Please enter a search term:

 • Adobe XD

  Kujundage oma digitaalset tulevikku koos mprofi AG-ga: Adobe XD lahendused tõhusaks prototüüpimiseks ja innovaatilisteks B2B-toodeteks.

  Meie ülevaade:

Tõhus prototüüpimine ja maketid Adobe XD abil

Üha enam digitaliseeruvas maailmas on oluline, et ettevõtted kohandaksid ja optimeeriksid pidevalt oma äriprotsesse ja tooteid. mprofi AG toetab B2B-ettevõtteid nende digitaalsel ümberkujundamisel ja pakub neile kohandatud lahendusi, et tugevdada nende konkurentsivõimet ja kasutada ära nende kasvupotentsiaali. Üks selline lahendus on Adobe XD, võimas prototüüpimise ja makettide loomise vahend, mis kiirendab digitaalsete toodete projekteerimis- ja arendusprotsessi. See maandumisleht annab teile esialgse ülevaate meie Adobe XD prototüüpide lahendustest ja näitab, kuidas mprofi AG saab aidata teil kujundada oma digitaalset tulevikku.


mprofi AG-l on kogenud ekspertide meeskond, kes on spetsialiseerunud Adobe XD rakendamisele ja kasutamisele. Me pakume teile:

 • Põhjalik nõustamine: meie konsultandid analüüsivad teie äriprotsesse ja nõudeid, et pakkuda välja kohandatud strateegia Adobe XD kasutamiseks teie ettevõttes.
 • Koolitused ja õpitoad: Pakume teie meeskonna vajadustele kohandatud koolitust ja töötubasid, et teie töötajad saaksid Adobe XD võimalusi täielikult ära kasutada.
 • Tehniline tugi: Meie tugimeeskond on teile abiks kõikide Adobe XDga seotud küsimuste või probleemide korral ning aitab teil kiiresti ja tõhusalt lahendada võimalikke probleeme.
 • Parimad tavad ja optimeerimine: Oleme teiega kaasas Adobe XD kasutuselevõtu ajal ning jagame oma kogemusi ja parimaid tavasid, et optimeerida arendusprotsessi teie ettevõttes.

Pakume erinevaid Adobe XD-lahendusi, mis vastavad B2B-ettevõtete erinevatele nõuetele ja vajadustele:

 • Prototüüpimine kui teenus: ettevõtetele, kes soovivad keskenduda oma põhipädevusele ja tellida prototüüpimise protsessi sisse, pakume prototüüpimist kui teenust. Meie Adobe XD-ekspertide meeskond loob teie nõuete ja spetsifikatsioonide alusel professionaalseid prototüüpe ja makette.
 • Adobe XD mallide raamatukogu: Selleks, et aidata teil Adobe XDga alustada ja kiirendada tootearendust, pakume teile ulatuslikku valmis Adobe XD mallide raamatukogu. Neid saate kohandada ja laiendada vastavalt oma vajadustele.
 • Adobe XD pluginad ja laiendused: Adobe XD funktsionaalsuse edasiseks suurendamiseks töötame välja konkreetsetele kasutusjuhtumitele ja tööstusharudele kohandatud lisaseadmeid ja laiendusi.
 • Individuaalsed Adobe XD-lahendused: Erivajadustega ettevõtete jaoks töötame välja individuaalsed Adobe XD-lahendused, mis on optimaalselt kohandatud nende vajadustele.

Adobe XD pakub laia valikut funktsioone, mis on mõeldud spetsiaalselt B2B-ettevõtetele, et muuta tootearendus tõhusamaks ja kasutajasõbralikumaks:

 • Intuitiivne kasutajaliides: Adobe XD-d on lihtne õppida ja kasutada isegi töötajatele, kellel puudub disainitaust.
 • Kiire prototüüpimine: Adobe XD võimaldab teil kiiresti luua kvaliteetseid prototüüpe ja makette, et oma ideid kiiresti katsetada ja valideerida.
 • Reaalajas koostöö: Adobe XD võimaldab meeskondadel projektidega koos töötada ja muudatusi koheselt näha. See parandab suhtlust ja vähendab koordineerimisele kuluvat aega.
 • Integratsioon teiste Adobe'i toodetega: Adobe XD on sujuvalt integreeritud Adobe ökosüsteemi, nii et saate hõlpsasti töötada koos teiste Adobe tööriistadega, näiteks Photoshopi või Illustratoriga.
 • Platvormideülene kujundus: Adobe XD abil saate luua kujundusi erinevatele seadmetele ja platvormidele, ilma et peaksite tegema täiendavaid kohandusi.

Järgmised sammud

Adobe XD on võimas tööriist, mis aitab B2B-ettevõtetel kujundada oma digitaalset ümberkujundamist tõhusalt ja edukalt. mprofi AG pakub teile igakülgset tuge Adobe XD kasutuselevõtmisel ja pakub teie individuaalsetele vajadustele kohandatud lahendusi.