Please enter a search term:

 • Inxmail

  Avastage Inxmail - teie võti tõhusasse turunduse automatiseerimisse ja tugevamatesse kliendisuhetesse.

  Jätka siin

Optimeerige oma B2B-turundust: avastage Inxmaili võimsus turunduse automatiseerimise ja CRM-i jaoks

Mis on Inxmail?

Inxmail on täiustatud turunduse automatiseerimise ja kliendisuhete haldamise (CRM) lahendus, mis võimaldab ettevõtetel optimeerida oma turundustegevust ning tagada tõhusama ja tulemuslikuma suhtluse oma klientidega.

Inxmail on rohkem kui lihtsalt tööriist - see on strateegiline otsus, mis võib muuta teie turundustegevust. Automatiseerides ja personaliseerides oma turunduskampaaniaid, võimaldab Inxmail klientide sügavamat kaasamist ja aitab teil saavutada mõõdetavat investeeringu tasuvust oma turundusinvesteeringutest.


Inxmail pakub laia valikut funktsioone, mis on tõhusaks ja tulemuslikuks turunduseks hädavajalikud:

 • Turunduse automatiseerimine

Inxmail võimaldab teil automatiseerida oma turunduskampaaniaid erinevates kanalites. See tähendab, et saate luua automatiseeritud protsessid, mis reageerivad teie klientide käitumisele ja eelistustele, et tõhusalt levitada oma sõnumeid.

 • CRM-integratsioon

Inxmail integreerub sujuvalt teie olemasoleva CRM-süsteemiga, et võimaldada tõhusat segmenteerimist ja personaliseerimist. See toob kaasa kõrgema konversioonimäära ja tugevama kliendihuvi.

 • Reaalajas analüütika

Inxmail pakub võimsaid analüüsivahendeid, mis võimaldavad teil jälgida oma kampaaniate tulemuslikkust reaalajas. See aitab teil pidevalt optimeerida oma strateegiaid ja kohaneda klientide muutuvate vajaduste ja eelistustega


Inxmail on mitmekülgne ja võimas platvorm, mis võimaldab teil viia oma turundustegevus järgmisele tasemele. Siin on mõned konkreetsed üksikasjad platvormi ja selle funktsioonide kohta:

 • E-posti turundus

Inxmail on tuntud oma tipptasemel e-posti turundustehnoloogia poolest. Platvorm pakub täiustatud funktsioone, nagu A/B-testimine, automaatsed järelkontrolli e-kirjad ja personaliseerimine, et optimeerida oma e-turunduskampaaniaid.

 • Sotsiaalmeedia integreerimine

Inxmail võimaldab teil integreerida oma sotsiaalmeediakanaleid oma turunduskampaaniatesse. See võimaldab järjepidevat suhtlust kõigis kanalites ja aitab teil jõuda laiema sihtrühmani.

 • Andmehaldus

Inxmail pakub ulatuslikke andmehaldusfunktsioone. Saate koguda, salvestada ja hallata klienditeavet, et võimaldada paremat klientide segmenteerimist ja luua personaliseeritud turunduskampaaniaid.

 • Kohandatavus

Inxmail on väga hästi kohandatav platvorm. Saate kohandada platvormi funktsioone vastavalt oma konkreetsetele vajadustele, et luua kohandatud turunduse automatiseerimise lahendus.


Inxmaili kasutamine pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas:

 • Parem tõhusus

Turundustegevuse automatiseerimisega saate säästa aega ja ressursse ning keskenduda strateegilisematele ülesannetele.

 • Tugevam kliendilojaalsus

CRM- ja turundustegevuste integreerimisega võimaldab Inxmail parandada kliendisuhtlust, tugevdades kliendilojaalsust.

 • Parem otsuste tegemine

Inxmaili võimsate analüüsivahenditega saate jälgida oma kampaaniate tulemuslikkust reaalajas ja optimeerida pidevalt oma strateegiaid.


Digitaalagentuurina toetame B2B-ettevõtteid nende digitaalsel ümberkujundamisel ja aitame neil saada maksimaalset kasu Inxmailist ja turunduse automatiseerimisest. Siin on mõned meie pakutavad teenused:

 • Konsultatsioonid

Pakume põhjalikke nõustamisteenuseid, et aidata teil valida ja rakendada õiget turundusautomaatika lahendust. Meie ekspertide meeskond teeb teiega koostööd, et mõista teie konkreetseid vajadusi ja eesmärke ning töötada välja kohandatud lahendus.

 • Koolitus

Pakume koolitust, et valmistada teie meeskonda ette Inxmaili ja selle kõigi funktsioonide kasutamiseks. Meie koolitus on praktiline ja rakenduskeskne, nii et teie meeskond õpib oskusi, mida nad vajavad teie turunduskampaaniate tõhusaks haldamiseks.

 • Tugi

Pakume pidevat tuge, et tagada teie turunduse automatiseerimise tõrgeteta toimimine. Kui teil on tehnilisi küsimusi või vajate strateegilist nõu, on meie meeskond alati abiks.


Siin on mõned näited, kuidas Inxmaili saab kasutada erinevates tööstusharudes ja erinevate turunduseesmärkide saavutamiseks:

 • E-kaubandusettevõte

E-kaubandusettevõte võiks kasutada Inxmaili automaatsete e-turunduskampaaniate loomiseks. Kasutades Inxmaili, saaksid nad saata personaliseeritud e-kirju, mis põhinevad klientide ostukäitumisel ja eelistustel, mis toob kaasa suurema konversioonimäära.

 • B2B ettevõte

B2B-ettevõte võiks kasutada Inxmaili, et parandada suhtlust oma klientidega ja tõhustada müügiprotsesse. Inxmaili abil saaksid nad tõhusalt hallata oma juhtumeid, jälgida müügivõimalusi ja tagada, et ükski võimalus ei jääks kasutamata.

 • Mittetulundusühingud

Mittetulundusühing võiks kasutada Inxmaili oma rahakogumise optimeerimiseks. Nad võiksid luua personaliseeritud e-kirju ja sotsiaalmeediakampaaniaid, et jõuda oma annetajateni ja teavitada neid oma viimastest projektidest ja toetusvõimalustest.

Inxmail on rohkem kui lihtsalt vahend - see on strateegiline otsus, mis võib teie turundustegevuse järgmisele tasemele viia. Tänu meie kogemustele, asjatundlikkusele ja pühendumusele teie edule saame aidata teil kasutada Inxmaili kogu potentsiaali.

Meie peamine eesmärk on aidata teil optimeerida oma turundusstrateegiat ja maksimeerida investeeringu tasuvust (ROI). Usume kindlalt, et hästi kavandatud ja tõhusalt rakendatud turundusautomaatika strateegia võib teie tulemuse oluliselt parandada.

Kutsume teid üles võtma meiega ühendust, et saada rohkem teavet selle kohta, kuidas me saame teid aidata teie digitaalsel ümberkujundamisel. Uurime koos, kuidas Inxmail saab parandada teie turundustegevust ja viia teie äri edasi.