Please enter a search term:

 • Office 365

  Teie partner B2B Office 365 lahenduste jaoks: Digitaalne ümberkujundamine, koostöö ja tõhusus lihtsaks tehtud.

  Siia poole!

Office 365 - usaldusväärne ja tõhus pilvelahendus B2B ettevõtetele

Üha enam digitaliseeruvas ärimaailmas on õige tehnoloogia ja vahendite valik teie ettevõtte edu seisukohalt kriitilise tähtsusega. Office 365 on terviklik ja paindlik pilvelahendus, mis on kohandatud spetsiaalselt B2B-ettevõtete vajadustele. Meie digitaalagentuur toetab teid Office 365 sujuvas integreerimises teie olemasolevatesse protsessidesse ja tagab, et saate selle võimsa platvormi kõiki eeliseid ära kasutada. Selles üksikasjalikus kirjelduses anname teile ülevaate Office 365-st ja meie kohandatud teenustest selle lahenduse rakendamiseks.


Rocket Chat on võimas avatud lähtekoodiga meeskonnakommunikatsiooni- ja koostööplatvorm, mis on turvaline, paindlik ja kohandatav. Rocket Chat pakub B2B-ettevõtetele tsentraliseeritud lahendust meeskondade tõhusaks ühendamiseks ja koostöö edendamiseks.Office 365 on Microsofti pilvepõhine tootlikkuse pakett, mis annab teile juurdepääsu paljudele rakendustele ja teenustele, sealhulgas Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, OneDrive ja muud. See võimaldab teie ettevõttel hõlpsasti töötada pilves, omades samal ajal igal ajal ja igal pool juurdepääsu oma failidele ja rakendustele.

B2B-ettevõtete jaoks on Office 365 eriti väärtuslik, sest see:

 • Pakub skaleeritavust, et kasvada koos teie ettevõttega
 • Pakub ettevõtte tasemel turva- ja privaatsusfunktsioone
 • Soodustab meeskondade vahelist koostööd ja suhtlust
 • Suurendab tõhusust ja tootlikkust protsesside automatiseerimise ja integreerimise kaudu
 • Annab võimaluse luua kohandatud lahendusi, kohandades ja laiendades platvormi

Meie digitaalagentuuril on laialdased kogemused ja teadmised Office 365 lahenduste rakendamisel B2B-ettevõtetele. Pakume teie individuaalsetele vajadustele ja eesmärkidele kohandatud teenuseid, sealhulgas:

 • Nõustamine ja strateegia väljatöötamine

Aitame teil välja selgitada teie ärieesmärgid ja töötada välja kohandatud strateegia Office 365 rakendamiseks.

 • Migratsioon ja integratsioon

Aitame teil olemasolevad andmed ja rakendused sujuvalt Office 365-sse üle viia ja integreerida need teie äriprotsessidesse.

 • Koolitus ja tugi

Pakume teie töötajatele koolitust ja pidevat tuge, et tagada Office 365 vahendite tõhus kasutamine.

 • Turvalisus ja nõuetele vastavus

Tagame, et teie Office 365 rakendamine vastab kõigile kehtivatele turva- ja andmekaitse-eeskirjadele.

 • Kohandamine ja täiustamine

Aitame teil arendada Office 365 jaoks kohandatud lahendusi ja laiendusi, mis vastavad teie konkreetsetele vajadustele.


Töötades meie digitaalagentuuriga, saate mitmeid eeliseid, sealhulgas:

 • Tööstuse teadmised ja kogemused

Meil on laialdased teadmised ja kogemused paljudes tööstusharudes ning me saame aidata teil kohandada Office 365 kõige paremini teie ettevõtte konkreetsetele vajadustele.

 • Ekspertide meeskond

Meie kogenud konsultantidest, IT-spetsialistidest ja projektijuhtidest koosnev meeskond teeb teiega tihedat koostööd, et tagada Office 365 edukas rakendamine teie ettevõttes.

 • Kliendikesksus

Paneme suurt rõhku oma teenuste kohandamisele vastavalt iga kliendi individuaalsetele vajadustele ja eesmärkidele, et saavutada parimad võimalikud tulemused.

 • Tõestatud meetodid ja tööriistad

Me toetume järeleproovitud meetoditele ja tipptasemel tehnoloogiatele, et tagada teie Office 365 rakendamine sujuvalt ja tõhusalt.

 • Pikaajaline partnerlus

Me näeme end teie pikaajalise partnerina, pakkudes pidevat tuge, et teie Office 365 lahendus jääks ajakohaseks ja vastaks teie muutuvatele vajadustele.


Meie digitaalagentuur on juba aidanud paljudel B2B-ettevõtetel Office 365 edukalt kasutusele võtta. Siin on mõned näited meie edukatest projektidest:

 • Juhtumiuuring 1

Keskmise suurusega tootmisettevõte sai kasu Office 365 pakutavast paremast koostööst ja tõhususest ning suutis tugevdada oma turupositsiooni.

 • Juhtumiuuring 2

Teenindusettevõte koges tänu Office 365 integreerimisele manuaalsete protsesside märkimisväärset vähenemist ja töötajate tootlikkuse suurenemist.

 • Juhtumiuuring 3

IT-ettevõte kasutas Office 365 laiendatavust, et arendada kohandatud lahendusi, mis suurendasid klientide lojaalsust ja tulu.

Kuidas võtta ühendust meie digitaalagentuuriga

Kui olete huvitatud meie Office 365 teenuste kohta rohkem teada saama ja uurima, kuidas me saame teid aidata teie ettevõtte digitaalsel ümberkujundamisel, võtke meiega ühendust. Meie eksperdid on saadaval tasuta konsultatsiooniks ja vastavad hea meelega kõigile teie küsimustele.

Office 365 on võimas ja paindlik pilvelahendus, mis on spetsiaalselt kohandatud B2B-ettevõtete vajadustele. Meie digitaalagentuur toetab teid Office 365 sujuval integreerimisel teie olemasolevatesse protsessidesse ja tagab, et saate kasutada kõiki selle platvormi eeliseid. Meiega koostööd tehes saate kasu meie kõikehõlmavatest ekspertteadmistest, kliendikesksetest teenustest ja pikaajalisest partnerlusest, et muuta teie digitaalne ümberkujundamine edukaks.