Please enter a search term:

 • OnOffice

  OnOffice: terviklik lahendus edukatele kinnisvarafirmadele - tõhusus, kohanemisvõime ja igakülgne tugi.

  Nii:

OnOffice - optimaalne lahendus kinnisvarafirmadele

Tänapäeva kiirelt arenevas digitaalses maailmas on kinnisvarafirmade jaoks ülioluline, et nad oleksid kursis praeguste tehnoloogiliste suundumustega. Konkurentsivõime säilitamiseks on oluline leida uuenduslikke lahendusi, mis muudavad igapäevase töö lihtsamaks ja suurendavad tõhusust. Sellega seoses tutvustab meie digitaalagentuur "OnOffice", mis on terviklik lahendus spetsiaalselt kinnisvarafirmadele. Selles artiklis saate üksikasjaliku ülevaate meie pädevusest ja teenustest "OnOffice'i" valdkonnas ning saate teada, kuidas saate oma ettevõtet selle uuendusliku lahenduse integreerimisega optimeerida.

OnOffice - kohandatud lahendus kinnisvarafirmadele

OnOffice on terviklik tarkvaralahendus kinnisvarafirmadele, mis on välja töötatud vastavalt selle eriala nõuetele. Tarkvara pakub laia valikut funktsioone, mis on spetsiaalselt kohandatud kinnisvaramaaklerite ja -juhtide vajadustele. Nende hulka kuuluvad:

 • Klientide ja kinnisvara haldamine
 • Ekspositsiooni koostamine
 • Ajaplaneerimine
 • Kommunikatsioonivahendid
 • Ülesannete haldamine
 • Aruandlus- ja analüüsifunktsioonid
 • Liidesed kinnisvaraportaalide ja sotsiaalmeediaga

OnOffice'i abil saavad kinnisvarafirmad optimeerida oma protsesse, parandada meeskonnatööd ja lõppkokkuvõttes suurendada tootlikkust.


Meie digitaalagentuur pakub kinnisvarafirmadele mõeldud OnOffice'i lahenduse ümber laia valikut teenuseid:

 • Nõustamine ja strateegia väljatöötamine

Meie digitaalagentuur pakub põhjalikku nõustamist, et tagada OnOffice'i optimaalne integreerimine teie ettevõttesse. Kõigepealt analüüsime teie praeguseid äriprotsesse, selgitame välja parendamisvõimalused ja töötame välja kohandatud strateegia OnOffice'i kasutuselevõtuks ja kasutamiseks. Meie eesmärk on pakkuda teile sujuvat süsteemiintegratsiooni, mis vastab teie individuaalsetele nõuetele.

 • Koolitus ja tugi

Oleme teadlikud, et uue tarkvaralahenduse edukas kasutuselevõtt eeldab ka töötajate asjakohast koolitust. Seetõttu pakume põhjalikku koolitust, et teie meeskond saaks tutvuda OnOffice'i tarkvaraga ja tagada, et nad oskavad kõiki funktsioone tõhusalt kasutada. Lisaks sellele oleme saadaval ka pärast OnOffice'i kasutuselevõttu, et tagada teie pikaajaline edu.

 • Kohandamine ja täiustused

Igal ettevõttel on oma nõuded ja tööviisid. Seetõttu pakume teile võimalust kohandada OnOffice'i vastavalt teie erivajadustele. Meie kogenud arendajad saavad luua tarkvara kohandusi ja laiendusi, et tagada selle optimaalne integreerumine teie olemasolevate protsesside ja süsteemidega. See võimaldab teil veelgi optimeerida oma tööprotsesse ja suurendada ettevõtte tootlikkust.

 • Liidesed ja integratsioonid

OnOffice'i rakendamise oluline aspekt on integratsioon teie olemasolevate süsteemide ja platvormidega. Meie digitaalagentuur pakub teile igakülgset tuge liideste ja integratsioonide loomisel. Tagame, et OnOffice töötab sujuvalt koos teie olemasolevate vahenditega, näiteks CRM-süsteemide, raamatupidamistarkvara või e-posti rakendustega. Lisaks pakume teile võimalust siduda OnOffice'i erinevate kinnisvaraportaalide ja sotsiaalmeediaga, et suurendada oma haardeulatust ja nähtavust.

 • Andmete turvalisus ja privaatsus

Üha enam digitaliseeruvas maailmas on teie andmete kaitse äärmiselt oluline. Meie digitaalagentuur pöörab suurt rõhku andmete turvalisusele ja andmekaitsele ning tagab, et OnOffice'i lahendus vastab kõrgeimatele turvastandarditele. Samuti nõustame teid üldise andmekaitse määruse (GDPR) ja muude asjakohaste määruste järgimisel, et tagada teie andmete vastutustundlik ja seadusega kooskõlas olev haldamine.

 • Pidev optimeerimine ja edasiarendus

Tehnoloogia areneb pidevalt ja on oluline hoida oma tarkvaralahendusi ajakohasena. Osana meie OnOffice'i teenustest pakume pidevat tarkvara optimeerimist ja arendamist. Teeme teiega tihedat koostööd, et mõista teie nõudeid ja vajadusi ning kohandada ja täiustada tarkvara vastavalt sellele.

Valides OnOffice'i ja kasutades meie teenuseid, investeerite oma kinnisvaraettevõtte elujõulisusse tulevikus ning astute olulise sammu suurema tõhususe, tootlikkuse ja konkurentsivõime suunas. Võtke meiega julgelt ühendust, et saada rohkem teavet meie teenuste ja OnOffice'i lahenduse kohta ning tagada koos teie ettevõtte edu.