Please enter a search term:

Rancher Kubernetes lahendused - teie partner

Tänapäeva digitaalses maailmas otsivad ettevõtted pidevalt tõhusaid ja skaleeritavaid lahendusi, et hoida oma äri käigus ja pakkuda oma klientidele parimat võimalikku teenust. Pilvetehnoloogiad mängivad selles olulist rolli ja pakuvad igas suuruses ja igas tööstusharus tegutsevatele ettevõtetele hulgaliselt eeliseid. mprofi AG on kogenud konsultatsiooni- ja teenindusettevõte, mis on spetsialiseerunud B2B-ettevõtete abistamisele nende digitaalsel ümberkujundamisel. Selles artiklis soovime teile tutvustada meie pädevusi ja teenuseid Rancher Cloudi lahenduste tutvustamisel.

Mis on Rancher?

Rancher on avatud lähtekoodiga tarkvaraplatvorm, mis võimaldab ettevõtetel lihtsustada konteinerite orkestreerimist ja Kubernetes'i haldamist mitme klastri ja pilvepakkuja vahel. Rancher pakub ühtset kasutajaliidest Kubernetes'i klastrite haldamiseks ja rakenduste kasutuselevõtuks konteinerikeskkondades. Rancherit kasutades saavad organisatsioonid lihtsustada oma IT-infrastruktuuri, kiirendada rakenduste kasutuselevõttu ja kasutada pilveressursse tõhusamalt.


mprofi AG-l on laialdased kogemused Rancher Cloudi lahenduste rakendamisel B2B-ettevõtetele. Pakume mitte ainult tehnilisi teadmisi, vaid ka strateegilist nõustamist, mida vajate, et tagada Rancheri parim võimalik kasutamine teie ettevõttes. Meie pädevusvaldkondade hulka kuuluvad:

  • Rancheri rakendamine

Aitame teil paigaldada ja konfigureerida Rancherit teie soovitud pilvekeskkonnas, olgu see siis avalik, privaatne või hübriidne.

  • Rakenduse integreerimine

Meie ekspertide meeskond aitab teil integreerida teie rakendused Rancheri platvormi, tagades nende tõrgeteta toimimise koos teiste süsteemide ja teenustega teie IT-maastikul.

  • Turvalisus ja nõuetele vastavus

Nõustame teid turvameetmete ja parimate tavade rakendamisel, et kaitsta teie Rancheri keskkonda võimalike ohtude eest ja täita regulatiivseid nõudeid.

  • Skaleerimine ja optimeerimine

Meie eksperdid aitavad teil oma Rancheri infrastruktuuri skaleerida, et see vastaks teie ettevõtte kasvavatele vajadustele, ning aitavad teil pidevalt optimeerida pilvelahenduste jõudlust ja tõhusust.

  • Koolitus ja tugi

mprofi AG pakub kohandatud koolitus- ja tugiteenuseid, et tagada teie meeskonnale Rancher-keskkonna tõhusaks haldamiseks ja rakenduste edukaks kasutuselevõtuks vajalikud teadmised.


  • Konsultatsioonid ja strateegia väljatöötamine

Alustame koostööd teie nõuete ja eesmärkide põhjaliku analüüsiga seoses pilvelahendustega. Selle analüüsi põhjal töötame välja kohandatud strateegia Rancheri tõhusaks kasutuselevõtuks teie organisatsioonis.

  • Süsteemi arhitektuur ja disain

Meie arhitektide ja inseneride meeskond töötab teie Rancheri keskkonna jaoks välja optimaalse süsteemiarhitektuuri, mis on kohandatud vastavalt teie konkreetsetele nõuetele ja ärieesmärkidele.

  • Migratsioon ja kasutuselevõtt

Aitame teil olemasolevad rakendused ja andmed Rancheri platvormile üle viia ning tagame teie pilvelahenduste tõrgeteta kasutuselevõtu.

  • Järelevalve ja hooldus

Meie pidev järelevalve- ja hooldusteenused tagavad, et teie Rancheri infrastruktuur on alati ajakohane, ning parandavad ennetavalt kõik probleemid, enne kui need põhjustavad seisakuid või jõudluse halvenemist.

  • Haldatavad teenused

Kui eelistate oma Rancher-keskkonna haldamist sisse osta, pakume meie hallatavaid teenuseid. Meie ekspertide meeskond võtab vastutuse teie Rancheri infrastruktuuri igapäevase haldamise, hoolduse ja turvalisuse eest, võimaldades teil keskenduda oma põhitegevusele.

mprofi AG on teie usaldusväärne partner Rancher Cloudi lahenduste rakendamiseks. Tänu meie ulatuslikule oskusteabele ja laiale teenuste valikule tagame, et teie ettevõte saab kasu arvukatest eelistest, mida Rancher pakub seoses skaleeritavuse, paindlikkuse ja tõhususega.