Please enter a search term:

 • Pimcore agentuur

  Suurendage oma konkurentsivõimet koos PIMCore'iga - kesksete andmete haldamise ja eduka e-kaubanduse strateegiate ekspertidega.

  Kasutage nüüd ekspertiisi!

PIMcore: teie partner eduka digitaalse ümberkujundamise jaoks


Tänapäeva digitaalses maailmas on ettevõtete jaoks ülioluline reageerida kiiresti turumuutustele ja optimeerida pidevalt oma äriprotsesse. Tõhusad ja skaleeritavad andmehalduslahendused mängivad selles olulist rolli. Meie digitaalagentuur on spetsialiseerunud B2B-ettevõtete toetamisele nende digitaalsel ümberkujundamisel ning pakub igakülgset nõustamist ja teenuseid PIMCore'i kasutuselevõtuks ja kasutamiseks. Selle lahenduse abil saate oma tooteandmeid tsentraalselt hallata ja optimaalselt ette valmistada erinevate kanalite, näiteks veebipoodide, kataloogide või mobiilirakenduste jaoks.

Selles artiklis anname teile esmase ülevaate PIMCore'ist ja meie teenustest PIM (Product Information Management) ja e-kaubanduse valdkonnas.


PIMCore on avatud lähtekoodiga platvorm tooteinfo haldamiseks (PIM) ja digitaalse varade haldamiseks (DAM), mis võimaldab ettevõtetel oma tooteandmeid tsentraalselt hallata, optimeerida ja esitada neid erinevates kanalites. PIMCore'i abil saate ühes rakenduses koguda, hallata ja struktureerida kogu asjakohast teavet oma toodete kohta, näiteks kirjeldusi, tehnilisi andmeid, pilte ja videoid. Platvorm toetab erinevaid failivorminguid ja keeli ning pakub võimsaid funktsioone andmete rikastamiseks ja valideerimiseks.


Digitaalagentuurina ja konsultatsioonifirmana on meil laialdased kogemused ja teadmised PIMCore'i lahenduste rakendamisel ja kohandamisel B2B ettevõtetele. Meie eksperdid toetavad teid kõigis digitaalse ümberkujundamise etappides - alates teie vajaduste analüüsist ja PIM-strateegia kujundamisest kuni rakendamise ja töötajate koolitamiseni. Seejuures saate kasu meie sügavast arusaamisest digitaalse ümberkujundamise väljakutsetest ja võimalustest ning meie kogemustest koostöös erinevate tööstusharude ettevõtetega.


Pakume mitmesuguseid teenuseid, et toetada teie ettevõtet optimaalselt PIMCore'i kasutuselevõtmisel:

 • Vajaduste analüüs

Analüüsime koos teiega teie praegust andmehaldusprotsessi, selgitame välja parendamisvõimalused ja töötame välja teie vajadustele kohandatud PIMCore'i lahenduse.

 • Süsteemi integreerimine

Integreerime PIMCore'i sujuvalt teie olemasolevasse IT-maastikku ja tagame, et kõik asjakohased andmeallikad ja liidesed on arvesse võetud.

 • Andmete migreerimine

Toetame teid olemasolevate tooteandmete ülekandmisel PIMCore'i süsteemi ja tagame sujuva migratsiooni.

 • Kohandamine ja laiendamine

Me kohandame PIMCore'i vastavalt teie individuaalsetele vajadustele ning töötame vastavalt vajadusele välja kohandatud laiendused ja funktsioonid.

 • Koolitus ja tugi

Koolitame teie töötajaid PIMCore'i kasutamiseks ning anname pärast rakendamist nõu ja tuge, et tagada tõrgeteta töö ja andmete haldamise pidev optimeerimine.


Lisaks PIM-moodulile pakub PIMCore ka terviklikke e-kaubanduse lahendusi, mis võimaldavad teil oma äri veebis kasvatada ja oma tooteid digitaalsete kanalite kaudu tõhusalt levitada. Meie eksperdid toetavad teid eduka e-kaubandusstrateegia väljatöötamisel ja rakendamisel vastavalt teie individuaalsetele eesmärkidele ja nõuetele. See hõlmab muu hulgas järgmist:

 • Poe arendamine

Kujundame ja arendame teie veebipoe PIMCore'i alusel ning tagame, et see on optimaalselt kooskõlas teie sihtrühma ja müügistrateegiaga.

 • Makse- ja saateteenuse pakkujate integreerimine

Integreerime kõik vajalikud makse- ja saateteenuse pakkujad teie poodi ja tagame, et tellimisprotsessid kulgeksid sujuvalt.

 • Mitmekanaliline müük

Toetame teid oma veebipoe võrgustamisel teiste müügikanalitega, näiteks turuplatside, sotsiaalmeedia või statsionaarsete kauplustega, et maksimeerida oma haardeulatust ja müüki.

 • Veebiturundus

Töötame välja tõhusad veebiturundusstrateegiad, et muuta teie pood sihtrühmale tuntuks ning suurendada külastajate arvu ja konversioonimäära.


PIMCore'i kasutuselevõtt pakub teie ettevõttele mitmeid eeliseid:

 • Tõhus andmehaldus

PIMCore võimaldab teil tsentraalselt hallata ja optimeerida oma tooteandmeid, mis viib andmete kvaliteedi märkimisväärse paranemiseni ning vigade ja vastuolude vähenemiseni.

 • Skaleeritavus ja paindlikkus

PIMCore on äärmiselt paindlik ja skaleeritav lahendus, mis kasvab koos teie ettevõtte vajadustega ja suudab hõlpsasti kohaneda muutuvate turutingimustega.

 • Kiire turulejõudmine

Tsentraalselt hallates ja edastades oma tooteandmeid, saate uued tooted ja pakkumised kiiremini turule tuua ja suurendada oma konkurentsivõimet.

Töötades meie digitaalagentuuriga, saate kasu ka järgmistest võimalustest:

 • Ulatuslikust ekspertiisist

Meil on aastatepikkune kogemus PIMCore'i lahenduste juurutamisel ja optimeerimisel B2B-ettevõtetele ning me tunneme digitaalse ümberkujundamise väljakutseid ja edutegureid.

 • Individuaalsed lahendused

Töötame välja individuaalsed PIMCore'i lahendused, mis on täpselt teie vajadustele ja eesmärkidele kohandatud, ning oleme teiega kaasas alates kontseptsioonist kuni rakendamiseni.

 • Kõikehõlmav tugi

Oleme alati teie kõrval nõu ja toega ning tagame teie PIMCore'i paigalduse tõrgeteta toimimise ja pideva optimeerimise.

PIMCore on võimas ja paindlik lahendus teie tooteandmete keskseks haldamiseks ja edukate e-kaubandusstrateegiate rakendamiseks. Meie digitaalagentuur on spetsialiseerunud B2B-ettevõtete toetamisele nende digitaalsel ümberkujundamisel ning pakub põhjalikku nõustamist ja teenuseid PIMCore'i kasutuselevõtuks ja kasutamiseks. Tänu meie kogemustele ja laiale teenuste valikule oleme teie ideaalne partner edukaks digitaalseks ümberkujundamiseks.

Tutvuge lähemalt meie pädevuse, teenuste ja edulugudega PIMCore'i valdkonnas ning laske meie ekspertidel toetada teid teie individuaalse PIM- ja e-kaubandusstrateegia rakendamisel. Lisateabe saamiseks külastage meie maandumislehte ja võtke meiega ühendust, et saada tasuta konsultatsioon.

Koos kujundame teie ettevõtte digitaalset ümberkujundamist ja tagame teie konkurentsivõime üha enam võrgustunud ja dünaamilises maailmas.