Please enter a search term:

 • BigBlueButton

  Big Blue Button vähendab reisikulusid ja optimeerib koostööd, aidates teil vähendada ettevõtte tegevuskulusid.

  Rohkem üksikasju:

Big Blue Button veebiseminaride ja konverentside lahendused

Üha enam digitaliseeruvas maailmas on B2B-ettevõtete jaoks oluline kasutada tõhusaid ja usaldusväärseid kommunikatsioonilahendusi. mprofi AG, juhtiv konsultatsiooni- ja teenindusettevõte, toetab teid teie ettevõtte digitaalsel ümberkujundamisel ning pakub teile kohandatud Big Blue Button veebiseminaride ja konverentside lahendusi

Big Blue Button - kaasaegne kommunikatsioonilahendus teie ettevõttele

Big Blue Button on avatud lähtekoodiga veebikonverentsiplatvorm, mis paistab skaleeritavuse, kasutusmugavuse ja turvalisuse poolest silma. See võimaldab reaalajas suhtlemist, koostööd ja haridust ettevõtetele, koolidele ja organisatsioonidele. Integreerides Big Blue Button'i oma organisatsiooni, saate oma ettevõtet tõhusalt kasvatada, vähendades samal ajal oma keskkonnajälge.


mprofi AG pakub laia valikut Big Blue Buttoniga seotud teenuseid, et tagada selle võimsa lahenduse maksimaalne kasutamine. Siin on mõned meie peamised pakkumised:

 • Nõustamine ja strateegia väljatöötamine

Meie eksperdid analüüsivad teie praeguseid kommunikatsioonivajadusi ja töötavad välja kohandatud strateegiad, et integreerida Big Blue Button tõhusalt teie äriprotsessidesse.

 • Rakendamine ja integreerimine

Me hoolitseme Big Blue Button'i tehnilise rakendamise eest teie IT-infrastruktuuris ja tagame, et lahendus integreerub sujuvalt teie olemasolevatesse süsteemidesse.

 • Koolitus ja tugi

Selleks, et teie meeskond saaks Big Blue Button'i potentsiaali täielikult ära kasutada, pakume põhjalikku koolitust ja pidevat tuge, et aidata teie töötajatel platvormi kasutada.

 • Kohandamine ja täiustamine

Kuna Big Blue Button on avatud lähtekoodiga, saame kohandada lahendust vastavalt teie konkreetsetele vajadustele ja arendada täiustusi, et teie äriprotsesse veelgi optimeerida.

 • Turvalisus ja privaatsus

Me peame väga oluliseks teie andmete turvalisust ja tagame, et meie Big Blue Button'i lahendused vastavad kõrgeimatele andmekaitsestandarditele.


Big Blue Button'i kasutamine pakub teie ettevõttele mitmeid eeliseid, sealhulgas:

 • Kulutõhusus

Reisikulusid vähendades ja koostööd optimeerides saate vähendada oma ettevõtte tegevuskulusid.

 • Suurem tootlikkus

Reaalajas suhtlemine ja tõhus koostöö suurendavad teie töötajate tootlikkust ja aitavad kaasa sujuvale töövoogudele.

 • Paindlikkus ja skaleeritavus

Big Blue Button'i saab kohandada vastavalt mis tahes suurusega organisatsiooni vajadustele, võimaldades hõlpsat skaleerimist, kui teie ettevõte kasvab.

 • Parem kommunikatsioon

Big Blue Button'i hõlpsasti kasutatavad funktsioonid, nagu ekraani jagamine, valge tahvel, küsitlused ja vestlus, hõlbustavad suhtlust ja koostööd teie töötajate ja välispartnerite vahel.

 • Keskkonnasõbralikkus

Vähendades tööreiside arvu ja kasutades digitaalset kommunikatsiooni, aitate vähendada CO2-heidet ja luua rohelisemat töökeskkonda.

 • Turvalisus ja privaatsus

Big Blue Button pakub kõrgeid turvastandardeid ja andmekaitsemeetmeid, et tagada teie äriteabe konfidentsiaalsus.

 • Kohandatavus

Big Blue Button'i avatud lähtekood võimaldab meil kohandada lahendust vastavalt teie spetsiifilistele nõuetele ja arendada teie ettevõttele kohandatud kommunikatsioonisüsteemi.

mprofi AG on teie usaldusväärne partner Big Blue Button veebiseminaride ja konverentsilahenduste kasutuselevõtuks ja integreerimiseks teie B2B-ettevõttes.

Pakume põhjalikku nõustamist, rakendamist, koolitust, tuge ja kohandamist, et tagada selle võimsa kommunikatsiooniplatvormi täieliku potentsiaali ärakasutamine. Meie eksperdid analüüsivad teie individuaalseid vajadusi ja töötavad välja kohandatud lahendused, mis aitavad teil optimeerida oma äriprotsesse, suurendada tootlikkust ja vähendada kulusid. Võtke meiega juba täna ühendust ja alustage oma digitaalse ümberkujundamise teekonda.