Please enter a search term:

 • Nextcloud

  Edukas digitaalne ümberkujundamine Nextcloudiga: turvaline, tõhus ja täiuslikult teie B2B-ettevõttele kohandatud.

  Siia poole!

Nextcloud: teie partner tõhusaks ja turvaliseks digitaalseks ümberkujundamiseks

Tänapäeva digitaliseeritud maailmas on olulisem kui kunagi varem, et ettevõtted saaksid töötada tõhusalt ja turvaliselt. See hõlmab pilvetehnoloogiate kasutamist, mis võimaldavad andmeid ja rakendusi salvestada ja hallata tsentraalselt ja turvaliselt. Nextcloud on üks selline lahendus, mis on välja töötatud spetsiaalselt B2B-ettevõtete jaoks. Meie digitaalagentuur on teie usaldusväärne partner Nextcloudi lahenduste kasutuselevõtmisel ja optimeerimisel, et toetada teie digitaalset ümberkujundamist ja kindlustada teie ettevõtte tulevikukindlus.

Mis on Nextcloud?

Nextcloud on avatud lähtekoodiga pilveplatvorm, mis pakub ettevõtetele turvalist ja paindlikku lahendust andmete ja dokumentide salvestamiseks, haldamiseks ja koostööks. Erinevalt teistest pilveplatvormidest säilitate Nextcloudiga täieliku kontrolli oma andmete üle ja saate otsustada, kus neid salvestatakse. Nextcloud on modulaarne ja skaleeritav ning seda saab kohandada vastavalt teie ettevõtte erivajadustele.


Meie digitaalagentuuril on laialdased kogemused ja teadmised Nextcloudi lahenduste rakendamisel B2B-ettevõtetele. Meie ekspertide meeskond toetab teid järgmistes valdkondades:

 • Konsultatsioon

Analüüsime teie konkreetseid nõudeid ja töötame teie ettevõttele kohandatud Nextcloudi strateegia välja.

 • Rakendamine

Me hoolitseme Nextcloudi lahenduse tehnilise rakendamise eest, alates paigaldamisest kuni integreerimiseni teie olemasolevasse IT-infrastruktuuri.

 • Koolitus

Koolitame teie töötajaid Nextcloudi kasutamiseks, et tagada optimaalne kasutamine ja kiire sisseelamine.

 • Tugi

Oleme teile ka pärast kasutuselevõttu tehniliste küsimuste ja probleemide korral nõu ja toega kättesaadavad.


Meie digitaalagentuur pakub Nextcloudi teenuste laiaulatuslikku portfelli, et toetada teie ettevõtet kõige paremini:

 • Nextcloud Hosting

Pakume teie Nextcloudi instantsi jaoks turvalist ja usaldusväärset hostimist kas meie enda andmekeskuses või teie valitud pilvepakkuja juures.

 • Nextcloudi kohandamine

Arendame teie Nextcloudi platvormi jaoks individuaalseid laiendusi ja kohandusi, mis vastavad ideaalselt teie vajadustele ja protsessidele.

 • Nextcloudi migratsioon

Toetame teid teie praeguselt pilvepõhiselt või kohapealselt lahenduselt Nextcloudile üleminekul, sealhulgas andmete migreerimisel ja süsteemi integreerimisel.

 • Nextcloudi turvalisus

Tagame teie andmete säilitamisel ja töötlemisel kõrgeimad turvastandardid ning pakume regulaarseid turvauuendusi ja -kontrolle.


Nextcloud pakub arvukaid eeliseid B2B-ettevõtetele, kes otsivad turvalist ja tõhusat pilvelahendust:

 • Andmete turvalisus ja kaitse

Nextcloud võimaldab teil säilitada kontrolli oma andmete üle ja pakub põhjalikke turvaelemente, nagu krüpteerimine, kahefaktoriline autentimine ja korrapärased turvauuendused.

 • Paindlikkus ja skaleeritavus

Nextcloud on modulaarne ja seda saab hõlpsasti kohandada vastavalt teie ettevõtte kasvavatele vajadustele.

 • Koostöö ja tootlikkus

Nextcloudi abil saavad teie töötajad teha sujuvalt koostööd, olenemata sellest, kus nad parasjagu viibivad, suurendades tootlikkust ja tõhusust.

 • Andmekaitse vastavus nõuetele

Nextcloud toetab isikuandmete kaitse üldmääruse (GDPR) ja muude andmekaitse-eeskirjade järgimist, et tagada teie andmete õiguspärane säilitamine ja töötlemine.

 • Kulutõhusus

Kasutades avatud lähtekoodiga tehnoloogiat, võimaldab Nextcloud kuluefektiivset pilvelahendust ilma varjatud tasude või kallite litsentsideta.


Oleme kogenud digitaalagentuur, mis on spetsialiseerunud B2B-ettevõtete abistamisele nende digitaalsel ümberkujundamisel. Meie Nextcloudi lahenduste alased teadmised pakuvad teile järgmisi eeliseid:

 • Ulatuslik oskusteave

Me mõistame B2B-ettevõtete väljakutseid ja nõudeid ning omame ulatuslikku kogemust Nextcloudi lahenduste rakendamisel ja optimeerimisel.

 • Individuaalne nõustamine

Võtame aega, et mõista teie konkreetseid vajadusi ja töötada välja individuaalne Nextcloudi strateegia, mis sobib ideaalselt teie ettevõttele.

 • Usaldusväärne tugi

Meie eksperdid on alati kättesaadavad tehniliste küsimuste selgitamiseks või probleemide lahendamiseks, et saaksite täielikult keskenduda oma põhitegevusele.

 • Pikaajaline partnerlus

Me saadame teid digimuutuse teel ja toetame teid ka pärast Nextcloudi kasutuselevõttu, et teie lahendus oleks alati ajakohane ja toimiks optimaalselt.

Nextcloud on üha enam digitaliseeruvas maailmas ideaalne lahendus B2B-ettevõtetele, kes otsivad turvalist, paindlikku ja skaleeritavat pilveplatvormi. Meie digitaalagentuur toetab teid pädeva partnerina Nextcloudi lahenduste juurutamisel ja optimeerimisel ning saadab teid teie digitaalsel ümberkujundamisel. Oma oskusteabe ja põhjalike teenustega pakume teile sujuvat üleminekut pilvele ja aitame teil Nextcloudi kogu potentsiaali ära kasutada.