatud laiendused ja lisad, et laiendada tarkvara funktsionaalsust.

 • Koolitus ja tugi

Selleks, et teie meeskond saaks Flowfactist kõige rohkem kasu, pakume koolitust ja pidevat tuge, et teie töötajad saaksid tarkvara tundma õppida ja aidata neil kasutada erinevaid funktsioone.

 • Andmete migreerimine

Kui soovite mõnest teisest süsteemist Flowfactile üle minna, aitame teid andmete migreerimisel ja tagame, et üleminek toimuks sujuvalt, ilma et oluline teave läheks kaduma.


Flowfacti rakendamine teie kinnisvarafirmas pakub teile mitmeid eeliseid, sealhulgas:

 • Suurem tõhusus

Flowfact aitab teil optimeerida oma äriprotsesse ja automatiseerida töövooge, säästes aega ja suurendades teie ettevõtte tõhusust.

 • Kliendisuhete parandamine

Flowfact võimaldab teil tsentraalselt hallata oma kliendikontakte, andes teile parema ülevaate teie kliendisuhetest. See võimaldab teil suurendada klientide lojaalsust ja reageerida konkreetsemalt klientide vajadustele.

 • Suurendage läbipaistvust

Flowfacti integreerides oma ettevõttesse, saate parema ülevaate oma äriprotsessidest ja osakondade vahelisest infovoolust. See võimaldab teil teha teadlikumaid otsuseid ja tuvastada võimalikud kitsaskohad varakult.

 • Skaleeritavus ja paindlikkus

Flowfact on skaleeritav ja paindlik lahendus, mis kasvab koos teie ettevõttega. Saate hõlpsasti lisada täiendavaid funktsioone ja mooduleid, et rahuldada oma kasvavaid vajadusi.

 • Andmete turvalisus

B2B-ettevõttena teame, kui oluline on andmete turvalisus. Flowfactil on kõikehõlmavad turvaelemendid, et kaitsta teie tundlikke andmeid ja järgida uusimaid andmekaitse-eeskirju.


Flowfacti ekspertidena pakume teile mitte ainult tehnilist oskusteavet, vaid ka põhjalikke teadmisi kinnisvarasektori kohta. Meie aastatepikkune kogemus võimaldab meil pakkuda teile kohandatud lahendusi ja teenuseid, mis on täpselt teie vajadustele kohandatud. Siin on mõned põhjused, miks peaksite valima meie teenused:

 • Asjatundlikkus

Meil on meeskond kogenud spetsialiste, kes keskenduvad Flowfactile ja tunnevad põhjalikult kinnisvarafirmade nõudeid.

 • Kliendikesksus

Meie lähenemine on kliendikeskne ja me teeme teiega tihedat koostööd, et tagada teie konkreetsete nõuete täitmine ja Flowfactist maksimaalne kasu.

 • Paindlikkus

Me kohandame oma teenuseid paindlikult vastavalt teie vajadustele ja suudame vajadusel kiiresti reageerida muudatustele.

 • Pikaajaline partnerlus

Me näeme oma kliente partneritena ja püüdleme pikaajalise suhte poole. Meie eesmärk on toetada teid pidevalt teie äriprotsesside optimeerimisel ja aidata teil hoida oma ettevõtet edukal kursil.

Flowfacti integreerimine teie kinnisvaraärisse võib aidata teil suurendada tõhusust, parandada kliendisuhteid ja suurendada teie konkurentsivõimet turul. Digitaalagentuuri, konsultatsiooni- ja teenindusettevõttena pakume Flowfacti rakendamisel ja kasutamisel igakülgset tuge, et tagada selle võimsa lahenduse maksimaalne ärakasutamine.

Valige meie teenused ja saate kasu meie kogemustest, kliendikesksusest, paindlikkusest ja pikaajalise partnerluse poole püüdlemisest.