Please enter a search term:

 • Elasticsearch

  Edukas digitaalne ümberkujundamine koos mprofi AG Elasticsearchi lahendustega: Kiirem, paremini skaleeritav ja nutikam.

  Kõik üksikasjad niimoodi:

Elasticsearch lahendused

Tänapäeva digitaalses maailmas on oluline, et ettevõtted saaksid kiiresti ja tõhusalt juurdepääsu teabele, et jääda konkurentsivõimeliseks. Elasticsearch on võimas ja paindlik otsingu- ja analüüsiplatvorm, mis aitab B2B-ettevõtetel oma andmete väärtust maksimaalselt ära kasutada. mprofi AG on Elasticsearchi lahenduste eksperdid ja toetab teie ettevõtet digitaalsete muutuste igas etapis. Selles artiklis tutvustame teile meie põhjalikke Elasticsearchi teenuseid ja tooteid ning näitame, kuidas saate koos mprofi AG-ga oma ettevõtte tulevikku viia.


Elasticsearch on skaleeritav, hajutatud ja võimas avatud lähtekoodiga otsingu- ja analüüsimootor, mis põhineb Apache Lucene'il. See võimaldab organisatsioonidel kiiresti otsida, analüüsida ja visualiseerida suuri struktureeritud ja struktureerimata andmemahte. Elasticsearch pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas:

 • Kiire ja täpne Otsing

Elasticsearch suudab otsida miljardeid dokumente reaalajas, võimaldades kiireid ja täpseid otsingutulemusi.

 • Skaleeritavus

Elasticsearch on horisontaalselt skaleeritav, mis võimaldab organisatsioonidel oma infrastruktuuri vastavalt vajadusele suurendada või vähendada.

 • Paindlikkus

Elasticsearch toetab mitmesuguseid andmeformaate ja kasutusviise, näiteks logianalüüsi, täistekstotsingut, meetrika- ja ärianalüüsi.


Digitaalagentuurina, kellel on laialdased kogemused B2B-ettevõtete digitaalsel ümberkujundamisel, on mprofi AG-l kogenud Elasticsearchi ekspertide meeskond. Pakume oma klientidele erinevaid teenuseid ja tooteid Elasticsearchi valdkonnas, et muuta nende äriprotsesse tõhusamaks:

 • Konsultatsioonid

Meie Elasticsearchi ekspertide meeskond on teie kõrval, et töötada välja optimaalne strateegia Elasticsearchi kasutuselevõtuks ja kasutamiseks teie ettevõttes. Aitame teil valida õiged tehnoloogiad, arhitektuurid ja protsessid, et saavutada teie eesmärgid.

 • Rakendamine

Me hoolitseme Elasticsearchi lahenduste tehnilise rakendamise eest teie olemasolevasse IT-infrastruktuuri ja tagame, et teie süsteemid töötaksid tõrgeteta koos.

 • Koolitus

mprofi AG pakub teie meeskonnale kohandatud koolitust, et tagada nende teadmised ja oskused Elasticsearchi tõhusaks kasutamiseks.

 • Tugi

Meie Elasticsearchi eksperdid on pärast rakendamist saadaval, et vastata küsimustele, lahendada probleeme ja aidata teie ettevõttel Elasticsearchi lahendusi pidevalt täiustada.


Meie Elasticsearchi lahendused sobivad paljudeks B2B-ettevõtete kasutusviisideks. Siin on mõned näited sellest, kuidas meie kliendid Elasticsearchi edukalt kasutavad:

 • Täistekstiotsing

Elasticsearch võimaldab B2B-ettevõtetel teha kiiret ja täpset otsingut ulatuslikes kataloogides ja andmebaasides. See kiirendab asjakohase teabe otsimist ning parandab klientide ja töötajate kasutajakogemust.

 • Logide ja sündmuste analüüs

Elasticsearchi abil saavad ettevõtted analüüsida reaalajas suuri koguseid logiandmeid ja sündmusi ning saada väärtuslikku teavet süsteemi jõudluse, turvalisuse ja kasutajate käitumise kohta.

 • Äri Intelligence ja Analytics

Elasticsearch sobib ideaalselt äriandmete analüüsimiseks ja visualiseerimiseks. Ettevõtted saavad tuvastada mustreid ja suundumusi, parandada otsuste tegemist ja avada uusi ärivõimalusi.

 • Seire ja Tulemuslikkus

Meie Elasticsearchi lahendused võimaldavad ettevõtetel pidevalt jälgida oma süsteeme ja rakendusi, et tagada jõudlus ja kättesaadavus ning avastada võimalikud probleemid varakult.


Et pakkuda oma klientidele parimaid võimalikke Elasticsearchi lahendusi, teeme me mprofi AG-s koostööd mitmete tehnoloogiapartneritega. Nende hulka kuuluvad:

 • Elastic

Elastic, Elasticsearchi, Kibana, Beats ja Logstash'i taga oleva ettevõtte Elastic ametliku partnerina hoiame end kursis uusima Elasticsearchi tehnoloogiaga ning saame pakkuda oma klientidele eksklusiivseid eeliseid ja tuge.

 • Pilveteenustepakkujad

Teeme tihedat koostööd juhtivate pilveteenuste pakkujatega, nagu Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure ja Google Cloud Platform, et pakkuda oma klientidele paindlikke ja skaleeritavaid Elasticsearchi lahendusi pilves.

 • Integratsioon

Meie eksperdid on kogenud Elasticsearchi integreerimisel mitmesuguste andmeallikate, rakenduste ja süsteemidega, et tagada sujuv andmetöötlus ja analüüs.


mprofi AG on uhke, et pakub oma klientidele laia valikut Elasticsearchi teenuseid ja tooteid. Siin on mõned põhjused, miks B2B-ettevõtted usaldavad mprofi AG-d kui oma Elasticsearchi partnerit:

 • Kogemused ja Asjatundlikkus

Meie Elasticsearchi ekspertidel on aastatepikkune kogemus ja põhjalikud teadmised paljudes erinevates tööstusharudes ja kasutusviisides.

 • Individuaalne Lahendused

Töötame välja individuaalsed Elasticsearchi lahendused, mis on täpselt kohandatud teie ettevõtte vajadustele ja nõuetele.

 • Põhjalik Tugi

Meie pühendunud meeskond on teie käsutuses Elasticsearchi projekti igas etapis - alates planeerimisest ja rakendamisest kuni jätkuva toetuse ja optimeerimiseni.

 • Innovate

Osana meie digitaalse ümberkujundamise ekspertiisist püüame alati kasutada uusimaid tehnoloogiaid ja meetodeid, et pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi.