Please enter a search term:

  • Konverentsid

    Digitaalsed konverentsitarkvaralahendused võimaldavad virtuaalseid koosolekuid ja üritusi. Need toetavad heli- ja videoülekannet, vestlusfunktsioone, ekraani jagamist ja interaktiivseid esitlusi. Need vahendid võimaldavad osalejatel suhelda ja teha koostööd eri asukohtadest.

Tooted videokonverentside jaoks

Digitaalajastul, kus me praegu elame, suureneb pidevalt veebikonverentside ja veebiseminaride tähtsus. Need on tõhusa suhtluse, tootlikkuse ja ettevõtte kasvu tõukejõud. Väljakujunenud digitaalagentuurina pakub Mprofi AG ülevaadet toodetest, mida me kasutame veebipõhiste videokonverentside ja veebiseminaride platvormide jaoks. Meie eesmärk on aidata ettevõtetel neid digitaalseid vahendeid täielikult ära kasutada.

Üha enam ühendatud ülemaailmses ärikeskkonnas ei ole veebikonverentsid ja veebiseminarid enam "nice-to-have", vaid "must-have". Need võimaldavad tõhusat koostööd, sõltumata geograafilistest piiridest, ja toetavad teadmiste edasiandmist mitmel viisil. Meie juhend aitab teil leida ja kasutada õigeid vahendeid, et optimeerida suhtlust ja koostööd oma organisatsioonis.

Mprofi AG pakub laia valikut tooteid ja teenuseid, mis on kohandatud B2B-ettevõtete erivajadustele. Ükskõik, kas tegemist on veebipõhiste koosolekute läbiviimise, veebiseminaride korraldamise või meeskonnatööga, meil on teie ettevõttele sobivad lahendused.

Me teame, et iga ettevõte on ainulaadne ja tal on erinevad nõuded. Seepärast pakume individuaalseid lahendusi, mis on kohandatud vastavalt teie konkreetsetele vajadustele ja eesmärkidele. Meie juhend annab teile üksikasjaliku ülevaate meie pakutavatest erinevatest toodetest ja platvormidest ning praktilisi näpunäiteid ja nõuandeid nende vahendite kasutamise kohta.

Jitsi

Jitsi võimaldab reaalajas suhtlemist töötajate, klientide ja partnerite vahel, suurendades tootlikkust ja koostööd.

Avasta nüüd
Suur sinine nupp

Big Blue Button vähendab reisikulusid ja optimeerib koostööd, aidates teil vähendada ettevõtte tegevuskulusid.

Avasta nüüd
Nextcloud Talk

Netcloud Talk edendab meeskonnatööd kvaliteetse video- ja audioside abil ning hõlbustab teabevahetust töötajate, klientide ja partnerite vahel.

Avasta nüüd

Konverentsitoodete kasutusvaldkonnad

Mprofi AG pakutavad veebipõhised videokonverentsi- ja veebiseminariplatvormid on võimsad, kasutajasõbralikud ja paindlikud. Need võimaldavad teie organisatsioonil tõhusalt suhelda ja koostööd teha, olenemata teie meeskonna suurusest või asukohast.

Meie tooted on loodud nii, et need integreeruvad sujuvalt teie olemasolevatesse äriprotsessidesse. Need pakuvad laia valikut funktsioone, sealhulgas video- ja audiokonverentse, ekraani jagamist, vestlusvõimalusi, interaktiivseid tahvleid ja palju muud. Neid saab kasutada mitmesuguste rakenduste jaoks, näiteks:

  • Online-kohtumised

Olgu tegemist sisemise meeskonnakohtumise, kliendikohtumise või ärikonverentsiga, meie veebipõhised videokonverentsi lahendused võimaldavad teil teha tõhusat koostööd ilma reisimisega kaasnevate probleemideta.

  • Veebiseminarid

Meie veebiseminariplatvormide abil on lihtne planeerida, korraldada ja salvestada veebiseminare ja veebipresentatsioone. Need sobivad ideaalselt tooteesitluste, koolituste, müügiürituste ja palju muu jaoks.

  • Veebipõhised õpitoad ja koolitused

Meie platvormid pakuvad interaktiivseid funktsioone, mis võimaldavad teil korraldada koolitusi ja töötubasid, kaasata osalejaid aktiivselt ja edendada teadmussiiret.

  • Meeskonna koostöö

Meie lahendused toetavad meeskonnasisest koostööd, pakkudes selliseid funktsioone nagu dokumentide ühine redigeerimine, ülesannete haldamine ja suhtluskanalid.