Please enter a search term:

  • Raketi vestlus

    Edukas B2B-suhtlus Rocket Chatiga: turvaline, kohandatav ja andmekaitsekohane. Avastage nüüd meie kohandatud lahendusi.

    Siia poole!

Andmekaitsekohane meeskonnasuhtlus Rocket Chatiga:

Digitaalajastul on B2B-ettevõtete edu seisukohalt oluline tõhus suhtlemine ja koostöö. Sellega seoses on õige platvormi valimine kriitilise tähtsusega, et tagada andmekaitse ja vastavus nõuetele, edendades samal ajal töötajate tootlikkust. mprofi AG on juhtiv konsultatsiooni- ja teenindusettevõte, mis toetab B2B-ettevõtteid nende digitaalsel ümberkujundamisel. Pakume kohandatud lahendusi ja teenuseid, mis vastavad teie kommunikatsiooni- ja koostöövajadustele. Selles artiklis tutvustame meie pädevusi ja teenuseid privaatsusele vastava meeskonnakommunikatsiooni ja koostöö valdkonnas, kasutades Rocket Chat'i.


Rocket Chat on võimas avatud lähtekoodiga meeskonnakommunikatsiooni- ja koostööplatvorm, mis on turvaline, paindlik ja kohandatav. Rocket Chat pakub B2B-organisatsioonidele tsentraliseeritud lahendust meeskondade tõhusaks ühendamiseks ja koostöö edendamiseks, pakkudes laia valikut funktsioone, sealhulgas kiirsõnumeid, video- ja audiokonverentse, failide jagamist ja projektijuhtimist.

  • Privaatsusele vastav suhtlus

mprofi AG peab andmekaitset ja vastavust nõuetele väga oluliseks. Toetame ettevõtteid nende meeskonnakommunikatsiooniplatvormide andmekaitsekohaseks muutmisel, aidates neil järgida asjakohaseid seadusi ja eeskirju. See hõlmab ka üldise andmekaitse määruse (GDPR) ja muude tööstusharu spetsiifiliste määruste arvestamist.

  • Kohandatavad ja skaleeritavad lahendused

Digitaalagentuurina oleme spetsialiseerunud iga B2B-ettevõtte individuaalsetele nõuetele vastavate Rocket Chat'i lahenduste väljatöötamisele. Tagame, et platvorm on optimaalselt kohandatud teie ettevõtte vajadustele, alates integreerimisest olemasolevate süsteemidega kuni lisafunktsioonide rakendamiseni. Meie skaleeritavad lahendused kasvavad koos teie ettevõttega, hoides teid tehnoloogia tipptasemel.

  • Põhjalik nõustamine ja tugi

meie ekspertide meeskond pakub teile igakülgset nõu ja tuge, et aidata teil Rocket Chat'i oma ettevõttes kasutusele võtta. Alates teie praeguse sideinfrastruktuuri analüüsist kuni Rocket Chat'i kavandamise ja rakendamiseni juhatame teid samm-sammult läbi kogu protsessi. Lisaks pakume pidevat tuge ja hooldust, et teie platvorm töötaks alati tõrgeteta ja oleks alati ajakohane.


Rocket Chat'i eduka rakendamise tagamiseks pakume teie töötajatele suunatud koolitust ja seminare. Meie koolituspakkumine hõlmab nii tehnilisi aspekte kui ka tõhusa suhtluse ja koostöö parimaid tavasid. Meie koolitustel osaledes omandavad teie töötajad vajalikud teadmised ja oskused, et kasutada Rocket Chat'i tõhusalt ja ohutult oma igapäevatöös.


Turvalisus on Rocket Chat'i kasutuselevõtmisel teie organisatsioonis esmatähtis. Meie eksperdid analüüsivad teie olemasolevat IT-infrastruktuuri ja töötavad välja lahendused võimalike turvariskide vähendamiseks. Toetame teid selliste turvameetmete rakendamisel nagu krüpteerimine, kasutajate autentimine ja juurdepääsukontroll, et tagada teie andmete ja kommunikatsiooni kaitse.


Et maksimeerida teie meeskondade tõhusust ja tootlikkust, integreerime Rocket Chat'i sujuvalt teie olemasolevatesse süsteemidesse ja rakendustesse. See võimaldab tsentraliseeritud ja järjepidevat suhtlust erinevates osakondades ja projektides. Meie eksperdid on kogenud Rocket Chat'i integreerimisel levinud rakendustega, nagu CRM-süsteemid, projektijuhtimisvahendid ja kalendrilahendused.


RocketChat pakub teie Rocket Chat'i rakendamise pidevat järelevalvet ja analüüsi, et tagada platvormi jõudlus ja kättesaadavus. Me tuvastame ja parandame võimalikud probleemid enne, kui need mõjutavad teie suhtlust ja koostööd. Meie põhjalikud aruanded ja analüüsid annavad väärtusliku ülevaate platvormi kasutamisest ja aitavad teil tuvastada optimeerimisvaldkondi.

Pikaajaline partnerlus

Meie eesmärk on luua pikaajaline partnerlus oma klientidega, et aidata neil pidevalt täiustada oma kommunikatsiooni- ja koostöölahendusi. Regulaarsete uuenduste ja täiustuste abil tagame, et teie Rocket Chat'i rakendamine on alati tipptasemel ja vastab teie ettevõtte kasvavatele vajadustele.

Kui mprofi AG on teie partneriks digitaalses ümberkujundamises, saate kasu meie kogemustest andmekaitsekohase meeskonnakommunikatsiooni ja koostöö alal. Meie kohandatud Rocket Chat'i lahendused, põhjalik nõustamine ja abi ning pidev tugi võimaldavad teil suurendada oma meeskondade tootlikkust ja tõhusust, järgides samal ajal andmekaitse- ja nõuetele vastavuse nõudeid.