Please enter a search term:

 • Amazon Web Services - AWS

  Kiirendage oma digitaalset ümberkujundamist meie kohandatud Amazon AWS pilvelahendustega B2B-ettevõtetele.

  Nii:

Amazon AWS veebiteenuse pilvelahenduste eksperdid

Tänapäeva digitaalses maailmas on pilvetehnoloogiad ettevõtete edu seisukohalt kriitilise tähtsusega. Pilvelahenduste kasutamine võimaldab äriprotsesse tõhusamaks ja turvalisemaks muuta. Juhtiva digitaalagentuurina toetab mprofi AG B2B-ettevõtteid nende digitaalsel ümberkujundamisel ning pakub selle protsessi lihtsustamiseks ulatuslikku toodete ja teenuste portfelli. Üks meie põhipädevusi on Amazon AWSi pilvelahenduste valdkonnas. Sellel maandumislehel soovime anda teile ülevaate meie Amazon AWS-i teenustest, et te näeksite, kuidas me saame teie ettevõtet digitaalse ümberkujundamise teel toetada.


 • Strateegiline nõustamine

Me mõistame, et pilvestrateegia rakendamine ei nõua mitte ainult tehnilisi teadmisi, vaid ka usaldusväärset äristrateegiat, mis vastab teie organisatsiooni erivajadustele. Meie eksperdid teevad teiega tihedat koostööd, et töötada välja teie eesmärkidele ja eelarvele kohandatud pilvestrateegia. Aitame teil leida teie vajadustele sobivad AWS-i teenused ning toetame teid arhitektuuri- ja kujundusotsuste tegemisel.

 • Migratsioon ja integreerimine

Olemasolevate rakenduste ja andmete migreerimine AWSi pilve võib olla keeruline ja aeganõudev ülesanne. Meie kogenud AWSi spetsialistid toetavad teid migratsiooniprotsessi kavandamisel, rakendamisel ja optimeerimisel, et tagada teie süsteemide sujuv üleviimine AWSi pilve. Aitame valida õiged vahendid ja tehnoloogiad, et hõlbustada teie olemasoleva IT-infrastruktuuri integreerimist AWSi pilve.

 • Turvalisus ja nõuetele vastavus

Teie andmete ja rakenduste turvalisus on meie peamine prioriteet. Me aitame teil järgida turvanõudeid ja tööstusharu standardeid, konfigureerides teie AWS-i infrastruktuuri vastavalt parimatele tavadele ja viies läbi korrapäraseid turvaauditeid. Meie eksperdid aitavad teil rakendada õigeid turvameetmeid, et kaitsta oma andmeid ja tagada vastavus andmekaitseseadustele ja -põhimõtetele.

 • Hallatavad teenused

Selleks, et aidata teil oma AWS-i infrastruktuuri hallata, pakume teie individuaalsetele vajadustele kohandatud hallatavaid teenuseid. Meie AWS-i sertifitseeritud eksperdid hoolitsevad teie pilveressursside jälgimise, hooldamise ja optimeerimise eest, et saaksite keskenduda oma põhitegevusele. Pakume ennetavat tuge ja oleme alati valmis reageerima teie vajadustele ning tagama, et teie pilvetaristu töötab sujuvalt ja tõhusalt.

 • Koolitus ja tugi

Meie AWSi spetsialistide meeskond pakub koolitust ja tuge, et teie ja teie töötajad saaksid AWSi pilvelahendustest kõige rohkem kasu. Pakume teie ettevõtte vajadustele kohandatud koolitusprogramme ja töötubasid, mis aitavad teil koolitada oma töötajaid AWSi tehnoloogiate kasutamisel ja arendada pidevalt nende oskusi. Meie tugimeeskond on alati kättesaadav, et vastata küsimustele ja lahendada tehnilisi probleeme.


 • Infrastruktuuriteenused

Me aitame teil luua ja hallata AWSi infrastruktuuriteenuseid, nagu Amazon EC2, Amazon S3, Amazon RDS ja Amazon VPC. Meie eksperdid aitavad teil kujundada teie rakenduste jaoks optimaalse arhitektuuri, skaleerida töökoormusi tõhusalt ja optimeerida pilveinfrastruktuuri kasutamise kulusid.

 • Arendus- ja juurutusteenused

Meie AWSi spetsialistid aitavad teil juurutada mikroteenustel ja serverivabadel arhitektuuridel põhinevaid kaasaegseid rakendusi. Me aitame teil kasutada AWSi teenuseid, nagu AWS Lambda, Amazon API Gateway ja AWS App Runner, et oma rakendusi kiiresti ja tõhusalt kasutusele võtta ja hallata.

 • Andmebaasi- ja salvestuslahendused

Õige andmebaasi- ja salvestuslahendus on teie rakenduste jõudluse ja skaleeritavuse jaoks kriitilise tähtsusega. Me aitame teil valida ja rakendada õigeid AWSi andmebaasi- ja salvestusteenuseid, näiteks Amazon DynamoDB, Amazon Aurora ja Amazon S3, et hallata andmeid tõhusalt ja turvaliselt.

 • Analüüs ja suured andmed

Kasutage ära AWSi analüüsi- ja suurandmeteenuseid, nagu Amazon Redshift, Amazon Kinesis ja Amazon EMR, et saada oma andmetest väärtuslikke teadmisi. Meie eksperdid aitavad teil neid teenuseid rakendada ja optimeerida, et maksimeerida teie andmeanalüüsi jõudlust ja teha paremaid äriotsuseid.

 • Tehisintellekt ja masinõpe

AWS pakub võimsaid tehisintellekti- ja ML-teenuseid, mis aitavad teie ettevõttel automatiseerida protsesse, parandada kliendikogemust ja avastada uusi ärivõimalusi. Meie eksperdid aitavad teil kasutada selliseid AWS-i teenuseid nagu Amazon SageMaker, Amazon Rekognition ja Amazon Lex, et luua teie ettevõtte jaoks kohandatud tehisintellekti- ja ML-lahendusi.

mprofi AG on teie pädev partner Amazon AWS pilvelahenduste kasutuselevõtmisel ja kasutamisel. Toetame B2B-ettevõtteid nende digitaalsel ümberkujundamisel ja aitame teil AWSi pilve potentsiaali täielikult ära kasutada. Meie kohandatud teenuste abil tagame, et teie pilvetaristu on optimaalselt kooskõlas teie ärivajadustega ning pakub teile parimat võimalikku jõudlust, turvalisust ja skaleeritavust.