Please enter a search term:

Zapier Business Automation - teie lahendus digitaalseks ümberkujundamiseks B2B-sektoris

Tänapäeva kiirelt arenevas ärimaailmas on digitaalne ümberkujundamine hädavajalik, et püsida konkurentsivõimelisena. Meie digitaalagentuur toetab B2B-ettevõtteid nende digitaalse ümberkujundamise rakendamisel ja pakub äriprotsesside optimeerimiseks kohandatud lahendusi. Üks meie põhipädevusi on Zapier Business Automation'i rakendamine. Sellel maandumislehel soovime anda teile esimese ülevaate Zapierist ja automatiseerimislahendustest, mida me saame teile pakkuda.

Mis on Zapier?

Zapier on veebipõhine automatiseerimisvahend, mis võimaldab teil ühendada erinevaid rakendusi töövoogude automatiseerimiseks. See toetab rohkem kui 3000 rakendust, sealhulgas CRM-süsteeme, e-posti turundusvahendeid, projektijuhtimistarkvara ja muud. Zapier aitab ettevõtetel tõhusamalt töötada, säästa aega ja vähendada inimlikke vigu, automatiseerides korduvaid ülesandeid.

Zapieriga saate luua nn "Zaps", mis koosnevad kahest põhikomponendist: käivitajast ja toimingust. Triger on sündmus, mis käivitab Zap'i, samas kui tegevus on tulemus, mida Zap täidab. Näiteks saab Zap'i seadistada nii, et see saadab automaatselt e-kirja uuele kliendile kohe, kui ta on teie CRM-süsteemi sisestatud.


Kogenud digitaalagentuurina toome teie ettevõttele laialdased teadmised Zapier Business Automation'i rakendamisest. Meie pakkumine sisaldab:

  • Konsultatsioon

Analüüsime teie praeguseid äriprotsesse ja selgitame välja valdkonnad, kus Zapier saab teie tõhusust suurendada. Võtame arvesse teie individuaalseid nõudeid ja eesmärke.

  • Integratsioon

Toetame teid Zapieri seadistamisel ja olemasolevate rakenduste ühendamisel. Tagame, et kõik asjakohased andmed vahetatakse süsteemide vahel sujuvalt.

  • Automatiseerimine

Töötame teie konkreetsete kasutusjuhtumite jaoks välja kohandatud Zapierid, et saavutada maksimaalne tõhususe suurendamine. Seejuures tagame kasutajasõbraliku disaini ja optimeerime pidevalt protsesse.

  • Koolitus

Pakume teie meeskonnale koolitust, et teie töötajad saaksid Zapierit tõhusalt kasutada. Pakume praktilisi teadmisi ja näpunäiteid automatiseerimislahenduste edukaks kasutamiseks.

  • Tugi

Isegi pärast rakendamist oleme teie kõrval ja pakume pidevat tuge, et teie Zapieri automatiseerimised toimiksid tõrgeteta ja te saaksite realiseerida platvormi kogu potentsiaali.


Zapier Business Automation'i rakendamine pakub B2B-ettevõtetele mitmeid eeliseid:

  • Tõhususe suurendamine

Automatiseeritud töövood võimaldavad teil täita rohkem ülesandeid vähemal ajal ilma lisaressursse kasutamata. Selle tulemusena saate suurendada tootlikkust ja vähendada kulusid.

  • Vigade vähendamine

Protsesside automatiseerimisega vähendate inimlike vigade võimalust, mis võivad tuleneda käsitsi sisestamisest või eksimustest. See toob kaasa kõrgema andmekvaliteedi ja parandab teie ettevõtte otsuste tegemist.

  • Aja kokkuhoidmine

Zapier vabastab teid ja teie meeskonda aeganõudvatest, korduvatest ülesannetest, võimaldades teil keskenduda olulisematele strateegilistele ja loomingulistele tegevustele.

  • Skaleeritavus

Zapier kasvab koos teie ettevõttega. Kui teie ettevõte kasvab, saate hõlpsasti integreerida rohkem rakendusi ja kohandada automaatikaid vastavalt oma vajadustele.

  • Paindlikkus

Zapier toetab suurt hulka rakendusi, nii et saate valida ja ühendada oma konkreetsete vajaduste jaoks parimad tööriistad. See annab teile kohandatud lahenduse, mis sobib teie äriprotsessidega.

Zapier Business Automation pakub B2B-ettevõtetele tohutuid võimalusi oma digitaalsete muudatuste edukaks rakendamiseks ja äriprotsesside optimeerimiseks. Meie digiagentuur on teie pädev partner Zapieri rakendamiseks, alates nõustamisest ja integreerimisest kuni koolituse ja toeni. Laseme koos suurendada teie tõhusust ja muuta teie ettevõte tulevikukõlblikuks.